• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2014 - diskuze

DeletedUser

Guest
Zde můžete diskutovat a vkládat své názory na chystanou akci.
 
vida a já už měl strach, že nám INNO letost neudělá nějakou pěknou nuggetovou akci. Např. to, že na poslední lvl je třeba 180.000 srdíček, která následně (ty přes tenhle limit) pudou používat jako nuggety naznačuje jen jedno: dostat se na tuhle úroveň bude bude nebude vůbec zadarmo ...
 

DeletedUser17726

Guest
A je vůbec zázračná ta poslední? Já si myslím že ne. ;)
 

DeletedUser3338

Guest
Měl bych pár otázek :-)

K těm pytlům. Když si koupím ten ze shopu za 750 UPD, tak po použití nezmizí a budu ho moci používat pořád dokola každých 24 hodin? Bude jich možné koupit víc a zvícenásobit tak výtěžek?

Kdyby se náhodou povedlo nasbírat těch 180 000 srdíček, jako dluhopisy půjdou použít jen přebytečná srdíčka (ty co budou přibývat po dosažení hranice 180 000)? Bude to tak, že 1 srdíčko = 1 dluhopis?

Bude možné srdíčka získávat i za výstavbu cirkusu?

Rozhoduje o zisku srdíček z práce motivace, pracovní body, obtížnost nebo bonusové práce?

Bude při stavbě budov ve městě rozhodovat o počtu získaných srdíček lvl budovy, která se staví?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16200

Guest
vida a já už měl strach, že nám INNO letost neudělá nějakou pěknou nuggetovou akci. Např. to, že na poslední lvl je třeba 180.000 srdíček, která následně (ty přes tenhle limit) pudou používat jako nuggety naznačuje jen jedno: dostat se na tuhle úroveň bude bude nebude vůbec zadarmo ...

Na toto si ako prišiel?
 

DeletedUser14821

Guest
K těm pytlíkům. Když si koupím ten ze shopu za 700, tak po použití nezmizí a budu ho moci používat pořád dokola každých 24 hodin?
Na bete som ho kúpil a použil a teraz je na ňom je odpočítavanie 23h59m, podobne ako po zjedení cukroviniek/remeselných výrobkov. Tiež sa spustilo odpočítavanie samozničenia o 21 dní :).


Rozhoduje o zisku srdíček z práce motivace, pracovní body, obtížnost nebo bonusové práce?
Nevyzerá to, že by to záviselo od motivácie alebo obtiažnosti. Z prác Přepadení vlaku a Sběr bobulí som dostal porovnateľne (ale zároveň náhodne - od 300 do 400 srdiečok, za 1h).


Vieš sem hodiť link? :)
Z oznámenia o akcii http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=28460
Po dosažení všech odměn, mohou být zbývající srdíčka srdíčka použita pro nakupování itemů místo dluhopisů
Naozaj stačí len čítať.
 

DeletedUser

Guest
Na bete dostavam 300-400 srdicek za hodinu prace. 180k je vazne dost, to je cca 500 hodin praci.
Pytlem stoji 750 UPD a generuje 2500 srdicek / 24 hodin. Akce je do 3.2.2014, takze za ty tri tydny udelate nejakych 50k srdicek. Kolik je za fortku nevim, na bete je nechodim. To samy duely s hraci. Za duel s NPC mate 2-3 srdicka.
Jako da se to udelat. A pokud budete mit stesti a dropnete v tombole cely "Lover´s set", tak mozna muzete ostatni pracovni ( Independence, apod ) sety vyhodit.
 
doplním joshinoriho: z duelu s hráčem cca 70-120 srdíček za duel :)
z práce jsem dostal i 420 srdíček, ale jinak vše kolem těch 350
 

DeletedUser17726

Guest
Zkoušeli jste někdo jak to vypadá na 15-sekundovkách s plnou energií? ;) Je to srovnatelný s hodinou?
 

DeletedUser17726

Guest
Super takže každých 5hodin na 15-sekundovkach víc itemů,expů i peněz a možná i srdíček
a zabere to jen 30 minut vím je to klikačka,ale dokud mě to baví tak to neřeším. ;) 60k denně ujde.
 
gryzli sice počítá 6x 10 min, ale pokud řešíš energii tak na těch 10 min potřebuješ 5 energie - to znamená že hodinovka vyjde jako 2,5x 10 min ... pokud počítám že z jedné 10min vypadne i 100 srdíček (mě teda přes 100 nepadlo), dostanu se na nějakých 250 srdíček za stejnou energii. pořád vychází lépe hodinovka ;)

u 15s mi padalo 2-3 srdíčka .. když vynásobím x100 energie dostanu se na 300 srdíček .. každý už si dopočítá porovnání s hodinovkou :)

samozřejmě pokud energii neřešíš, na 15s najdeš nejvíc :)
 
Naposledy upraveno:
no asi to bude to samé o u normálních prací, kratší práce nejsou extra výhodnější (při přepočtu na energii), jenže u nich uspoříš čas, za který dospíš další energii, která už navíc je :-)
 

DeletedUser17726

Guest
No asi když nedokážu dojet těch 180k tak mě to nezníčí nepředpokládám,že to bude lepší než Allan nebo Bummpon ;)kam dojdu tam dojdu ;)
 

DeletedUser1318

Guest
Tak jak jste kdo úspěšní?
Já od půlnoci 31 herních akcí a zatím nemám nic.
 
Nahoru