• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.36

Ste spokojní s Update 1.36 ?


  • Celkový počet hlasujících
    12
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kdyz uz pridavaji mazlicky na dalsi bonus , bude konecne taky nekde nekym vysvetleno jakej bonus a k cemu vubec pridava kostel a jeho neustala stavba do nekonecna ?
To by asi zajimalo dost lidi pac nikdo nikdy nic o kostelu nenapsal a nevysvetli a je pouze spousta dohadu , nerad bych aby to s mazlickama dopadlo stejne.
 

DeletedUser

Guest
Kdyz uz pridavaji mazlicky na dalsi bonus , bude konecne taky nekde nekym vysvetleno jakej bonus a k cemu vubec pridava kostel a jeho neustala stavba do nekonecna ?
To by asi zajimalo dost lidi pac nikdo nikdy nic o kostelu nenapsal a nevysvetli a je pouze spousta dohadu , nerad bych aby to s mazlickama dopadlo stejne.

Myslím si že tajomstvo kostola nebude v blízkej dobe odhalené (možno naozaj k niečomu slúži ale na druhú stranu nemusí to tak byť).
 

DeletedUser14413

Guest
Můj známí má moc pěknou kočku, a naučil jí i na záchod !


Ale jinak Inno tu hru pomale zabíjí...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Tak toho bych se tedy nebál vilík, fffčelka mája i sedm trpaslíku jsou připraveni na okraji světa jen si všimněte
a taky jdou zvěsti o šmoulech to by bylo ovšem dost drsný maji nej inventáře :radní:

Díky za podporu. Takže ještě "Šmouly" ? "Včelku Máju" ?
No tak já písnu v němčině na INNO, a dáme hlasování, povoláme Karla Gotta. Němci ho mají rádi a koupíme mu za nuggety koňské sedlo. Osedlá si dřevěnou veverku místo nosorožce, nebo si zkrátí cestování po mapě s létajícím talířem a ke snídani si posype biftek pod koňským sedlem místo solí mletým krunýřem z želvy. :(
 

DeletedUser

Guest
Alespoň najste takoví závisláci že si z toho dokážete dělat srandu :D
 

DeletedUser9371

Guest
Alespoň najste takoví závisláci že si z toho dokážete dělat srandu :D

Přesně tak. :D
Ono nám ani nic jiného nezbývá. O víkendu si zajezdím na westernových koních, těch pravých co se odtud ztrácí.
No v každém případě "mletou želvu" sedlat nebudu. :D
 

DeletedUser

Guest
Co se týče nových úkolů, tak jich je opravdu pěkný ranec a nebere to zatím konce. Připadá mě že v úkolech nechtějí vynechat snad žádnou práci, a samozřejmě si připravte i hromadu všemožného materiálu. Jedinou "vadou" na kráse snad pro někoho může být časové vymezení v některých úkolech. Když to shrnu tak zatím to hodnotím velmi pozitivně, dokonce prozatím to funguje bez chyb tak snad to vydrží :D
 

DeletedUser3617

Guest
Doufám, že to není zase nějaká hloupost a na konci dostaneme 10 expů a 5 dolarů přičemž z nás vymámili 500 různých produktů.
 

DeletedUser

Guest
Co je na konci za odměnu zatím netuším, ale expa a peníze jsou dobrý. Zatím jsem nabral něco přes 6k expů a to byl zlomek úkolů snad ani ne jedna třetina. Ostatně na tw-db už se to začíná rýsovat i když tu práci abedymu nezávidím je toho vcelku dost a venku je tak krásně :D
 

DeletedUser3617

Guest
O expy mi nejde, leda by nám posunuli max level nebo vymysleli lepší zužitkování expů než jen umístění v žebříčku. Radši bych nějaké pěkné předměty co nebudou prodejné a nebudou padat ani z nějakých speciálních beden za nugety.
 

DeletedUser3617

Guest
Nezapomínej, že je tam ještě jeden milník a to bude nejspíš 1 000 úkolů, takže to hnedka nebude. Ale 500 padne určitě velice brzo, já jich mám 475 :) ;)
 

DeletedUser

Guest
Ta pětistovka už je za mnou uff :67: a ocenění za tisíc úkolů bylo zatím staženo, ale myslím že se tam nějaká nová hranice brzy vrátí, tohle ještě nemají zřejmě dotažený do konce, protože ty nové úkoly se zatím nezobrazují ani v oceněních, takže myslím že to budou teprv dodělávat.
 

DeletedUser

Guest
Zatím nejsou respektive je to rozdělaný je tu jenom trenér pro mazlíčky a tím to končí.
 

DeletedUser3617

Guest
Tak s tím jsem problém vůbec neměl to Krvavá Aretha byla 5x těžší.
 

DeletedUser

Guest
Tak já taky s tímhle nemám problém hlavně když už to vím že takhle to NPC funguje, jinak to pije krev :D

Jinak přece jenom jedno velké mínus bych dal novému oknu Schopností, dělal jsem teď menší reskill a zjistil že ty pole s body opět nejdou přepsat, takže zas klikání jak u bláznů, takže zde čekejte opravdu jen novou grafiku.

Jinak co jsem teď četl tak potěš koště nechápu tyhle kroky, proč se raději nevěnují samotné hře, komentovat to nemá cenu obrázek nechť si vytvoří každý sám. [SPOIL]Actual news from developers (thewest times) The next step is already implemented but the final step(with reward) isn't in the game. The reason is tw-db. The developer are actually working on a new encryption, which will make it impossible to read those information(quest id's and new items) out. Further more, the last questline's were solved to easy so they made an extrem difficult quest line. A hint will probably come with the next update.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10447

Guest
Se budou muset krmit a jak je 3x denne nenakrmis tak zhebnou, budes mit pak plny bagl mrtvol a ty budes pak chodit zakopavat do C5.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru