• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

ztráta a zaseknutí v úkolech

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ztatil jsem pár úkolů a nwm jak udělat abych je měl z5 nebo nějaké další prostě sjem se s úkolama sekl...muj spoluhráč byl pozadu s úkoly a měl už v salonu aji toho tatu a já pořát nic!!! žádne nové mi nepřicházejí ž minimalně 20 dnů a nwm co stím dělat je to bug??? a jestli to tu už bylo tak se omluvam ale nenašel jsem to tu
 

DeletedUser

Guest
Jestli si ty úkoly už nesplnil a nebo nezrušil (i když kdyby zrušil, tak by tam byly ne?)
A to, že ti nepřicházejí nové úkoly je taky dost dobře možné tím, že nemáš dostatečný level. :cool1:
 

DeletedUser

Guest
mno nezrušil ale neměl jsem čas je udělat a najednou zmizly....a to bylo tak v levlu 26 ted mám levl 32

a ten tatik s těmi úkoly farma což má být v 10 levlu tam fůbec jete nemel:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to musím být dělník???....to by mě nenapadlo:D...ale i tak ty ukoly co jsme tam měl tak tam nemám

ale ja neměl ani toho druhého co má být u dobrodruha toho jsme taky neměl

a mám pořát v inventáři dopis nemám sním něco udělat???....ted me to napadlo...jak jsem se kukal na ty ukoly....ale nwm co bych sním musel dělat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nemáš ten dopis náhodou někomu zanést ??? Podívej se na mapě zda tam nenajdeš bílou tečku .. Předpokládám , že jsi dobrodruh , tak zda nemáš dopis odnést indiánovi , kde dostaneš další instrukce ...
 

DeletedUser

Guest
Ze začátku, pokud je dobrodruh, musí zanést dopis Stevemu Chuckovi.
 

DeletedUser

Guest
bílá tečka není nikde:(:(:(

mno zjistil jsem že ten dopis mám předat tomu indianovi....ale nikde na mapě nemám bílou tečku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hledej v jiných sektorech celé serverové mapy, jistě ho někde najdeš.

Pro příště,
edit.gif
příspěvek by určitě neuškodilo ;)
 

DeletedUser

Guest
jo už jsem všechno našel..ale k druhému ukolu co se mi stratil...sabotáž....ta se mi vypařila a nefím jak udělat aby tam o5 byla
 

DeletedUser

Guest
Nebyl to nějaký úkol, kde se máš rozhodnout mezi dvěmi (a třeba více) úkoly a odměnami?
To by totiž vysvětlovalo, proč ti ten úkol zmizel - rozhodl ses pro jiný ;)
 

DeletedUser6941

Guest
chcel by som oznamit ze som sa zasekol v ulohe pre vojaka na svete 4.
jedna sa o ulohu Pastor Brahms.
vsetko mam splnene, je aj nedela, no uloha sa mi nechce zobrazit a nemozem pokracovat dalej. prosim vie mi niekdo poradit, popripade odstranit tento problem.
neviem vcom moze byt chyba. dakujem za odpoved.
 

DeletedUser307

Guest
zumotrix - hledej na mapě zadavatele - tuším, že je poblíž kukuřičného pole.
 

DeletedUser6941

Guest
ake kukuricne ple mas na mysli, preklikal som kazde jedno pole na mape a nic som nenasiel. ziadneho zadavatela ulohy. nemam este maly lvl?

som tam momentalne lvl 35
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Přečti si konečný text předcházejícího úkolu, ten by ti měl říct co za podmínky tam je (level atd.). Jinak dřív jsi měl úkol s kukuřičným polem a někde poblíž by měl být tuším i pastor.
 

DeletedUser

Guest
ukoly stavitele

mam tu problém,jsem na 5 světě stavitel s 20 urovní,mel jsem ukol s nazvem pravda,ten jsem splnil,poté se mi ukázal úkol Hrob tvých rodičů
kde jsem mel jit k te bíle tečce:Odpočívej v pokoji,dostal jsem 5 zkuš.za splnění a potom od Nathana 100zkus.a pak ted mu mam donest 8 kusů uhlí(Nathanova omluva) ,když jsem se koukal na West Stats
zjistil jsem že jsem přeskočil úkoly-Dědický spor,Sabotáž,Butchovo nádraží.
co mam s tim dělat?:confused::(
 

DeletedUser

Guest
Mám tušení ,že na weststats nejsou ty úkoly od stavitele dobře seřazeny.Už se to tu někde probíralo ,ale ať ti radši potvrdí nějaký stavitel .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru