• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.36

Ste spokojní s Update 1.36 ?


  • Celkový počet hlasujících
    12
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1575

Guest
to darling :jenže to by tuhle hru museli programovat znalci divokého západu jako ze začátku a ne lidé kteří žijí v éře scifi
 

DeletedUser

Guest
A to je zajímavé, že hráči chtěli mazlíčky a jakmile se o tom objeví zmínka, hned je všechno špatně.

Nepiš hráči. Já si žádný koťátka nepřál a ostatní vidno nejspíše také ne. Jestli si nějaké dítě napsalo na německé fórum o koťata, neznamená to, že to je nápad hráčů celého Westu.

A nevzpomínám si, že by tady někdy takový nápad s koťátkama padl...
 

DeletedUser

Guest
Asi půjdu zvracet... Kam ten West spěje... To neumí udělat něco normálního co na divoký západ opravdu patří? No asi ne jak tak koukám na posledních pár updatů.

Krony, z toho si nic nedělej,
pár barevnejch pilulek od Chocholouška to spraví...

Já tedy nevím jak se k této ptákovince postavit, určitě mi přidělává víc vrásek migrace mezi světy, jestliže někdo toužil po takovémto "zpestření" Westu, budiž mu přáno, kudla v kapse se mi kvůli tomu otvírat nebude...
 

DeletedUser1318

Guest
Psí spřežení asi nee, to je tak na Aljašce..
Tak to asi záleží na úhlu pohledu na "Wild west".
Já bych období tzv. "zlaté horečky" v oblasti Yukonu do dění na divokém západě zahrnul. V té době tam bylo použití psího spřežení celkem běžné, v zimních obdobích snad i jediné efektivní. Geograficky se jedá o rozhraní severozápadní části Spojených států amerických a západní části Kanady, místa obývaná indiány a "dobývaná" prospektory z východu.
 

DeletedUser

Guest
nevím jestli si to ještě pamatuji, ale pokud si vzpomínáte na 7Sup tak ten měl nápad nebo co to bylo, kde byli různí mazlíčci (psi) a všem se to líbilo...
 
Nepiš hráči. Já si žádný koťátka nepřál a ostatní vidno nejspíše také ne. Jestli si nějaké dítě napsalo na německé fórum o koťata, neznamená to, že to je nápad hráčů celého Westu.

A nevzpomínám si, že by tady někdy takový nápad s koťátkama padl...

No že jsi to nebyl zrovna ty, tak to neznamená že hráči tohle nechtěli. Dost lidí si to přálo, ne zrovna kočky, ale mazlíčky obecně, těmi kočkami to akorát začíná. Byli tady ohlasy na psy, 7sup na ně děla obrázky, někteří hráči chtěli další zvířata. Vymýšleli další slot, kde by je umístili. dost dobře si na to pamamatuju. Stejně jako jste chtěli řemesla a dnes na ně každý nadává, to samé u zbraní, oblečení atd. Prostě selektivní paměť....
 

DeletedUser9371

Guest
Já už novinky (update) ani nesleduji, hrne se to směrem ze západu pryč. Karel May by se divil, co všecho je na "Divokém západě". Proto to byla a zatím ještě je moje jediná online hra, na které jsem a snad ještě budu každý den. Než tady zašlou lítat rakety, tanky a samopaly. :(
 
Já už novinky (update) ani nesleduji, hrne se to směrem ze západu pryč. Karel May by se divil, co všecho je na "Divokém západě". Proto to byla a zatím ještě je moje jediná online hra, na které jsem a snad ještě budu každý den. Než tady zašlou lítat rakety, tanky a samopaly. :(

A co teprve tatíček Masaryk...
 

DeletedUser

Guest
Nenapadá mě jediný rozumný důvod proč začít přidávat mazlíčky kočkou, proč nezačnou s koňmi, psi a vlastně vším co už je tu vyjmenováno v příspěvcích "nade mnou"

Co nedostatek kreativity ? :lovec:

Nebo snaha přitáhnout ke hře i malé holčičky ?:hoj:

A to ještě nevíš, že za rok budeš sázet papriku a cibuli a hladit slípky aby byli spokojené a snášeli vééélká vajíčka.
 

