• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.31

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To nové craftění vypadá docela zajímavě.

Nemá někdo už tušení jak dlouho trvají ty buffy jako zvýšení poškození zbraně, či přidání dovedností?
 

DeletedUser1318

Guest
ten poker se zase graficky nehodí ke zbytku :(
A mohl bys nám trošku přiblížit, jak by to vypadalo lépe?
Ano,úplně všechny produkty z prací.
Obchodování s produkty je spojeno s Řemesly takže na 99% bude přidáno i obchodování s produkty.
To ovšem, pokud to nebude limitováno podobně jako nákupy na za nuggety na Arizoně a Buffalu, může celkem značně zjednodušit plnění úkolů v první fázi hraní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Třeba že by okno ve kterém to je vypadalo jako všechny okna?
 
Může to bejt jako v DK. s Grafickejma balíčkama

To můžou dělat už dnes, a jsem zvědavý kdo to zvládne. DK bylo na grafiku vlažné a nebylo to složité. Tady to už je horší, všelijaké capinky, dneska potřebuješ dost dobrý stgroja aby to utáhl a DK rozjedu i na mobilu a jede to velice rychle. Stejně to bude muset někdo vytvořit, pro řadové hráče to je intenzivní práce tak na dva roky.
 

DeletedUser6989

Guest
Jak tak koukám tak naboostovat se na nejlepšího duelanta tak,že by jste použili 100 x za sebou jídlo,které přidává uhýbání nepřipadá v úvahu.Na betě jsem si doplnil energii perníkem a musím čekat další 2 hodiny,než bude možné použít další.
Na druhou stranu však můžu použít dortík (který přidává bonus do pracovních bodů) a oves (zkracuje dobu cestování),takže každý druh bonusu (dočasný bonus do schopností,obnovení něčeho,zrychlení pohybu a bonus k požkození zbraně)má své vlastní omezení.
 

DeletedUser1318

Guest
Třeba že by okno ve kterém to je vypadalo jako všechny okna?
V praxi si nedovedu představit, jak by to podle tebe mělo vypadat. Okno s bitvou ti připadá stejné nebo jiné než ty "ostatní"?
Podle mého mínění poker vypadá jako pokerový herní stůl.
Jsem rád, že se jej snad už dočkáme, jestli je fakt úplně stoprocentně "west", bych neřešil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Napsal sem to blbě. Vypínací lšta okna. Ta už je připravená na novej Design ale zbytek má furt ten starý. Ukážu screen
thewestz.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11133

Guest
Prodej a nakup produktu

Nevite nekdo jestli pujde prodat ci koupit pres trh i klic c.2 ? Teoreticky by to melo jit,ne?Diky za vase odpovedi,ci nazory.
 

DeletedUser

Guest
Zatím ho nejde koupit, ale v upradu 1.31-32 se plánuje možnost prodej (a koupi) všech předmětů bez omezeni.
 

DeletedUser

Guest
taky jsem to našel a podle mě by to mělo jít na betě ale můj názor neber vážně
 

DeletedUser

Guest
Maranzano, ano patri to k 1.31, plus som nasiel dalsie ulohy ale zatial nikto nevie ako ich aktivovat ID 670-685
 

DeletedUser

Guest
Môj negatívny názor k update 1.31 je taký , že predaj produktov síce pomôže pri zaobstarávaní surovín na remeslá , ale úlohy budú jednoduchšie - čo sa mi vôbec nepáči !
malo by sa to nejak "ošetriť" aby sa kúpený produkt z trhu nedal použiť v úlohe ... (ale to asi nejde)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru