• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

kostel

DeletedUser

Guest
ja nevim jak vy ale asy se dam na modleni mozna se na me jednou usmeje stesti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj, no tak ten fake obrázek je docela pro 6ti letý dítě aby tomu někdo mohl uvěřit....a jinak já se taky nemodlím a žiju, jednou jsem se pomodlil a v práci jsem žádnej předmět ani nenašel.....od tý doby sem se nemodlil, a dva dny na to sem za dvě hodiny našel 3 různý předměty, takže s tim jestli ti to zvyšuje nebo nezvyšuje šanci na nalezení bych asi i polemizoval....a za těch 15 minut času se dá dělat něco jinýho....kdeyž už nic jinýho tak ti to zabere místo na pracovních příkazech......takže lovu zdar....
 

DeletedUser

Guest
Já bych prostě řek (a určitě nejsem první) že ať už modlení přidává jakýkoliv procenta k čemukoliv, je v tom nějaký náhodný generátor.
Vařila myšička kašičku, tomu dala, tomu dala a na tohohle nezbylo.

Takže mne nepřekvapuje, že ti to po jednom modlení nepřidalo nic.

Tim ale neříkám, že nemůžeš mít pravdu, že to nic nedělá. Byl by to dobrej fór od programátorů.
Ale přijde mi to méně pravděpodobný než teorie náhodného generátoru.
 

DeletedUser

Guest
a nebo to třeba nedává nic... třeba je to jen tak prostě... modlení... nedá to nic, ale lidi to nechává ve faktu, že se jim něco zlepšilo a že mají víc šancí s tím než bez toho:-)
 

DeletedUser

Guest
Přestaňte už citovat ten obrázek. Byl sem vloženej před pěti stránkama a furt ho tu někdo vytahuje zas a znova . . . .
 

DeletedUser

Guest
Ah na to sem se chtěl zeptat tak konečně vil jakto že sem dostal víc surovin než sem dostaval předtim

//Edit- No skusil sem to ještě a dostal sem 5 surovin což ja nedostal od začatku hry co sem se nemodlil
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hmmm skušel sem se pomodlit(potřebuju hodně prken) tak uvidíme:)
 

DeletedUser

Guest
souhlasím s tím, že v tom nejspíš bude náhoda-generátor. A myslím, že to nezlepšuje jen jednu věc, prostě to taky náhodně vybírá, k čemu a kolik přidá neviditelnejch procent. To znamená, někdy to třeba zvýší štěstí, ale jindy nic a pak zas sníží spotřebu energie... Takže nikdy nikdo nepřijde na to, co to vlastně zlepšuje a budem se tu hádat donekonečna:crazy:
 

DeletedUser

Guest
Jasný vždy to uděla něco jiného aby se nevědělo co to doopravdy děla předtim sem dosal asi 3% štěstí a těd se to smazalo a ničeho že bych dostal sem si nevšiml
 

DeletedUser

Guest
ale myslím, že to určitě něco dělá, ne že by to tam bylo jen tak, protože většinou po pomodlení mi ten den jde něco o trošku líp, třeba včera jsem našla za 2 hod. tři kraví rohy!
 
Nahoru