• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.31

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
však po posledním updatu jdou na betě prodat a koupit všechny produkty včetně ledku, jen ceny jsou nehorázný
 

DeletedUser6989

Guest
Ačkoli nerad spamuju,trochu si postěžuju:
1.Nechápu,proč někdo prodává prkno za 1000$ a víc když- a) Lze jich během mýcení lesa najít několik (není to tak vzácný produkt jako např. džbán). b) Hráč musí jít několik desítek minut,aby si mohl jedno prkno vyzvednout - myslím,že by se mohla zavést možnost prodávání produktů po více kusech a možná i nějaké limity na max. prodejní cenu při dražbě (např. maximálně 20x více,než nákupní cena produktu)
2.Přijde mi divné,kvůli něčemu,co přidává minimální bonus (např. obnova 5% života) dělat hodiny práce typu sběr bobulí a ještě navíc utrácet 12 energie při výrobě finálního produktu.

No,řemesla ještě nejsou hotová,takže je zatím zbytečné dělat předčasné závěry :::))::

Mrkl jsem se na ty úkole a musím říct že nás toho čeká dost "hustých" věcí.

Mimochodem, jedna věc by mně zajímala, ten ledek je surovina a tudíž by měl jít prodávat a zároveň je potřebný do úkolu jako produkt a neměl by jít prodat. Jak tohle dopadne, na to jsem zvědavý!

-Není mi úplně jasné,co tím chceš říci.Všechny produkty lze prodat do aukce (alespoň ty,které le běžně najít při práci - což ledek rozhodně je)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
však po posledním updatu jdou na betě prodat a koupit všechny produkty včetně ledku, jen ceny jsou nehorázný

Tak to je fajn, no a s tou cenou to už je jiná věc, s tím se musí počítat. Záleží na tom kdo co prodá, některé věci budou stát dost i na městských trzích. Třeba takové olovo, to bude mastná záležitost.

Ps: ne všechny produkty v současné době, lépeřečeno skoro všechny přece nejdou prodat, co alespon já vím..
 

DeletedUser

Guest
Ačkoli nerad spamuju,trochu si postěžuju:
1.Nechápu,proč někdo prodává prkno za 1000$ a víc když- a) Lze jich během mýcení lesa najít několik (není to tak vzácný produkt jako např. džbán). b) Hráč musí jít několik desítek minut,aby si mohl jedno prkno vyzvednout - myslím,že by se mohla zavést možnost prodávání produktů po více kusech a možná i nějaké limity na max. prodejní cenu při dražbě (např. maximálně 20x více,než nákupní cena produktu)

Mas pravdu ze sa da najst kopec dosiek pri Myceni lesa, ale na druhej strane na Crafting je potrebne neskutocne mnozstvo produktov, preto sa z toho stal dobry 'kseft'. Za jedno craftovanie pribudne iba 1 bod a to nie vzdy. S kazdou urovnou tj .50,100 atd nizsia uroven uz nepridava ziadne body, takze body pribudaju vzdy iba z najvyssej urovne. Zatial je aplikovanych iba par bonusov, treba pockat co vyvojari vymyslia kedze tie bonusy zatial stoja za ::O:
 

DeletedUser6989

Guest
Mas pravdu ze sa da najst kopec dosiek pri Myceni lesa, ale na druhej strane na Crafting je potrebne neskutocne mnozstvo produktov, preto sa z toho stal dobry 'kseft'. Za jedno craftovanie pribudne iba 1 bod a to nie vzdy. S kazdou urovnou tj .50,100 atd nizsia uroven uz nepridava ziadne body, takze body pribudaju vzdy iba z najvyssej urovne. Zatial je aplikovanych iba par bonusov, treba pockat co vyvojari vymyslia kedze tie bonusy zatial stoja za ::O:
Právě ! Mě jde o to,že mi přijde dost hloupé běhat kvůli jednomu koupenému produkty třeba přes půl mapy - kdyby se prodávaly po několika to už by byla jiná.Jinak kdyby se těch výrobků vyrobilo najednou 10 tak by to už stálo za to.
 

DeletedUser

Guest
Tento 'problem' s predajom viacerych kusov uz bol navrhnuty viac krat, zatial sa vsak k tomu nevyjadrili. Povodne to bolo implementovane, ale zrusili to kvoli nejakym bugom, tak neviem ci to vobec niekedy este vratia do hry.
 

DeletedUser6989

Guest
Po dlouhé pauze se opět věci dají do pohybu - Zet se vrátil z dovolené,takže se na nové verzi bude opět intenzivně pracovat.
 

