• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2014 - diskuze

DeletedUser17871

Guest
kdepak INNO je plné lásky až když zaměstnanci dojdou do práce :D takže cca od 10ti dopoledne :D
 

DeletedUser17319

Guest
tate máš pravdu, že Valentýn je od půlnoci, ale zítřejší, takže akce je pořád o něco dřív, ne později :D
 

DeletedUser17726

Guest
Takže 150 energie vyplýtvaná na 15 sekundovkach a zatím i s jedním dárečkem 444 srdcí opasek z kolotoče a 5000 plus 1000 takže si nestěžuju,až na těch 50 dluhopisů. :D a ten set není špatný kdyby někdo.našel co dává celý set tak bych se nezlobil ;)
 

DeletedUser9544

Guest
zdravím. jenom dotaz... kdy půjdou použít ty srdce na nakupování v shopu. až po skončení akce? předem díky za info :hoj:
 

DeletedUser17319

Guest
tak já mám na kolotoči zatím sako, 1x 5000 a 1000 bankovek, košík s 500 srdíčky a 2x po 50 dluhopisech, takže dobré a to mám od začátku 2 losovaní free jako u cirkusu
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, můžu poslat srdíčka příteli na stejné IP nebo je to bráno jako porušení pravidel?
 

DeletedUser6397

Guest
To by mě také zajímalo.Na mé IP hrajou další dva hráči a nevím zda jim můžu něco poslat nebo ne.
 

DeletedUser7239

Guest
Mně se líbí fialová barva, ale myslím si, že na Valentýna se spíš hodí růžová. :D Ale akce vypadá dobře. A samozřejmě budu držet všechny palce naším olympionikům. Co by člověk pro The West neudělal (to se s těmi kamarády vážně uklikám). lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17726

Guest
To já letos asi nikomu nic nepošlu a doufám,že mi ta sada padne v kolotoči,protože na ty zobáčky u přátel nejde kliknout :( no jo mobil...
 

DeletedUser17871

Guest
15s práce cca 3 srdícka - 10 minutové práce, i zlaté i stribrné cca 67-82 srdíček
hodinovka 350-420

a z tomboly 4x 1000 dolarů

zatím těžko hodnotit
 
já z tomboly vytáhl boty a klobouk.. ( na 3 losování :D)

bonus sady mám teď
0,1 zacházení se zvířaty,
0,1 manuální zručnost
0,1 plavání
0,1 stavět
 

DeletedUser8071

Guest
server 8 má celkem 261 hráčů z toho 2 moderátory, aktivních je nějakých 40 hráčů cca a máme nasbírat 500 000 srdcí - jak to vypadá na jiných serverech kde je třeba 4000 hráčů? :)
 
na S1 máme 4,5M na první odměnu (máme nasbíráno 1,3M)

pro doplnění, 3 věci přidají to samé, jen 0,2 od každého, co jsem psal výše
 
K čemu je to "zvaní přátel", dáva to něco, aneo to je jen další spam a způsob jak se dobrovolně zbavit vlastních nasbíraných srdíček ??
 
já jsem asi blbej, nicméně když někomu posílám srdíčka, tak nevidim, že by mi něco ubývalo..
 
Nahoru