DeletedUser

Guest
Mě by zajímalo co taková kočička můžu přidávat za schopnosti. Možná že zacházení ze zvířaty, ale nic jiného mě nenapadá. Psy, koně atd - ANO. Kočky atd. - NE
 

DeletedUser

Guest
taky se mi hned zdalo divny trenovat kocku, ja bych radsi trenoval bileho tesaka

Tady po upravach inna budes trenovat maximalne Blbeho tesaka.

Dodnes jeste nikdo poradne nevysvetlil bonusy za kostel a oni uz vymejslej dalsi ptakoviny na bonusy, to zase bude zahada :tom:
 
Nechapu proc tu furt padaji narky proc kocka a ne kun ? Odpoved je velmi jednoducha - kone uz ve hre jsou, tj. v prvnim kroku testnou nejakou kravinu (sorry kocky) a pokud se to nejak ujme (resp. ono se ujmout musi, proto to taky zavadeji), tak pridaji i dalsi zvirata a treba casem dojde na ty kone - nicmene to by asi znamenalo take prekopat system pohybu a zvirat, tj. me osobne prijde logicke, ze zacnou necim jednodusim ...
 

DeletedUser5921

Guest
Mi to nevadí, když už nejde vylepšovat postava po 120. levelu, tak přidají mazlíčky, je pravda, že místo kočky mohli začít psem, což by bylo jistě přijatelnější, ale na tom nesejde pokud se typy rozšíří...
 

DeletedUser

Guest
Jen doufám že si budu moct vybrat i druh, pohlaví, povahu, vzhled, čím ji budu krmit (upřednostňuji nízkotučnou stravu).... Také doufám že bude do hry zabudován i zvířecí hřbitov, protože pokud to je mazlíček, budu si ho chtít i pohřbít....
No a v neposlední řadě také očekávám drbadla, prolézačky, nějaká ta vyvýšená místečka a podobné... Abych ji měl kde trénovat :D

Se tu rozčilujeme a smějeme, ale ten humor nás přejde, počkejte až si někdo vymyslí třeba změnu charakteru za pár nugetek, nebo nám do hry přidají pokrokově automobily... Pak budeme ještě za kočičky rádi :D
 

DeletedUser

Guest
Pak budeme ještě za kočičky rádi

Proboha nebuďme tak pesimističtí!!! Modleme se aby se INNO vrátil zdravý rozum a přestalo dělat takové kraviny! Ale jestli to takhle půjde dál, všichni hráči, kteří ještě nejsou na Westu naprosto závislí, odejdou!
 

DeletedUser15414

Guest
Už teď je ve hře mnoho možností, a já osobně nevim kam dřív skočit. Duely, práce, bitvy, řemeslo, úkoly, hledání věcí, dluhopisy...člověk to vůbec nestíhá, takže většinou z výše vypsaných jdou zkombinovat tak dvě až tři věci...některé vůbec nelze stihnout (Příklad: Na jednom světě jsem voják - bitevník. Ve volném čase dělám v řemesle, občas si zadueluju ale úkolů sem se nedotkl od Vánoc, kdy sem si plnil sněhulákův klobouk.)

A ještě se budu starat o blbou kočku. Mě stačí že se o ni musím starat doma, ještě tady ! Jsou zavedené koně ? jsou ! Ať se hráči starají o koně ! Ať je zvýšena nabídka koní, ne jen 5 ubohých kousků KONÍ (zbytek nepočítám). Želvy a velbloudy bych okamžitě ZRUŠIL. Každý ať se stará o svého koně, co by se třeba projevilo v době cesty. Ještě bych bral psa nebo orla do práce...ale kočku ??? Přímo můžu chovat hady...a to se dostáváme k další části, jako už do rukou máme kouzelnické hůlky a jezdíme na zvířatech typu slon, za chvíli budeme jezdit v Rolls-royce a budeme chovat hypogryfy, gorily, jednorožce a bůhvíco ještě !

-------------------------

Kdyby radši udělali něco praktického, např. mě by osobně pomohlo, kdyby v náhledu rekrutace bitvy bylo možné zjistit, kam mají hráči nastaven pohyb...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru