• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2014 - diskuze

DeletedUser17726

Guest
To vůbec se uklikáš :D musíš si nejdřív najít a přidat kámoše a pak jim to poslat a oni tobě zpátky
 
No mi se ty srdíčka samy vypařili, nominálně neubývají, ale nějak prchají, to vidím...

Jak se to teda posílá?
 

DeletedUser17726

Guest
Klikneš v seznamu přátel na přítele a dá ti to na výběr několik možností tak poslední možnost je poslání srdcí
 

DeletedUser8071

Guest
já jsem asi blbej, nicméně když někomu posílám srdíčka, tak nevidim, že by mi něco ubývalo..

:D ale když ti je někdo pošle, tak ti přibude - jak říká Pappuch "kdyby ti srdíčka ubývala, tak by je nikdo nikomu neposílal, každý by škudlil" :) :)
 

DeletedUser11313

Guest
Tento způsob Valentýna zdá se mi poněkud nešťastný. Nazval bych to spíš promiskuitou, než Valentýnem.
 

DeletedUser17726

Guest
Tak aspoň lepší než minulej rok ten set vypadal až moc dětsky tenhle je vychytralej akorát by to chtělo aby šel ten svět nebo alespoň vědět či se na tom dělá?
 

DeletedUser17319

Guest
Amorův set, který byl i vloni je v eshopu za 25 nugget nebo dluhopisů.
 

DeletedUser9350

Guest
Opakovatelné úkoly pro vysoké levely jsou pěkně ulítlé na ty práce došáhne málokdo bez přizabití....
 

DeletedUser

Guest
Proč mě nepřekvapuje, že bylo něco nahráno, a všude je zase němčina a chyby? Může mi někdo uvést příklad, kdy naposledy bylo do hry něco přidáno bez chyb?
 

DeletedUser17319

Guest
Také proč je napsáno hearts bylo odeslána tvému příteli, proč tam teda není srdíčka nebo srdce byla odeslána, když už jsme u té češtiny.
 

DeletedUser17726

Guest
Ty lagy způsobují tisíce srdcí a bude se s tím něco dělat nebo to zas půjde normálně po akci?
 

DeletedUser285

Guest
Můžete mi říct co to na mně vykouklo?

Blahopřejeme! Dokončil jsi další stupeň aktuální komunitní události!
Ještě je tu plno práce, více etap úkolu na tebe čeká a ty už máš k dokončení pouze 16 dní!
Za tvrdou práci jsi byl odměněn Růžové řeky
 
Nahoru