• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový design města?

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Líbí se vám nápad developerů?


  • Celkový počet hlasujících
    159

DeletedUser

Guest
Pridávam ďalší obrázok z Dev-Blog-u
[SPOIL]
Bildschirmfoto-2011-09-27-um-16.37.20.png
[/SPOIL]

d%C3%BDni%C4%8Dka.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jééé tak to je nádhera :) moc se mi to líbí a jak se tak dívám tak tam vidím panáčka tak třeba abyste otevřeli budovu budete muset do ní "vstoupit" ale jak tak vidím máme se na co těšit :)))
 

DeletedUser13514

Guest
Pěkné, ale neodpustím si trochu kritiky: radši bych tam viděl žlutou a hnědou (prostě barvy klasické prérie, jako známe z westernových filmů) místo té svěží zeleně, která mi tam právě nesedí. Stromový háj bych vyměnil za nějaký ten kaktus a vsunul bych tam například ohradu s dobytkem... ale chápu, že každý máme jiný vkus :)
 
Pěkné, ale neodpustím si trochu kritiky: radši bych tam viděl žlutou a hnědou (prostě barvy klasické prérie, jako známe z westernových filmů) místo té svěží zeleně, která mi tam právě nesedí. Stromový háj bych vyměnil za nějaký ten kaktus a vsunul bych tam například ohradu s dobytkem... ale chápu, že každý máme jiný vkus :)

s tím bych souhlasil, ale i tak, je to lepší nápad od tvůrců než ty ptákoviny za poslední updaty ;)
 

DeletedUser

Guest
Mě osobně se krajina líbí, ale pravda je že se nehodí pro TW, takže spíš ten kaktus :5: ..
Jak tam je ten Panáček u prostřed tak mi o začlo připomínat Virtualní hru.. :D

Jinak kdyby se neschválilo aby si s tím každý pohyboval sám tak by se mohli udělat třeba ještě 3 desingy města a každý zakladatel by si mohl zvolit desing a jak u něj budou postaveny budovy (Měl by jen jednu volbu pro další by musel buť odejít a znovu založit město a nebo si to nějak koupit....

Takže vlastně třeba tři typy měst, jedna volba bude pro to normální jak je teď a ostatní by byli pro jinak uspořádané budovy..


No ikdyž se mi toto líbí více, tak pořád nevím jestli je to přijatelné, prostě si myslím že se to stejně nezavede..
 

DeletedUser

Guest
Pěkné, ale neodpustím si trochu kritiky: radši bych tam viděl žlutou a hnědou (prostě barvy klasické prérie, jako známe z westernových filmů) místo té svěží zeleně, která mi tam právě nesedí. Stromový háj bych vyměnil za nějaký ten kaktus a vsunul bych tam například ohradu s dobytkem... ale chápu, že každý máme jiný vkus :)

taky mam stejny nazor,proste kolem jen pisek a sem tam nejakej ten kaktus :) ale jinak je to moc zajimava myslenka a napad.hru by to spestrilo.*9*
 

DeletedUser

Guest
Bude to určite veľmi pekné, jedine čo sa mi na tejto zmene nepáči sú tie stromy a tráva pripadajú mi dosť nereálne ale veď uvidíme keď príde Update :klubun:
 

DeletedUser

Guest
ŘEKNI MI...OD ČEHO MÁŠ DŘEVORUBECKOU SEKERU...
KONEČNĚ NA NĚCO BUDE... :-D

To pokácíš a máš klid :-)
 

DeletedUser

Guest
Podle me to bude celkem neprehleny ale ten napad s ovlivnenim vystavby se mizamlouva :) mam rad volnost ve hre :D
 
Nahoru