• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový design města?

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Líbí se vám nápad developerů?


  • Celkový počet hlasujících
    159

DeletedUser

Guest
Graficky krásné, ale každý si budovy rozhází ve městě jak bude chtít a pak v tom bude zmatek.
 

DeletedUser

Guest
Vypadá to jak mini městečko,je tam pár domků a tráva.Tak,jak je to teď vypadá,že je to město větší..
 

DeletedUser

Guest
mě se to moc líbí... aspoň nebude návštěva města tak stereotypní ne?:yes:
 

DeletedUser

Guest
Ja uz psal ze se mi to libi (a stale porad libi :)) ale bud bych pridal nejake budovy nebo bych ty budovy (hotel, zbrojiř, apod.) zvetsil .... A dál, co ty stromy? Ty tam bude mit kazdy nastalo? A jak je to s budovama? Dají se otacet, nebo to je nastaveny tak ze treba hotel bude vzdy otoceny k vychodu? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Neodpovídá, ale to aktuální prostě vypadá líp. :::))::

Myslím, že oni se nás ptát nebudou, jestli to chceme do hry.. Na druhou stranu bych ale nekoukala jen na grafiku, ale další použitelnost - tím, že zmenší budovy, poskytnou více prostoru pro další a tím i další možnosti hry (však jste tady nemálo navrhovaly nové budovy do města, které se tam při současném stavu nevešly)..

Penda: to zatím neví asi ani oni sami..
 

DeletedUser

Guest
Mě se nápad líbí , ale chtělo by to třeba že by se tam např. dala nějaká nová budova. Například farma , nebo tak něco ... ANO
 

DeletedUser

Guest
Mě se to docela líbí :hoj:

...ale těch pár lidí tady mělo pravdu, je to takové maličké městečko.. takže bych za každých 10000 bodů výstavby dal možnost postavit tři nové "nefunkční" budovy pro dekoraci.
 

DeletedUser

Guest
JIPÍ!!!! Konečně se snad stane to, v co jsem dlouhou dobu doufal, ale neodvážil jsem se dát sem takový návrh... Na takový návrh se opravdu těším!!!
 

DeletedUser

Guest
Graficky je to pěkný, ale teda zelená tráva a stromy, k tomu jezero za městem, je trošku na divokej západ divný ne??
 

DeletedUser

Guest
Ještě by mohli udělat,že když město začíná tak skoro všude tráva,v pokročilejším stádiu tráva ušlapaná,atd...víte co myslim,ne?
Jinak je to dobrý,ale v obou případech se mi nelíbí položení hotelu,je to nějaký divný,ne?Vchod do hotelu skoro u jezera...:D
Ne ale jinak ten nápad je dobrej :).
 

DeletedUser

Guest
To město je dobré,ale myslím si že zabírá ta voda moc místa... Místo vody by se dalo město více přiblížit... Obrázky mi přijdou moc malé
 

DeletedUser

Guest
jenom bych řekl , že ty stromy jso divné , ale jinak je to mnohem mnohem lepší než teď
FANDÍM VÁM:hoj:
 

DeletedUser

Guest
jenom takova drobnost..

posta neni v centru...stejne tak jako hotel...ty by v centru byt mely...vymenil bych taky misto kostela s hotelem....ale jinak dobry
 

DeletedUser8870

Guest
Nápad je to vskutku originální po grafické stránce taky dobré (určitě ji vylepší do té doby).
Nejvíce mně překvapilo to, že budovy po čase tzv. chátrají a to se mi zamlouvá nejvíce, dělníci se ještě více zaslouží.

Ode mně "ano" a následně Thumb UP.
 

DeletedUser7836

Guest
Toto je návrh InnoGames, nie nejakého hráča. Anketa slúži na zistenie či sa vám obrázok páči, nie či chcete nový design zaviesť do hry.
 
Nahoru