• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zobrazení předmětu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7239
  • Vytvořeno

DeletedUser7239

Guest
Dostal jsem další nápad. Když jsem prodával předměty prodal jsem něco, co mělo vysokou hodnotu, ale nevšiml jsem si co to bylo. Vím jen, že šlo o opasek. Když jsem se podíval do Banky na Obraty vidím, že to mělo hodnotu 4095 $, ale vůbec nevím, co jsem vlastně prodal. Nešlo by to zařídit, aby to bylo zobrazené ?

Výhody: Hráč bude vědět, co vlastně prodal.
Nevýhody: Nevím o žádných.

Tedy tuším, že šlo o ten Zelený opasek s přezkou orla 3x, ale já tam po prodeji viděl 4 nyní 1... tak už mě asi šálí zrak. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Gringo, nebylo by lepší, kdyby jsi dával pozor na to co provádíš? Jednu by se mohlo stát, že by tě cosi na silnici srazilo a ty pak v nemocnici marně pátral co to bylo za auto...
 

DeletedUser16057

Guest
Když něco prodáváš, tak bys měl vědět co prodáváš. Kdyby to bylo jen z "omylu", tak přesto. Za chyby se platí.

Navíc mi tento nápad moc zajímavý nepřijde. Využití ve hře bude velmi velmi minimální. Takže to bude využívat doslova jen pár jedinců.

Takže za mě: NE
 

DeletedUser7239

Guest
Nevýhody: Práce pro INNO

Ale je to super nápad :) :good:

Nemyslím si, že by to mělo být moc náročné přiřadit k zobrazené částce i zobrazení předmětu. :) Ale chápu, že pro někoho to může být dost namáhavé pokud to není patřičně oceněno. lol
 
Gringo, odpovídej na otázky kritiků, ne že přicmrdneš na nějakou pochvalu, kde není nic řečeno a budeš se navážet do lenosti tvůrců. Náročné rozhodně není sledovat co děláš. Zkus si to zapisovat a pak sám uvidíš jak moc je to namahavé obvzláště když ti za to nikdo nic nedá...
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo, odpovídej na otázky kritiků, ne že přicmrdneš na nějakou pochvalu, kde není nic řečeno a budeš se navážet do lenosti tvůrců. Náročné rozhodně není sledovat co děláš. Zkus si to zapisovat a pak sám uvidíš jak moc je to namahavé obvzláště když ti za to nikdo nic nedá...

Dělal jsem to v rychlosti, nevšiml jsem si, že by mi to něco vzalo tak jsem se zlekl, že jsem prodal něco z tomboly, ale ověřit jsem si to už zpětně nemohl. :(
 

DeletedUser17923

Guest
Ja by som uvítala zobrazenie vecí v inventáre viac ako jeden kus, aby som sa v ňom nemusela prehrabávať keď ich chcem predať dedovi to čo mám navyše.
 
tenhle script jsem taky používal, bohužel mi momentálně blbne a nevím proč. script funguje, ale jakmile nasadím na sebe jakoukoliv věc z inventáře, dál s inventářem nemůžu pracovat a musím F5 - což při převelčení 10 věcí je docela pruda :) takže raději už nepoužívám.
 
Já tam právě žádné ikonky nemám. Možná to souvisí s přechodem westu na protokol https

Nebo je někde nějaká aktuálnější verze?
 
Nahoru