• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
(...) Jinak k tomu materiálu,nevím kolik je ti let,ale jsi dost naivní.je hodně složité shánět přes 750 kladiv,navíc jak tu stále opakuji,je rapidně snížen drop a prac.motivace.
(...)

To už si snad musíš dělat srandu, jinak nevim. Fakta: před updatem byla šance na nález kladiva (opravovat ploty) 11% za 30 min (15 min) a 6 bodů energie; nyní 22% za 2 minuty a 3 body energie. Nevim, jak ty, ale já vidím rapidní zvýšení. Kromě toho, pracovní motivace nemá vliv na drop produktů.
 

DeletedUser

Guest
asi si ma nepochopil, ako minulý aj tento rok predpokladám nejakú akciu s nuggetmi, ako bol vianočný stromček minulý rok (su v hre nahrate 3 nove supravy, tak asi o ne pojde) a tak ako minulý rok, aj tento rok ľudia neodolajú a tie "darčeky" si nakúpia ---
Jaké tři sady myslíš? já znám je tu novou walkerovu(je hlavně sběratelská, ne moc praktická http://tw-db.info/?strana=supravy&set=set_walker)
Pak jsou ještě 3 sety za body přátelství, k těm se nedostaneš, pokud Inno drží slovo.


etOx-snad jsi s1cz hrál,ale už se tam nevyskytuješ .
jestli se nemýlím tak na s1 je pod jménem ****Bo-Bo****
 

DeletedUser9990

Guest
Hej co z nás furt dělátě nějaké bezprizorní indivudualisty. Sotva je někdo na druhé straně, tak hned se na něj začne hledat nějaký cejch. Většina z vás jste sami solisti a nás škatulkujete. Tak se nejdřív podívejte sami na sebe. To samé s nugetami, nejdříve jsou u vás všichni nugetáři, co si kupují všelicos a sami to tak děláte. Navenek ovšem budete tvrdit, jak je špatné že je vše k mání za reálné peníze a jak to kazí hru..

Souhlasím s tebou.Je skutečně absurdní a hlavně už únavné,že někdo stále dokolo kritizuje něco co sám (ve velkém) dělá.
Největší a již notorický kritik je i největší závislák,který začal ke všemu kritizovat i individualisty ve hře,ačkoliv jím sám je.
Když by mi něco tak strašně vadilo,že bych musel psát stovky a stovky kritických příspěvků,trávit hodiny klikáním a ještě mně to stálo reálné peníze,tak bych to prostě nedělal.V případě,že toho dotyčný schopen není,stává se toto diagnózou.

Už jsem se v tomto tématu nechtěl vyjadřovat,ale tohle jsem nevydržel.
 

DeletedUser11063

Guest
tak z toho som robil:

oplocovanie ostnaným drátom ... 1 práca 1 produkt
opravovanie plotov 2 práce 2 malé kladivká
žolďák... 2 práce 5 whiskey
pracovať v kamenolome 13x ...10 kamení
rúbať stromy 13x ... 13x drevo
zber bavlny 2x ... 3 bavlny

toto sú údaje z tw-db job analyser ... viac som na to svete nerobil čo sa pevností týka

pre tat: aj ja som už dosť platil, hrám aj českú jednotku od jej začiatkov úplných, od 23. 08. 2009
zdravim,
tak jsem zkusil kácet stromy - jako ty 13x ve výsledku jsem z toho dostal jen 6x dřevo :(

takže pokud bych chtěl dostat stejného počtu dřeva jako ty, musel bych dělat cca 2x více prací než ty - tady je hold znát dobrodruh :-)
 

DeletedUser1318

Guest
Souhlasím s tebou.Je skutečně absurdní a hlavně už únavné,že někdo stále dokolo kritizuje něco co sám (ve velkém) dělá.
Největší a již notorický kritik je i největší závislák,který začal ke všemu kritizovat i individualisty ve hře,ačkoliv jím sám je.
Když by mi něco tak strašně vadilo,že bych musel psát stovky a stovky kritických příspěvků,trávit hodiny klikáním a ještě mně to stálo reálné peníze,tak bych to prostě nedělal.V případě,že toho dotyčný schopen není,stává se toto diagnózou.

Už jsem se v tomto tématu nechtěl vyjadřovat,ale tohle jsem nevydržel.
Nejsem si úplně jistý tím, jestli mluvíš o mně, pokud ano, v mnohém se mýlíš, ale není to pro mne podstatné a ani to sem nepatří.
Mohl by jsi ocitovat pasáž, kde někdo kritizuje individualisty? Možná by to mohl udělat i McBracey, který si některou podobnou zmínku vzal nějak víc k srdci a popudila jej také.
Pokud jsem to zmínil já, pouze jsem konstatoval, že různí hráči hrají různým stylem a je to jen a jen jejich volba. West býval hrou, která jako jedna z mála, bývala právě v tomto velmi vstřícná. Já sám jsem například divoké kmeny zkusil, a právě kvůli jejich jisté jednostrannosti jsem je opustil. (dopředu se omlouvám hráčům,kteří DK hrají, vyjadřuji svůj dojem, nikoho neškatulkuju a nekritizuju, ať si každý hraje co ho baví).
Co mne provokuje k další a dalším příspěvkům není chorobná touha kritizovat, ale spíš potřeba reagovat na argumenty zastánců westu dvojky, se kterými v mnohém nesouhlasím. Jít cestou kritiky jejich charakterů, případně stanovení jejich diagnóz mi připadá méně konstruktivní, než možná trapně opakovaně argumentovat.
Nakonec, když použiju argument "protistrany", když tě mé výplody tak iritují, nemusíš je číst. Pokud si s tím už tu práci dáš, tak buď adresnější, já i jadrnější kritiku s pokorou a rád přijmu. Pokud si chceš něco vyříkat mimo fórum přes PM, nejsem nijak zásadně proti.
 

DeletedUser1575

Guest
Dobrá ráno všichni obzvláště Jazzrabbite : Prostě lidem typu etox a jiným nevysvětlíte že je něco spatně na verzi 2.0.
Já jen očekávám co nového inno vymyslí a které světy nám nechají v platnosti jestliže na Sk světech došlo k uzavření potažmo zrušení některých světů myslím si že u nás to přijde po novém roce.
Jinak veškeré hry které provozují německé společnosti nebo aspoň které hraji já je výsledek stejný žádné zkoumaní proč a jak bude to a je to .
Ale když už si dá někdo sakra práci s novou mapou proč ho nenapadne si to nejdřív zkusit hrát na lvl 120 ale to bychom chtěli od vývojářů asi hodně
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
etoxi,na vánoční překvapení ti každý kašle.Nikdo se už nenechá nachytat jako minulé vánoce.Tak hloupí snad nejsme abychom kupovali za nugety truhly a v nich nic nebylo.
 

DeletedUser

Guest
:) to ti pripomeniem, keď budete zase nariekať ako minulý rok, že vám popadali blbosti ...

mám na mysli nové sady dobrodruh, duelant a pevnostník napríklad si dajte [item=153] a kukni si ....

už sem nemá zmysel písať nič... pretože, keď vám sem človek napíše prepočty z hry, tak aj tak to spochybňujete ...

to kluge, na cz 1 hrám pod nickom ****Bo-Bo**** a ten dátum mal byť 2008, bol to len preklep ...

to jazz: no áno cítiť to, že som dobrodruh, ale aj tak bol by si schopný násť 6 dosiek na rúbaní lesa pred updatom za toľko energie ? dosť pochybujem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11063

Guest
hmm stálo mě to půlku energie pomalu což se dá srovnat s 1.36 :-) ale tam jsem na dřevo zásadně mýtil les - z toho padaly i prachy :-D

když ale vezmeš tuhle verzi, tak už se nemůžeš tak divit že se nadává na padání produktů - ty za 13 prací 13 dřeva. ja za 13 prací se štěstím 6 dřev - takže na 13 bych jich defakto potřeboval 26 vykonat a to už pak je sakra rozdíl jestli tu práci musíš dělat 13x nebo 26 či vícekrát (ano i méně ale ta šance je malá). Pro dobrodruhy je tohle nádhera - ty si "vískají" blahem jak se topí v produktech. Jenže ne všichni jsou dobrodruzi a taky by rádi občas něco našli :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jazzi,já sem na coloradu dobrodruh,hraji tam bez nugetů a není to tak slavné.Dobrodruzi mají +10% z charakteru navíc a i to je sníženo v novém updatu.
 

DeletedUser

Guest
13* = 39 energie, to je v starej verzii 3h ... na rubaní stromov za 3h by si našiel max 3 drevá,

veď aj teraz je tu mýtit les, a tá šanca na to drevo je ešte vyššia, to bolo len na porovnanie :D

czyril: práve naopak, konečne tých 10% aj počíta, predtým to bolo len na ozdobu, nič nebolo znížené
 
...Pokud se tady někdo zmínil,že mu to zabere víc času než dřív a děti by si hráli,tak se tady objevila reakce,že kvůli hře nemá čas na potomky.Jeho mi bylo líto a za pisatele odpovědi jsem se styděl....

Myslíš toho týpka, který napsal že mu děcko bečí, protože on musí klikat? Líto by ti mělo být toho dítěte a stydět by jsi se měl za toho chlápka. I kdyby byla hra špatná a náročná, tak v prvé řadě se má postarat o povinnosti a rodinu zvláště. A až mu vybyde čas, pak se může věnovat zábavě.
 
Kdyby mu stačilo 4x kliknout,tak to má za 20 vteřin a ještě by z toho něco měl.Mc,tušíš,jak si dokážu představit pojem demagogie?
 

DeletedUser11063

Guest
13* = 39 energie, to je v starej verzii 3h ... na rubaní stromov za 3h by si našiel max 3 drevá,

veď aj teraz je tu mýtit les, a tá šanca na to drevo je ešte vyššia, to bolo len na porovnanie :D

czyril: práve naopak, konečne tých 10% aj počíta, predtým to bolo len na ozdobu, nič nebolo znížené
ale na mýcení lesa bych to dohnal a měl min těch 6 :-D
 

DeletedUser3338

Guest
Když už tedy píšete o sbírání dřeva. Proč chodíte pro dřevo na kácení stromů a nejdete raději mýtit les nebo plavit dřevo, kde je šance nalezení na přepočet energie vyšší?
 
Kdyby mu stačilo 4x kliknout,tak to má za 20 vteřin a ještě by z toho něco měl.Mc,tušíš,jak si dokážu představit pojem demagogie?

Asi ten případ který jsem zrovna popsal. On možná mohl dříve klinknout párkrát, sice nevím co by z toho měl. Kdy to hodlá hrát pořádně, tohle že by mu dříve stačilo?! Vymlouvat se na dítě mi je divné, to je zápřah imrvére na několit let dopředu. Co bude příště, řekne někdo že to hraje v práci, dlouho mu to trvá a je v ohrožení že ho šef načape a dá mu vyhazov?!

Čučel jsem se vyjímečně na televizní noviny. Byla tam zpráva o tragickém případu úmrtí dvou děvčat, kdy uhořely ve stohu, který zřejmě sami zapálili. A moderátorka v živém vstupu s majitelem či starostou obce (to přesně nevím), se dotyčného ptala, jak hodlají pro příště stoh zabezpečit. Jediné zabezpečení, které je podstatné, je schovat sirky a zapalovače před děckama a puberťákama. Chtít zabezpečit stoh oplocením, anebo strážit skládky před sběrači, aby si neublížili, to je demagogie.

Bylo by toto možné v době, kdy jsi měl děti malé, že by jsi vyčítal zmařený čas na postradatelné činnosti (a že jich bylo kdysi dost, pokud do toho zahrnu i fádní věci a ne zábavu)? Pochybuji že by tohle někoho napadlo. A co by jsi dělal dnes, kdyby ti potomek řekl že musí klikat o dosi déle, že teď musí hrát?
 

DeletedUser

Guest
hmm stálo mě to půlku energie pomalu což se dá srovnat s 1.36 :-) ale tam jsem na dřevo zásadně mýtil les - z toho padaly i prachy :-D

Porovnávat mýcení lesa před updatem s kácením stromů po updatu je asi jako porovnávat Pilsner Urquell před třiceti lety s dnešním Gambrinusem a na základě tohoto porovnání konstatovat, že před třiceti lety bylo lepší pivo. Aneb kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.

když ale vezmeš tuhle verzi, tak už se nemůžeš tak divit že se nadává na padání produktů - ty za 13 prací 13 dřeva. ja za 13 prací se štěstím 6 dřev - takže na 13 bych jich defakto potřeboval 26 vykonat a to už pak je sakra rozdíl jestli tu práci musíš dělat 13x nebo 26 či vícekrát (ano i méně ale ta šance je malá). Pro dobrodruhy je tohle nádhera - ty si "vískají" blahem jak se topí v produktech. Jenže ne všichni jsou dobrodruzi a taky by rádi občas něco našli :-D

Charakter dobrodruha nijak výrazně šanci na nález produktu nezvyšuje. Dobrodruzi mají zvýšenou šanci o 10% ze základní šance, konkrétně u kácení stromů mají šanci 36% místo 33%. To je teda terno :D
Ve skutečnosti je dobrodruh bezkonkurenčně nejhorší charakter a kdybych to šlo, hned bych měnil. Úspěch etOxe při kácení stromů spočíval především v prémiu na vyšší příjem.
 

DeletedUser11063

Guest
Porovnávat mýcení lesa před updatem s kácením stromů po updatu je asi jako porovnávat Pilsner Urquell před třiceti lety s dnešním Gambrinusem a na základě tohoto porovnání konstatovat, že před třiceti lety bylo lepší pivo. Aneb kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.
ta věta je jen blbě napsaná :-) s 1.36 srovnávám jen výdej energie. To mýcení lesa je jen dodatek že jsme tam tehdy používal na dřevo tuhle práci a ne kácení


Charakter dobrodruha nijak výrazně šanci na nález produktu nezvyšuje. Dobrodruzi mají zvýšenou šanci o 10% ze základní šance, konkrétně u kácení stromů mají šanci 36% místo 33%. To je teda terno :D
Ve skutečnosti je dobrodruh bezkonkurenčně nejhorší charakter a kdybych to šlo, hned bych měnil. Úspěch etOxe při kácení stromů spočíval především v prémiu na vyšší příjem.
cheche a já myslel že nejhorší char. je dělník - zvláště na postavenych světech nemá nic na práci a je to zbytečný charakter :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru