• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zníženie duelovej úrovne

Ahojte,

chcel by som sa spýtať, resp. navrhnúť, či by bolo možné do dlhopisového obchodu pridať poživant na zníženie/zresetovanie duelovej úrovne s NPC. Počas tohto štvorlístkového a mincového eventu som narazil na problém s tým, že často duelujem s NPC a teda mám ich úroveň na 200+, no dostávam úlohy na to, aby som vyhral duely s NPC a poslal ich do bezvedomia. Vzhľadom k tomu, že priemerný bandita má u mňa 6000 života a obrovské množstvo rezistencií, je matematicky nemožné aby som túto úlohu splnil - rovnakú vec teraz riešim s plánovaním úlohy na lesklý zlatý kolt - a teda moje jediné možnosti sú buď:
a, Čakať niekoľko týždňo na to, aby sa mi znížila úroveň NPC duelov na to, aby ich bolo možné poslať do bezvedomia a počas tej doby vôbec neduelovať s NPC, alebo
b, Naschvál prehrávať duely s NPC aby som za každých 5 energie znížil úroveň o 1.
Možnosť A je dosť nanič, za prvé to vezme jednu z aktivít ktoré robím pomerne rád a na dlhú dobu mi ju to prakticky zakáže vykonávať a možnosť B je aj v prípade, že by som to minmaxoval (nasadil si oblečenie na max rezistencie a uhýbanie a bol bez ručnej zbrane) veľmi drahá záležitosť, keďže by ma to stálo cca 1000 energie ak by sa ani raz nestalo, že by som omylom vyhral (bez toho, aby som do toho započítal dopĺňanie života).

Viem, že je to v podstate skôr sťažovanie sa, ale skúsil by som to obhájiť tým, že jediný spôsob ako tomuto problému predísť je nevyužívať jednu z mechaník hry, čo by aspoň pre mňa nebolo pozitívne - toto tvrdenie je pravidvé aj pre stratégiu A - riešenie, kedy proste ignorujem NPC duely dlhú dobu, aj pre stratégiu B - kde ignorujem všetko ostatné, aby som mal dosť energie a života na sisyfiánsku úlohu prehrávania obrovského množstva duelov.

Z týchto dôvodov si myslím, že by mohlo byť pre hru benefičné, keby sa do obchodu pridal item napr. za dlhopisy, ktorý by dokázal znížiť/zresetovať úroveň NPC duelov. Prišiel by som tým o progres v ich úrovni, no na druhej strane by som mohol spĺňať potrebné úlohy a potom začať s progresom odznova. Je to ďalšia vec na ktorú sa dajú dlhopisy minúť, je to benefičné pre hráčov a osobne na tom nevidím v podstate ani jednu negatívnu vec, ktorú by to do hry prinieslo.

Samozrejme, neviem o tejto hre prvé a posledné takže je možné, že je aj iný spôsob ako tento problém vyriešiť, takže ak vás niečo napadá, kľudne diskutujte, poprípade dajte vedieť, čo si o tom, čo som napísal myslíte.

Zatiaľ sa majte a ďakujem za prečítanie/vyjadrenie, A.
 
Aby ste si vedeli predstaviť ako vyzerajú tie duely s NPC, tu je screenshot toho, čo by som musel poslať do bezvedomia
1711638617883.png
 
Tiež si spomínam, že niekto mal problém s nejakou úlohou, že potrebuje znížiť npc duel úroveň, čiže by to za mňa dávalo zmysel a vyriešilo by to problémy pri viacerých úlohách. Za mňa super návrh
 

raketak95

Člen týmu
No ono by spíš bylo žádoucí, aby mechanismus v NPC duelech fungoval tak je popsáno na EN wiki a jak asi má > při smrti v duelu s NPC by se měla obtížnost vynulovat, což se neděje... Pak by item nebyl teoreticky potřeba.
1711649776757.png
 
oproti súčasnému systému by rovno na nulu bolo možno príliš veľká zmena, ale napr keby to zrazilo po K.O. o 50 levelov by to bolo vcelku fajn.
 
Nahoru