• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k podzimnímu Yukonu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Doufejme, přepsat denně tři jména z tabulky je neskutečná fuška, né každý by si takovou obří dřinou dokázal poradit a jen zlí jazykové tvrdí, že to je dohromady práce na pět minut.
Pokiaľ si vážne myslíš ,že je to také ľahké ako to opisuješ, tak máme šťastie, že to nerobíš ty:njub:
 

Mikosansobi

Člen týmu
Vážení hráči,

děkuji všem za zpětnou vazbu, ať už je pozitivní nebo negativní. Některé výše zmíněné komentáře jsem samozřejmě očekávala.

Přejdu tedy rovnou k věci.

Za poslední dva měsíce jsme s Navim řešili spoustu hlášení o nepovolených scriptech, nepovolených programech. Na Yukon se přihlásilo okolo 100 lidí. Spousta z nich je ve městech, která soutěžila. Také spousta z nich byla nebo je nahlášena za multi nebo používání autoclicker. Každého hráče musíme prověřit a jelikož některé data mohu zpracovávat pouze já, jde to pomaleji.

Datum uzavření serveru bylo oznámeno. Bohužel při uzavření došlo k technické chybě a musela jsem server opět otevřít. Zítra ho mohu již uzavřít definitivně, k vymazání postav zatím nedojde, protože budu ještě kontrolovat některé účty.

Je mi smutno z toho, že se na The West najdou hráči, kteří nechápou význam slova fair play a snaží se znechutit ostatním hráčům celou hru.
Co je vede k tomu, aby používali zakázané programy? Co tím získají? Nahrazují si neúspěch v reálném životě?

Tímto chci apelovat na všechny hráče, prosím, buďme k sobě ohleduplní. Hrajte podle pravidel a bavte se. Máme všichni dost stresu v reálu a netřeba to ventilovat ve hře.

Zítra si ještě projdu všechny komentáře a na některé z nich odpovím.

Děkuji a přeji hezký večer.
 
Tvl komentár hodný neviem čoho :D to ako vážne ? A vieš nám presne vysvetliť tvoj postup odhaľovania kto hral fair play a kto používal scripty? Ten svet ako píšeš ty bežal 2 mesiace . To ani po 2 mesiacoch nevieš prísť nato kto mal nejaké zakázané scripty? :D Podľa mňa nato neprídeš ani o pol roka :D ono keby si tam skúsila hrať posledný mesiac prísť tam na 10-15 min skontrolovať to čo sa tam robí tak vieš kto tie scripty má .
 
Tvl komentár hodný neviem čoho :D to ako vážne ? A vieš nám presne vysvetliť tvoj postup odhaľovania kto hral fair play a kto používal scripty? Ten svet ako píšeš ty bežal 2 mesiace . To ani po 2 mesiacoch nevieš prísť nato kto mal nejaké zakázané scripty? :D Podľa mňa nato neprídeš ani o pol roka :D ono keby si tam skúsila hrať posledný mesiac prísť tam na 10-15 min skontrolovať to čo sa tam robí tak vieš kto tie scripty má .
presne
 
Ďakujem za zmazanie príspevku v ktorom som písal o tom ,že hl adminka čo to ma na starosť nestíha a je neschopná . Mal by ju niekto nahradiť keďže nevie vyhodnotiť súťaž
cize cesi idu opat do komaca, mazat mazat. nechapem co tu stresuju moderatori, nech si paneboze uvedomia ze kritika je bezna vec. V nemecku uplne bezna tak sa tak aj spravajte a neprezivajte to moderatori. pokial tu nikto nenadava nevidim fakt dovod na mazanie kritiky. to ze ju vasa adminka nezvlada je jej problem. Cloveka v nemecku to naopak posunie, a toto je nemecka hra..
 
Vážení hráči,

děkuji všem za zpětnou vazbu, ať už je pozitivní nebo negativní. Některé výše zmíněné komentáře jsem samozřejmě očekávala.

Přejdu tedy rovnou k věci.

Za poslední dva měsíce jsme s Navim řešili spoustu hlášení o nepovolených scriptech, nepovolených programech. Na Yukon se přihlásilo okolo 100 lidí. Spousta z nich je ve městech, která soutěžila. Také spousta z nich byla nebo je nahlášena za multi nebo používání autoclicker. Každého hráče musíme prověřit a jelikož některé data mohu zpracovávat pouze já, jde to pomaleji.

Datum uzavření serveru bylo oznámeno. Bohužel při uzavření došlo k technické chybě a musela jsem server opět otevřít. Zítra ho mohu již uzavřít definitivně, k vymazání postav zatím nedojde, protože budu ještě kontrolovat některé účty.

Je mi smutno z toho, že se na The West najdou hráči, kteří nechápou význam slova fair play a snaží se znechutit ostatním hráčům celou hru.
Co je vede k tomu, aby používali zakázané programy? Co tím získají? Nahrazují si neúspěch v reálném životě?

Tímto chci apelovat na všechny hráče, prosím, buďme k sobě ohleduplní. Hrajte podle pravidel a bavte se. Máme všichni dost stresu v reálu a netřeba to ventilovat ve hře.

Zítra si ještě projdu všechny komentáře a na některé z nich odpovím.

Děkuji a přeji hezký večer.

Budou se řešit jen zakázené scripty? Nebo celkové porušování pravidel jako např.

§5) PUSHING - Pomáhání ostatním hráčům?​

 
Dobre povodne som nechcel toto zacat kedze Amazonig tu na mna napisal pekne svinstva aj s knightom. Osobne ho nemam rad lebo som videl ako ho kamosi vecer expia tak ze sa uspavaju.. ale ine som chcel, dnes som dostal zarucene info od cloveka ze ten prvy v rebricku je kozarohatEj. a samozrejme pouzival multaky. Ked sa nato pozriem ferovo tak Amazonig je cisty a dueloval a zarabal cestne ,bez multakov pomocou mesta. Nedalo mi tuto informaciu sem posunut aby ju dotycni hunteri preverili. Prajem pekny den. A som zhnuseny z tejto akcie. za prve keby vetesnik aspon vypocul moje rady ako ma speed svet vyzerat ma tu ignoroval a isiel si svoje... Pritom patrim medzi spicku v dueloch a vyhral som aj podobnu akciu,,,a za druhe ako tam mnohi podvadzali...
 
ako uznavam ze tent event dopadol uplne tragicky a ukazuje to len na neschopnost cz timu. Pripomina mi to ako mi mikosabi vysvetlila ze davat fotky na profil je ok a o tyzden mi dal zato navi Ban :D :D :D ubohe....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru