• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nasadil jsis na sebe pomeranče/kus rybí hlavy?
Až si je nasadíš,objeví se ti úkoly,pak můžeš skusit utíkat do města duchů...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10268

Guest
Skúsila som a nič :zed: v meste duchov sa neobjaví žiadna úloha... zatiaľ...
 

DeletedUser9214

Guest
úkol v městě duchů myslím že můžeš přijmout až od 30. října od 00:00
 

DeletedUser1318

Guest
Pro ty, co umí anglicky, dám dokonce velkou nápovědu:

forum.the-west.net
Pro ty co neumí jen pro připomenutí zprávička k ukončení ankety o tajných úkolech:

29.09.2010, 16:59 #278
Darling
Moderátorka

Již jsme se rozhodli, proto si dovolím tuto anketu uzavřít. Prozatím nemůžeme uskutečnit náš záměr, čekáme ještě na jednu věc. O výsledku budete informováni tedy později, děkuji za pochopení a nechte se překvapit (věřím, že budete potěšeni).

Tak já jsem rozhodně potěšen...
 

DeletedUser

Guest
Pro ty co neumí jen pro připomenutí zprávička k ukončení ankety o tajných úkolech:

29.09.2010, 16:59 #278
Darling
Moderátorka

Již jsme se rozhodli, proto si dovolím tuto anketu uzavřít. Prozatím nemůžeme uskutečnit náš záměr, čekáme ještě na jednu věc. O výsledku budete informováni tedy později, děkuji za pochopení a nechte se překvapit (věřím, že budete potěšeni).

Tak já jsem rozhodně potěšen...

Nějak nechápu,co to má společného s úkoly o Halloweenu...
 

DeletedUser

Guest
Věci

Mohu se zeptat, kde při plnění úkolů získám křišťálovou kouli, ropuší krev a Kojotí srdce?
 

DeletedUser5544

Guest
Stane se něco, když ty odměny přehodím jinak než jsou u popisu toho produktu, tzn. že Henry dostane něco "sladkého" a Marie něco "protivného"?
 

DeletedUser6989

Guest
Promiň, ale já to udělal opačně :-) Jde to a dostaneš +1 charisma a +1 pohyblivost :-)

Omluvit bych se měl já.Našel jsem jako první pomeranč a ukázaly se mi úkoly pro oba (ale do teď mám pocit,že u henryho byla jen ryba a u marie jen pomeranč).
Já dal rybu Henrymu - 1 pohyblivost
A pomeranč Marii - 1 charisma.
Netušil jsem že to jde i obráceně.
 

DeletedUser7312

Guest
Ahoj, nevím jestli jsem to správně pochopil a proto se chci raději ujistit:
Kus ryby získám pokud budu dělat práci prodávat noviny a v místě na produkty budu mít noviny?
Děkuju za radu
 

Deleted User - 31870

Guest
Nasazený ho mít ani nemusíš, stačí mít v batohu.

veny: je jedno, komu co dáš - odměna je stejná, liší se pouze získané medaile /dle volby/
 

DeletedUser

Guest
Věřím že se jedná o nějaký zádrhel ze strany soudruhů z NDR ale přesto se zeptám -žena jako jediná dala smradlavou rybu tanečnici a má na medaili masku:

my se synátorem to dali logicky naopak a medaili máme bez masky - je to chyba prohlížeče nebo se zas němcům něco povedlo?
né že by mi o to nějak moc šlo ale zajímá mě jak je to možné.
 

DeletedUser6989

Guest
Věřím že se jedná o nějaký zádrhel ze strany soudruhů z NDR ale přesto se zeptám -žena jako jediná dala smradlavou rybu tanečnici a má na medaili masku:

my se synátorem to dali logicky naopak a medaili máme bez masky - je to chyba prohlížeče nebo se zas němcům něco povedlo?
né že by mi o to nějak moc šlo ale zajímá mě jak je to možné.
Už jsem to nahlásil do chyb a bugů.V seznamu vyznamenání je obrázek ale když na něj najedeš myší tak v levo je prázdno.
Snad to Němci opraví.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru