• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatá šavle - diskuze

DeletedUser

Guest
To jo :D

Je to vlastně takový zlatý kolt pro chlaďáky. Poškození stejné, akorát chladná zbraň, a místo střílení přidává do síly úderu

To jo, konečně spravedlivé úkoly pro obě zaměření.
Akorát já budu muset našetřit abych měl na hroudu(na revolver), protože s vojákem na pasti a střelbu asi krumpáč nenajdu. :-D
Ale tohle vypadá snadněji, ne že bych to využil já - střelec - ale do sbírky... ;)
 

DeletedUser10932

Guest
Tak ako sa vam dari v splneni tejto ulohy? Mate uz niekto zlatu savlicku?
 

DeletedUser

Guest
ziskat zlatou savli samozrejmne s navodem je z meho subjektivniho pohledu o dost snadnejsi nez ziskat zlatou pistoli
 

DeletedUser10932

Guest
to bude mozno kompenzacia za to ze po svetoch chodi asi 10x viac strelcov ako secnych hracov :)
 

DeletedUser

Guest
Já mám jak kolt, tak šavli, ale získat Kolt mi trvalo skoro měsíc, kdežto šavli jsem měl za 3 dny
 

DeletedUser

Guest
cetl jsem si jen navod a hned vidim chybu...takhle savli asi nezjiskate
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak... Přidal bych něco jako : Ale ještě něco! Něco černého, ale pozor na to, špiní to!
 

DeletedUser10932

Guest
A hledáš ji v ten správný čas?
Ještě takový typ: kus kovu jsem hledal v hodinových a půlhodinových intervalech, ale nepadl mi, zkusil jsem 2 hodinovku a padl hned na 1. pokus :-)

hladam to v urcenu dobu, teda vecer ked uz slnko nesvieti :) a hladam to vzdy po dvojhodinovkach, motivaciu mam 60% tak na to kaslem zatial kym sa mi nedoplni na 100% a potom to znova skusim
 

DeletedUser1318

Guest
Ještě že ty Němce máme.
A oni to tam schválně vždycky napíšou celý až za pár dní.
:::)):::::)):::::))::
Tak dík alespoň za to.
 

DeletedUser

Guest
Super,už jsem jen kousek od finiše,za chvíli budu mít zlatou šavli,návod je velmi lehký,můžete se mě zeptat,budu vám dáváat nápovědy :)
 
potřeboval bych poradit s prvním krokem na šavli-je důležité kolik mám na tu práci pracovních bodů? při nalezení kusu hroudy bylo lepší mít míň PB, je to nějak podobně tady?
 

DeletedUser9733

Guest
Já jsem po kovu pátral zatím jen na 2 světech, na každém mám na tu určitou práci jiný počet PB a kov jsem našel prakticky hned po první dvouhodinovce
 
aha, tak to asi bude jen o štěstí, páč už to hledám 20 hodin a nic... ale to mě ještě neznají-nepřestanu, dokud to nenajdu :::))::
 

DeletedUser9733

Guest
Já to měl na s8 hotové rychle, jen broušení kovu mi zabralo asi nejvíc...8 hodin
 
Nahoru