• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatá šavle - diskuze

DeletedUser3338

Guest
Chtěl sem se zeptat, jestli je k získání špinavého, zahnutého kusu kovu ještě nějaká podmínka (čas, den, zranění při práci) kromě nasazeného produktu, se kterým se dá kopat a vykonávání vodní práce?
 

DeletedUser

Guest
Chtěl sem se zeptat, jestli je k získání špinavého, zahnutého kusu kovu ještě nějaká podmínka (čas, den, zranění při práci) kromě nasazeného produktu, se kterým se dá kopat a vykonávání vodní práce?
Ano,když slunce zapadá :) (snad jsem nic neprozradil).
 

DeletedUser9733

Guest
Slunce už zapadlo, tak by to mělo jít.....kov najdeš v bahně a bahno se rukama odhazuje těžko, nechceš si na to něco vzít?
 

DeletedUser10932

Guest
navod viem, ale nedari sa mi to najst, neviem ci to trva aj vam ostatnym tak ako aj mne :)
 

DeletedUser

Guest
no pokud to delas dle zadani nemnel by to byt problem da se to najit i 2x po sobe
 

DeletedUser9733

Guest
Cože? Ono lze najít ten kov vícekrát? Já už mám na s8 šavli komplet na sobě, tak že bych si pořídil ještě jednu?

Jinak teda, nález kovu byl rychlý, další postup taky, třetí fáze trvala celý den a závěrečná byla taky rychlá
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10932

Guest
robim danu pracu, s danym produktom a v dany cas... robim to dnes uz treti den a nemozem to najst :( neviem co robim zle, alebo treba mat stastie ako aj pri hrude ku koltu. to potom mozem aj tmesiac hladat ked to treba len v urcitu dobu hladat :)
 

DeletedUser9733

Guest
kdo ví, kde je chyba, ale je možné, že je to i o štěstí. Na S6 jsem kov našel u druhé dvouhodinovky, na S8 to samé, také druhá dvouhodinovka, na S7 jsem po 3 hod nenašel nic a na S9 jsem zatím nehledal. Tak přeji hodně štěstí v hledání, snad to brzy najdeš
 

DeletedUser10932

Guest
budem musiet asi teda len hladat... asi sa pojdem predtym aj pomodlit ak to dnes nenajdem :angel:
 

DeletedUser9733

Guest
Zohnutý kus kovu sa dá nájsť viac krát ,ale ďalšie kroky sa dajú spraviť len raz. (Tak ako je to aj pri hrude.) :klubun:


Tak to děkuji za upřesnění informací. To je pak jiné, ale i tak si pro ten kov půjdu, bude mít pro mě osobně jistou sběratelskou hodnotu v batůžku
 

DeletedUser10932

Guest
ja som si nasiel cely postup na nemeckom :) sice tam nebola ale ziadna zmiena o danom case kedy sa ma praca robit ale nie vsetky informacie su vzdy 100%-tne tak to skusam hladat podla toho co som si zistil tu a na sk fore...
 

DeletedUser

Guest
ja ju mám tiež ...
no bojím sa , že to dopadne tak , ako s Belle Starr deringer :(
škoda no , musíme si ešte užiť tú dočasnú nadsadenosť nad ostatnými :)
 

DeletedUser

Guest
Nezdá se Vám, že tenhle úkol je mnohokrát lehčí, než na zlatý kolt?
 
Nahoru