DeletedUser11133

Guest
Ahoj lidi,koukal jsem na The west DB na produkty a tak..a koukal jsem ze u kovare jeste nebylo objeveno nic co by neco pridavalo?Je tu nekdo kdo je kovar a hraje na bete?
 

Deleted User - 31870

Guest
Obrázky ještě z velké části nemají hotové..
 

DeletedUser6989

Guest
Na betě přibyla položka ACHIEVEMENTS (dosažené úspěchy) - zřejmě něco na způsob medailí (zatím těžko říct).
 

DeletedUser

Guest
Těžko říct,těžko.
Ale mně se zdá,že tohle už je v ČR od update 1.30 ;)
 

EREWAN

Člen týmu
zajímavé, všiml jsem si ted na betě u obchodníka tech receptů a toho equip managera v inventari a to bude neco, jen aby to nepokazilo celou hru, na bete to vypada dobre, ale dopad to muze mit katastroficky
 

DeletedUser

Guest
Zatím ty recepty vypadají hodně nepoužitelně. Na prkotinu, co přidá +5% života budu potřebovat nejméně 8 produktů, což bude nejméně 10 hodin práce.

To bude použitelné jen pro mulťáky, jenž nechají za sebe pracovat menší levely.
 

DeletedUser6989

Guest
Těžko říct,těžko.
Ale mně se zdá,že tohle už je v ČR od update 1.30 ;)
Tak to těžko :::)):: .Asi nemáš účet na betě že jo ? Pro ty co ano,tak je to spojené s kolonkou,kde dříve býval poker - hned pod kasou ( http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2011/04/Bildschirmfoto-2011-04-15-um-11.34.19.png )

zajímavé, všiml jsem si ted na betě u obchodníka tech receptů a toho equip managera v inventari a to bude neco, jen aby to nepokazilo celou hru, na bete to vypada dobre, ale dopad to muze mit katastroficky
equip manager je pouze přidání vlastních oblíbených setů do inventáře.Slouží k tomu,že pokud používáte např. sadu gentelmana,a sadu na pevnosti,aby jste nemuseli oblíkat jeden kus oblečení po druhým,ale celou sadu najdenou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Účet na betě mám,ale abych řekl pravdu,tak jsem ve většině případů slepý.
Díky za radu :)
 

EREWAN

Člen týmu
equip manager je pouze přidání vlastních oblíbených setů do inventáře.Slouží k tomu,že pokud používáte např. sadu gentelmana,a sadu na pevnosti,aby jste nemuseli oblíkat jeden kus oblečení po druhým,ale celou sadu najdenou.

ja vim co dela equip manager :D jen rikam aby ty recepty a poker neznicili celej the west
 

DeletedUser6989

Guest
ja vim co dela equip manager :D jen rikam aby ty recepty a poker neznicili celej the west

Aha,promiň.No já bych se toho nebál.Přinejmenším budou řemesla dobrá,aby udržela hráče na 120.lvl nějakým způsobem aktivní.A poker chtělo přece spousta hráčů (stejně jako řemesla)
 

DeletedUser

Guest
Pro ty co nejsou ne Betě - První ukázka z Ocenění :
errungenschaften.png
 

DeletedUser

Guest
Hey dear Readers,

Sorry for the break I took so unexpected (it was a bit unexpected for me as well), but it inevitably made me forget everything about work and the devblog and the game and pretty much everything else, so …. it took a while to get back here. It’s a pretty private reason but it’s nothing bad to worry about ;) .

So this is what I am currently working on (besides poker which I still have to work out…):
devshot-135-newlayout.jpg

So I am about to integrate the new layout together with a new JavaScript backend – we want to switch from mootools to jquery, so we’ll have to rework a lot of old junk … which is good, because we have a lot of things that need to be redesigned / rewritten and we hope that these coming changes are going to simplify these works greatly. For the HTML / Tech people out there: The new layout redesign is purely css based and it’s possible to redefine the skin itself (we did because we tried a few layouts) – so theoretically, you could create your own schemes for west.

Cheers

Důležité informace z textu :
Zet se nám vrátil z dovolené a konečně se začlo zase pracovat. To co vidíte na obrázku je vzhled pokru. Také se budou předělávat všechny kody z mootools na jquery - což znamená, že bude možnost vyvářet si vlastní vzhledy the-westu (něco jako na Divokých kmenech).

//Omouvám se za DOUBLE POST
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru