• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Game Maker

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1447
  • Vytvořeno

DeletedUser1447

Guest
Zná někdo tenhle program? Vyrábějí se v něm hry, ale jdou i lehčí programy. Já v něm právě teď vyrábím hru. Můžu vám i něco vyfotit pokud budete chtít :D.
 

DeletedUser1447

Guest
Jak dlouho a co potřebuješ na vyrábění tíhlech her? a kolik to stojí? rád bych udělal taky něco třeba pro MCBraceye arkádu:-)

Tak záleží jestli s ním začínáš nebo už si pokročilý. Já začínám a toto je nejlehčí typ co jde :D. Takže arkáda (něco jak super Mario) by byla na delší čas :)

EDIT: a je to zadarmo teda pokud nechceš pro edici :)
 

DeletedUser1447

Guest
Je to edice což znamená že tam jsou nějaké vylepšení a online hry jdou, ale hůř než offline
 
Jak dlouho a co potřebuješ na vyrábění tíhlech her? a kolik to stojí? rád bych udělal taky něco třeba pro MCBraceye arkádu:-)

Za mých mladých let, jsem s klukama chodili hrát videohry do jedné maringotky u nás na sídlišti. Pamatuju si na ty hry, byli skvělé, rád bych si zahrál nějakou na téma the west. Přikládám video pro ilustraci, aby uživatelé věděli co myslím, kdo by měl zájem nechť tvoří.

 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1447

Guest
Online hru uděláš až když budeš mít velké zkušenosti... a ty hry bych do léta mohl zkusit udělat :D
 
Žádné onlajnovky, normální hru ve stylu starých jednoduchých pařeb na prehistorických strojích. Sám jsem si dovolil udělat jednu koláž na toto téma, tak mě to nadchlo, že jsem se pustil do disciplíny mnou neovládané. Kdo pozná oč jde má bod.

124eiad.jpg
 

DeletedUser11110

Guest
Tak typl bych to na karetní souboje(každý hráč ma určité schopnosti a náhodně se tahají karty) . No ale jinak taky dělám v Game Makeru už 2 roky kdo by chtěl můžu poradit mám i tým (ale bez lidí :D ) a jinak kdyby jste chtěli můžeme zkonstruovat nějakou tu větší hru společne kdo by měl zájem kontaktujte mne na iasoft@seznam.cz ok? zrovna na větším projektu pracuju a potřebuju lidi
 
Tak typl bych to na karetní souboje(každý hráč ma určité schopnosti a náhodně se tahají karty) . No ale jinak taky dělám v Game Makeru už 2 roky kdo by chtěl můžu poradit mám i tým (ale bez lidí :D ) a jinak kdyby jste chtěli můžeme zkonstruovat nějakou tu větší hru společne kdo by měl zájem kontaktujte mne na iasoft@seznam.cz ok? zrovna na větším projektu pracuju a potřebuju lidi

Ale to je přece parafráze na Mortal Kombat. Já bych se do té tvorby či přímo do týmu připojil, rád bych nějakou hru udělal. Pařím takové staré a jednoduché na emulátorech, když čekám než se na westu něco udá nějaká akce anebo provede úkon. Prostě když je čas, tak si dám jedno kolo.

originál

imagens-mortal-kombat-1.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11110

Guest
Hry typu Wolfenstein tam jdou udělat. Dají se tam dělat i 3D ale grafika nic moc spíš něco jako Doom2 Wolfenstein... Takže kdo by chtěl návody dělám vlastní (začal jsem mám jen 1) ale na začátek vám to pomůže. Kdo by chtěl do týmu nebo zkusit nějakou hru napište na iasoft@seznam.cz
Návod zde
 
Mě by zajímala tvorba postavy, nějaké figurky, která by se mohla pohybovat a vykonávat nějaké úkony.

Taky nějaký objekt, třeba letadlo anebo vozidlo, které střílí. Taky by jsme rádi věděli jak udělat aby se různé typy dopravních prostředků chovali tak jak by měli. Aby vůz jel po cestě odbočil otáčením a ne posunem, letadlo spořádaně letělo/plachtilo ve vzduchu. A taky pozadí aby standartně ubíhalo v nějakém algorytmu zavisejícím na objektu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11508

Guest
Hele nedá se do toho stáhnout četišna nebo něco =D
mám Game Maker 8.0 Lite
 

DeletedUser11508

Guest
už mi to docela jde... jenom ty základy sem nechápal...
 
Nahoru