• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.36

Ste spokojní s Update 1.36 ?


  • Celkový počet hlasujících
    12
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14443

Guest
Už jste viděli mého vycvičeného kocoura :-D ráno se přijde najíst do večera spí a večer vypadne ven :-D a poslouchá jen to co chce :-D jestli tato kočka v update bude to samé :-D
 

DeletedUser

Guest
Ja stoho nemuzu takle semse dlouho nezasmal kocky to uz je fakt hevymetal :-D a za 2 roky budem litat na kosteti :-D
 

DeletedUser

Guest
a nakonec v patchi 1.42 bude pridan novy aspekt hry s nazvem Roswell UFO incident

nahodne na mape se objevi mesto Rosewell a kdo tam budu do 5ti minut tak si muze nasbirat technologie a ochocit ufony, musi vsak rychle zmizet nez se objevi armada a vse mu zabavi.
Jednim slovem zhrnuto bezte uz s patchema nekam.
 

DeletedUser11063

Guest
Já je čím dál tím méně přestávám chápat. Místo toho aby se snažili west smysluplně zachránit úpravami a věcmi co se na divoký západ hodí a udrželi by ve hře stávající hráče, tak vymýšlejí tohle?? Nejdříve to bude mazlíček, potom bych se nedivil kdyby přišlo propojení s FB a za každým oznámením by vyskakovala hláška - chcete se o to podělit s přáteli na FB. A pak co? UFO, laserové zbraně?

Podle mého se dá west přirovnat k nemocnému - umírajícímu pacientovi a INNO k lékařům. Jenže lékaři se nesnaží o uzdravení (záchranu) pacienta, ale pouze podávají léky na utlumení bolesti a čekají kdy "pacient zemře". A tohle si west podle mě nezaslouží.
 

DeletedUser

Guest
a nakonec v patchi 1.42 bude pridan novy aspekt hry s nazvem Roswell UFO incident

nahodne na mape se objevi mesto Rosewell a kdo tam budu do 5ti minut tak si muze nasbirat technologie a ochocit ufony, musi vsak rychle zmizet nez se objevi armada a vse mu zabavi.
Jednim slovem zhrnuto bezte uz s patchema nekam.

No já myslím, že už dřív...

Jinak si zamlouvám závodního lenochoda... No potěš pánbůh...
 

DeletedUser

Guest
A to je zajímavé, že hráči chtěli mazlíčky a jakmile se o tom objeví zmínka, hned je všechno špatně.

A to neni zajímavé.
Možná tu nějaké děcko z vymydlenou hlavou a pod vlivem úplně jiné momentálně letící hry něco vykřiklo. Co má být. Od toho je tu designér hry a tvůrci, aby uhlídali kompaktnost celku, který se jim zdařile rozpadá pod rukama s každým zlepšením :)


Jediné moje vysvětlení je, že vlastně cílovou skupinou hry je dítě, kterému zase tak moc nezáleží na tom, co hraje, hlavně že je to barevné, plné zvířátek a dětsky infantilních nápadů. Pak tedy není co vytknout. Snad jen, že i dětská hra se dá dělat s rozumrm a citem.
 

DeletedUser

Guest
Podle mého se dá west přirovnat k nemocnému - umírajícímu pacientovi a INNO k lékařům. Jenže lékaři se nesnaží o uzdravení (záchranu) pacienta, ale pouze podávají léky na utlumení bolesti a čekají kdy "pacient zemře". A tohle si west podle mě nezaslouží.

Nezapomeň na oblíbené pouštění žilou :-)
 

DeletedUser

Guest
Citovat:
Původně založeno jazzrabbit
Podle mého se dá west přirovnat k nemocnému - umírajícímu pacientovi a INNO k lékařům. Jenže lékaři se nesnaží o uzdravení (záchranu) pacienta, ale pouze podávají léky na utlumení bolesti a čekají kdy "pacient zemře". A tohle si west podle mě nezaslouží.

Souhlasím na 100%,poslední dobou jsou jejich nápady ubohé.Sice nový trh a invent se jim zajel skvěle,ale to je asi tak vše.Nehápu proč třeba nepřidají nové úkoly nebo prostě něco nového,ve stylu západu,ale nějaké kočky a mazlíčci,to je už v jiných hrách...
 

DeletedUser1318

Guest
A přitom to byla hra, která dostala prestižní ocenění za originalitu zpracovaného nápadu.
Momentálně z dění kolem westu mám pocit, jako by toužili získat nějakou podobnou cenu jako zlatou malinu.
Marketingově je to ale asi v pořádku, zřejmě se snaží získat na koťátka i předškoláky a jejich solventní rodiče. Jistě to skýtá mnoho možností nabídky v pet shopu, růžový pelíšek, misečka na kakání, misečka na papání, kousátka a různé hračky, krmení pro kočičky, krmení pro kocourky... a mnoho dalšího. Neměl by chybět nový set k zakoupení, třeba veterinář, nepřidá nic, ale bude úžasný - tinktůra proti bleškám, čepička s kočičími oušky, elektrická myš s dálkovým ovládáním a podobné další sběratelské kousky...
 

DeletedUser

Guest
Já se nerad opakuji, ale to prostě nejde: kočku?!?

Opravdu nechápu proč nezkusí koně hned na poprvé. Doufám že ho tam aspoň časem přidají. Jinak za nový design oken se schopnostmi a nové úkoly jsem rád:)
 

DeletedUser15244

Guest
pokud vymakají ty mazlíčky tak by to mohlo být dobré, ale pro mě jsou posleední novynky hnus, nic bych tu už nepotřeboval a spíš bych ubral nějaké věci, za co sem však rád jsou nové úkoly
 
Podle me at udela INNO cokoliv, tak se vzdycky tu na foru najde nekdo, kdo napise, ze je to jen dalsi hrebicek do rakve westu (a ze s nim konci) a kdyz naopak neuda nic tak, tak dalsi bude psat, ze to maj na haku a na nas kaslou.
Pokud, kocka nebude nejake tamagoci, co budu muset trikrat denne krmit, 2x denne vencit a jeste tomu cistit pelisek, tak proc ne, treba to nekoho bude bavit.
 

DeletedUser1318

Guest
Podle me at udela INNO cokoliv, tak se vzdycky tu na foru najde nekdo, kdo napise, ze je to jen dalsi hrebicek do rakve westu (a ze s nim konci) a kdyz naopak neuda nic tak, tak dalsi bude psat, ze to maj na haku a na nas kaslou.
Pokud, kocka nebude nejake tamagoci, co budu muset trikrat denne krmit, 2x denne vencit a jeste tomu cistit pelisek, tak proc ne, treba to nekoho bude bavit.
Ale ono jde spíš o to, že ti tu každý druhý hráč nasype hromadu nápadů, které by zapadly do atmosféry westu daleko lépe, než péče o domácího mazlíčka.
Nemohu nezmínit třeba Bílého tesáka, nebo třeba osiřelá medvíďata z jedné Setonovy povídky. I na tom by se dala namastit kapsa z nugetů.
Jasně, že nás asi většina kočičku zase nějak stráví, jen se ptám, jestli je fakt nutné, dělat to tak diletantsky, když by to šlo i jinak.
Ty sám bys Inno pochválil v poslední době za co?
Nezlob se nam ne, ale jak já to vnímám, těch negativ je pořád převaha. Já to tak prostě cítím, nemohu si pomoct.
 
A já si naivně myslel, že se s anketou, které slavné postavy divokého západu by jsme tu chtěli potkat, něco změní. Nezměnilo. Old Shatterhanda a Sedmi statečných se nedočkáme, ale ti, co mají "mobilní" verzi westu, si budou moci zahrát hamachi..."A to je konec naší komedie, zlo prohrává a dobro žije..." " Ještě ne, před koncem si budeme moci popovídat s darth weiderem a třeba potkáme i Bilba pytlíka, jak krade glumovi prsten...."
 

Deleted User - 31870

Guest
Ale jo, proč mazlíčka ne? I na Divokým západě měli třeba psa, oblíbenou chov-nou ovci,.. Ale rozhodně by to neměli pojmout směrem, že se mazlíček bude zapojovat do našich aktivit (duel, práce nebo bitva), to by bylo opravdu velmi divný (až na výjimky - kůň nám může pomoct zorat pole)..

Klidně bych uvítala možnost mít třeba psa, domestikovaného vlka, chovného hřebce, speciální druh ovce, dravého ptáka, kozu, kvočnu.. a zapracovat je do hry tak, aby se o ně musel člověk postarat - postavit jim nějakou tu kůču, sehnat žrádlo, přinést čistou vodu, občas vykydat budník, vyhřebelcovat koně, vyčesat ovci (aby se pak dala snadno ostříhat na vlnu), trénovat s dravým ptákem chytání škodný na poli, ...

Co třeba dostihy s našima koňma? V Americe byly dostihy hodně oblíbené, farmáři se snažili vyšlechtit nejlepší koně, na kterých si zakládali, handlovali s nima na trhu a nebo je prodávali do kočárů "papalášům"..
 

DeletedUser1318

Guest
...Závody psích spřežení, pěstovat koně pro ponny expres nebo pro armádu...
 

DeletedUser12821

Guest
Asi půjdu zvracet... Kam ten West spěje... To neumí udělat něco normálního co na divoký západ opravdu patří? No asi ne jak tak koukám na posledních pár updatů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru