• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.31

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Každá postava si může vybrat co chce. Charakter a řemeslo jsou na sobě zcela nezávislé.
 

DeletedUser

Guest
Ne, vybereš si pouze jeden obor. Nevím zda po dodělání můžeš zvolit jiný, ale předpokládám že ne
 

DeletedUser6989

Guest
Ne, vybereš si pouze jeden obor. Nevím zda po dodělání můžeš zvolit jiný, ale předpokládám že ne
Pouze jeden na celou hru.Nelze to změnit ani se to neplánuje.Pokud si vyberete povolání,nic vám nebrání koupit/najít návod pro jinou profesi (bude vám k ničemu,ale můžete ho prodat na aukci) a samozřejmě si budete moci na aukci koupit i výrobky ostatních povolání.
 

DeletedUser6989

Guest
Takže není pravda, jak se tu píše že výrobky nejsou dražitelné?
Pokud máš na mysli můj příspěvek ohledně překladu textu z dev blogu,tak se tam nic takového nepíše.Výrobky dražitelné budou,ale nějaké meziprodukty,které se dají využít jen pro tvé řemeslo prodat nelze.
Na betě jsem si vybral kuchaře.Ten má k dispozici 3 recepty (to budou ty meziprodukty) - 1. příprava uhlí 2. příprava kukuřičné mouky 3.Džbán s vodou . Tyto výrobky nic nepřidávají ale jsou dražitelné (zatím).Další recepty se dají naučit až po získání potřebného počtu zkušeností (nejsou to expy,je to speciální kolonka pro řemesla)-na nejjednodušší recept je třeba 50 zkušeností (tzn. vyrobit 50 meziproduktů).Celkově je systém VELICE podobný systému ze hry World of Warcraft.
Každopádně však zatím nejsou řemesla vůbec hotová,takže zatím můžeme jen hádat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4662

Guest
Aspon ty 100-ky produktu, co mam u sebe v inve, najdou smyslulpne uplatneni a jak jsem koukal na betu, tam ty ceny jsou neuveritelny za neco, hold vyznamenani " milionar" asi nenecha na sebe dlouho cekat..
 

DeletedUser

Guest
Aliance měst už běží na tomto updatu co my máme zde na CZ :)
 

DeletedUser6989

Guest
Aliance měst už běží na tomto updatu co my máme zde na CZ :)

Aha,nebyl jsem si jistý,protože jediné město,které jsem založil je právě na betě,a dneska mi přišla pozvánka.Navíc pár kolonek v alianci je v němčině.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj mám dotaz co budu mít z toho že budu dělat nějaké to řemeslo to mi daj úkol něco najít a pak z těch věcí něco "postavit,vyrobit" nebo k čemu to je dostanu dolary, expy nebo co ?
díky
 
ahoj mám dotaz co budu mít z toho že budu dělat nějaké to řemeslo to mi daj úkol něco najít a pak z těch věcí něco "postavit,vyrobit" nebo k čemu to je dostanu dolary, expy nebo co ?
díky

No hlavní budou ty vyrobené předeměty, které když spotřebuješ, tak ti na určitou dobu něco vylepší, anebo jinak pomůžou.
 

DeletedUser

Guest
díky a slyšel jsem že prý tyto předměty se dají pekelně dobře prodat na trhu
 

DeletedUser6989

Guest
díky a slyšel jsem že prý tyto předměty se dají pekelně dobře prodat na trhu

Pravda,na betě jsou ceny i nad 1000$ za např. prkno.Pochybuju však,že někdo dá za prkno 1000$ (nebo ho dražit X dní),a pak si pro něj půjde klidně přes půl mapy,když ho může získat při mýcení lesa během několika minut.Řekl bych,že víc se rozjede obchod s konečnými výrobky (Vzpomeňme na mánii vánočních cukrovinek - někdo byl schopný utratit za perník stovky,možná i tisíce dolarů)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nebo si stačí u NPC obchodníka koupit nějakej recept a zadraho ho prodat na trhu
 

DeletedUser11133

Guest
Pouze jeden na celou hru.Nelze to změnit ani se to neplánuje.Pokud si vyberete povolání,nic vám nebrání koupit/najít návod pro jinou profesi (bude vám k ničemu,ale můžete ho prodat na aukci) a samozřejmě si budete moci na aukci koupit i výrobky ostatních povolání.

Je tim teda mysleno ze pokud budu treba kovar,muzu si koupit i vyrobky od ostatnich remesel a pouzivat je,nebo pouze za ucelem prodeje?
 

DeletedUser6989

Guest
Je tim teda mysleno ze pokud budu treba kovar,muzu si koupit i vyrobky od ostatnich remesel a pouzivat je,nebo pouze za ucelem prodeje?

Nejspíše i používat (Je to v plánu ale zatím nevím jistě - nikdo se na betě zatím nedostal tak daleko,aby mohl vyrábět výrobky,které něco přidávají)
E: Na aukci jsem objevil produkt (v překladu) Prostředek proti žaludečním potížím a (zatím) jako jediný něco přidává (konkrétně 5% zdraví).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:
Mrkl jsem se na ty úkole a musím říct že nás toho čeká dost "hustých" věcí.

Mimochodem, jedna věc by mně zajímala, ten ledek je surovina a tudíž by měl jít prodávat a zároveň je potřebný do úkolu jako produkt a neměl by jít prodat. Jak tohle dopadne, na to jsem zvědavý!
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru