• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Super....Už vím návod na Hallowen, počet věcí i věci které se budou potřebovat... :-)
 

DeletedUser

Guest
Ale je tam ještě 1 podmínka...

U novin ne, pokud vím - podařilo se mi to při první 30minutovce, bez jakéhokoliv přehazování vybavení, tudíž pokud by byla podmínka ve vybavení, měl bych z pekla štěstí.:)

EDIT: Je tam drobná podmínka, omlouvám se.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě,co je lepší-jestli vystřelit si z Henryho/Maye,či jim dát jako dárek pomeranč....
 

DeletedUser6120

Guest
No, když dáš rybu Marii (takže pomeranč Henrymu), dostaneš +1 pohyblivost a +1 charisma
 

DeletedUser6120

Guest
Jen chci upozornit: po získání těch 2 ocenění (zatím) úkol nepokračuje!!!
 

DeletedUser

Guest
Vypadáto,že asi nejsi v žádné ali.(NA světech kde hraji je to snad už všude.)

Kandovaný pomeranč,získáš,pokud smícháš pomeranč s cukrem.
"Fish and Chips" získáš u prodeje novin.
 

DeletedUser6989

Guest
Prosím,mohl by mi někdo napsat přesný postup.Asi jsem nějak nechápající nebo co...
 

DeletedUser

Guest
Kandovaný pomeranč-Získáš ho tak,že s pomerančem na sobě budeš tlouct cukrovou třitinu.(30min)
Kus ryby-Musíš být "oblečen" do novin a jít prodávat noviny.
 

DeletedUser6989

Guest
Kandovaný pomeranč-Získáš ho tak,že s pomerančem na sobě budeš tlouct cukrovou třitinu.(30min)
Kus ryby-Musíš být "oblečen" do novin a jít prodávat noviny.
Díky,
Ten kandovaný pomeranč jsem získal i když jsem měl vycházkovou hůl :D.
Kdy se mi oběví úkoly ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru