• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
stále sa bavím o novo spustenom svete california na sk ...
Pak je otázka, jestli jsi tu správně, téma je West 2.0. Já to pochopil obecně.
Z toho plyne, že není jediný problém jen v časech prací a padání produktů.

Já už tu hru hraji a sponzoruji tak dlouho, že už ji tak nějak obrazně považuji za "svou".
Ne v tom smyslu, že bych měl právo do všeho kecat. Stačilo by, kdyby nás, hráče bez rozdílu, bralo Inno jako zákazníky a partnery, kteří svou přítomností hru dotváří.
Univerzální rady typu tak to nehrej, nebo musíš se přizpůsobit nemám rád. Ano, chápu, že některé změny byly nutné, domnívám se, že by z větší části šly udělat citlivěji.
Pokud jsou některá domněle nesmyslná nastavení nutná pro další novinky, možná by stálo za úvahu přestat být tajemní a vyklopit, že jsme v nějakém přechodném stadiu a v nějakém časovém horizontu to bude mít celé nějaký smysl.
Spíš jsme ve slepé uličce a nikdo nemá odvahu to přiznat.

...načo sú ti v meste takí hráči, čo nepomáhajú? vyhoď ich, eby ste si to rozvrhli, tak to nevyjde veľa produktov na hráča,

A kdo tu pak zůstane? Ty se svým pojetím hry bys ty potřebné produkty nakupoval a nosil do pevnosti?
Na jednu stranu tvrdíš, jak je to lukrativní, prodávat na trhu, ale nosit to do skladu, z toho mám co?
Jak "lukrativní" je třeba stavět jako dělník?
Když jako zakladatel budu mít kupu peněz, mohl bych dělníky a sběrače "motivovat", klidně a rád bych to udělal.
Můžu? Ne! Bez vysvětlení je na nových světech zakázaný převod peněz.
Tak budem ty poslední hrající vyhazovat z měst...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jakékoliv produkty na pevnosti :-)

tak z toho som robil:

oplocovanie ostnaným drátom ... 1 práca 1 produkt
opravovanie plotov 2 práce 2 malé kladivká
žolďák... 2 práce 5 whiskey
pracovať v kamenolome 13x ...10 kamení
rúbať stromy 13x ... 13x drevo
zber bavlny 2x ... 3 bavlny

toto sú údaje z tw-db job analyser ... viac som na to svete nerobil čo sa pevností týka

pre tat: aj ja som už dosť platil, hrám aj českú jednotku od jej začiatkov úplných, od 23. 08. 2009
 
Ano a napsat natvrdo,co to bude obnášet.Potom nebudou tyhle problémy a každý bude vědět do čeho jde.Pokud by bývaly ostaly třeba dva světy v původní verzi,jistě by tolik problémů nebylo,každý by si hrál to co mu pasuje. Takhle je to ber-neber,jinou volbu nemáš.Pro staré světy mi to příjde jako změna pravidel o poločase. Ofsajd neplatí a brankář nesmí chytal loptu do ruky.Nebo v šachu,po 15. tahu ti řekne sudí,že střelcem můžeš jenom o tři pole.
Za sebe tedy opáčko: nemožnost volby pracovní doby a absurdní požadavky na počet produktů,nebo počet nutných prací na splnění úkolů.
Teď mi oponenti budou psát,že mi cosi padne z kalendáře,budiž,co mi budou radit ,až kalendář nebude. Viz vánoce 24x kopat hroby. To mi z kalend.nevypadne Kopat hroby 5x.
to etOx

pošli mě pár prken,já byl na kácení asi 45x a efekt? asi 12 prken.
K tomu bych dodal,že jaksi mi tam chybí nějakej koefic. motivace,nemluvě o PB,protože já bych uvítal sehnat produkt na plný motivaci,abych mohl táhnout o dům dál a ne se trápit do motiv.10,abych sehnal jedno prkno,který potřbuju.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ano a napsat natvrdo,co to bude obnášet.Potom nebudou tyhle problémy a každý bude vědět do čeho jde.Pokud by bývaly ostaly třeba dva světy v původní verzi,jistě by tolik problémů nebylo,každý by si hrál to co mu pasuje. Takhle je to ber-neber,jinou volbu nemáš.Pro staré světy mi to příjde jako změna pravidel o poločase. Ofsajd neplatí a brankář nesmí chytal loptu do ruky.Nebo v šachu,po 15. tahu ti řekne sudí,že střelcem můžeš jenom o tři pole.
Za sebe tedy opáčko: nemožnost volby pracovní doby a absurdní požadavky na počet produktů,nebo počet nutných prací na splnění úkolů.
Teď mi oponenti budou psát,že mi cosi padne z kalendáře,budiž,co mi budou radit ,až kalendář nebude. Viz vánoce 24x kopat hroby. To mi z kalend.nevypadne Kopat hroby 5x.
to etOx

pošli mě pár prken,já byl na kácení asi 45x a efekt? asi 12 prken.
K tomu bych dodal,že jaksi mi tam chybí nějakej koefic. motivace,nemluvě o PB,protože já bych uvítal sehnat produkt na plný motivaci,abych mohl táhnout o dům dál a ne se trápit do motiv.10,abych sehnal jedno prkno,který potřbuju.

motivácia, ani PB nemajú žiadny vplyv na zisk produktu, iba na predmety ...
 

DeletedUser1318

Guest
Jenže objektivně vzato, nesouhlasit a povídat si o tom tady na fóru, je tak asi jediné, co můžeme dělat.

§1) Obecná ustanovení
• (a) Registrací do hry a následným přihlášením na svůj účet hráč souhlasí s pravidly hry (dále jen pravidly) a zavazuje se je dodržovat.
...
• (c) Provozovatel hry The West si vyhrazuje právo na změnu pravidel za účelem sjednání lepší hratelnosti, férovosti a bezpečnosti, a to i bez souhlasu hráčů. O případných změnách budou hráči včas informováni na hlavní stránce hry i na herním fóru.


Od prvního kliknutí jsme jen hrající statisté a právně je to OK.
Jestli je to od Inna pěkné, vstřícné a přátelské, to už je jiná věc.
 
etOx,to jde jedno s druhým PB,motiv,produkt, předmět. Hrál jsem 1.2.6.7. Col.,nikdy jsem neměl tak zoufale malej počet předmětů,jako teď na Dak.Možná jse sám,komu to nepadá,ale širák,jedno odrbaný triko a udice za 34 levelů mě příjde málo.Nepočítám samozř.předměty z úkolů.

tat:jsem rád,že jsi mi to připomněl,jenom jsi nenapsal důvod proč se tady v tom případě dohadujeme.
 

DeletedUser1318

Guest
tat:jsem rád,že jsi mi to připomněl,jenom jsi nenapsal důvod proč se tady v tom případě dohadujeme.
:D protože naděje umírá poslední?
Protože Hyde park vymysleli proto, aby se nespokojenci vykecali ze svýchh frustrací...
Protože máme kritizovat, aby bylo z čeho tvořit zpětnou vazbu?
Protože když budeme potichu, tak si to vyloží jako spokojenost?
Protože nám na tom Westu pořád záleží, byť je to"jen" hra?
Asi od každého trošku...
 

DeletedUser

Guest
Je zajímavé, že s updatem jsou spokojeni hráči, co jeli především sólovou kariéru. Jim asi nepomřeli kamarádi, jako týmovým hráčům.
 

DeletedUser

Guest
to, že nie som v meste neznamená, že idem sólovú kariéru ;) proste duelanti su dotieraví, tak som mimo mesto, ale kontakty udržujem a zatiaľ mi nik "neumrel"
 

DeletedUser1318

Guest
to, že nie som v meste neznamená, že idem sólovú kariéru ;) proste duelanti su dotieraví, tak som mimo mesto, ale kontakty udržujem a zatiaľ mi nik "neumrel"
To zase mluvíš o nově zavedeném světě?
Část těch nespokojených tady zohledňuje novou situaci na starých světech, kdy tebou navrhované postupy neplatí a kdy je úbytek hráčů je realitou.
Otázkou je, když jsi mimo město, jestli jsi městský hráč či nikoliv. Ohledně surovin jsi psal, co jsem potřeboval, jsem si nakoupil. Byly tu zmíněny suroviny pro pevnosti, k nim nějaké propočty a teoretické úvahy, co kdo má dělat. Pokud by všichni byli mimo město, tak se ani ono ani pevnosti sami nepostaví.
Neříkám to proto, že bych chtěl kritizovat tvou hru, do té mi nic není, ani neznám detailněji situaci na SK, jenom chci říct, že problematika westu není tak jednoduchá, jak se může jevit na první pohled. Asi stejně zjednodušeně to (ku škodě westu) chápou lidé odpovědní za jeho současnou podobu.
 
Tady dodám,že já jsem byl spokojenejs tím co a jak jsem hrál. S1 trvale jako obyvatel města,na zbylých světech jako solista,protože mě to bavilo a myslím,že opravdu plnohodnotně se na víc světech hrát nedá.Tedy dá,ale spíše se tam jenom vezu. Myslím,jako obyvatel dobře fungujícího města.
 

DeletedUser10258

Guest
tak z toho som robil:

oplocovanie ostnaným drátom ... 1 práca 1 produkt
opravovanie plotov 2 práce 2 malé kladivká
žolďák... 2 práce 5 whiskey
pracovať v kamenolome 13x ...10 kamení
rúbať stromy 13x ... 13x drevo
zber bavlny 2x ... 3 bavlny

toto sú údaje z tw-db job analyser ... viac som na to svete nerobil čo sa pevností týka

pre tat: aj ja som už dosť platil, hrám aj českú jednotku od jej začiatkov úplných, od 23. 08. 2009

nevím jestli ty jsi zrovna dobrý příklad.. vzhledem k tomu, že jsi řekl, že jsi dobrodruh s prémiem :D :D
Už se tady mnohokrát rozebíralo, že drop pro obyčejného hráče je výsměch.. Mě také vadí to jak to downgrade udělal nevyvážené. Práce jsou energeticky náročnější ale drop horší... Nejspíše tím chtěli oddálit smrt westu, protože si říkali, že když budou pomalu stavět pevnosti tak u toho déle zůstanou :D

Nehledě na to, že já jako pevnostník se NIKDY nesmířím s tím MEGA PODRAZEM od inna.. napřed slibovalo jak budou vlastníci pevností zvýhodněni a pak medaile pro všechny... Jak praví jedna svatá žena.. "Jdu blejt velebnosti"

to, že nie som v meste neznamená, že idem sólovú kariéru ;) proste duelanti su dotieraví, tak som mimo mesto, ale kontakty udržujem a zatiaľ mi nik "neumrel"

neee? tobě nikdo? nám z města asi 6 lidí . Přímo kvůli znechucení z updatu..A to nepočítám alianční spoluhráče. Nejlepší DMG bitevníky. Budiž Stanmanovi země lehká..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
etox sakra uvědom si,že tato hra není jen pro jednotlivce,ale taky i pro lidi,kteří se chtějí seskupovat v aliancích a těch je určitě většina.Jinak k tomu materiálu,nevím kolik je ti let,ale jsi dost naivní.je hodně složité shánět přes 750 kladiv,navíc jak tu stále opakuji,je rapidně snížen drop a prac.motivace.

Jinak když tady obhajuješ současnou verzi,měl bys začít uvažovat o zakoupení nuget,protože až odejdou takoví hráči jako já,kteří dlouho platili nugetami,a ti hráči určitě odejdou, tak ti ten krásný west,zruší.Tak to vidím já.
 

DeletedUser

Guest
To zase mluvíš o nově zavedeném světě?
Část těch nespokojených tady zohledňuje novou situaci na starých světech, kdy tebou navrhované postupy neplatí a kdy je úbytek hráčů je realitou.
Otázkou je, když jsi mimo město, jestli jsi městský hráč či nikoliv. Ohledně surovin jsi psal, co jsem potřeboval, jsem si nakoupil. Byly tu zmíněny suroviny pro pevnosti, k nim nějaké propočty a teoretické úvahy, co kdo má dělat. Pokud by všichni byli mimo město, tak se ani ono ani pevnosti sami nepostaví.
Neříkám to proto, že bych chtěl kritizovat tvou hru, do té mi nic není, ani neznám detailněji situaci na SK, jenom chci říct, že problematika westu není tak jednoduchá, jak se může jevit na první pohled. Asi stejně zjednodušeně to (ku škodě westu) chápou lidé odpovědní za jeho současnou podobu.

nie nie toto som myslel, konkrétne na cz1 :) ... môj štýl hry bol jednoduchý, bez mesta, len kvôli tomu, aby som nebol duelovaný, stále som bol členom nejakého mesta, len externe ...

etox sakra uvědom si,že tato hra není jen pro jednotlivce,ale taky i pro lidi,kteří se chtějí seskupovat v aliancích a těch je určitě většina.Jinak k tomu materiálu,nevím kolik je ti let,ale jsi dost naivní.je hodně složité shánět přes 750 kladiv,navíc jak tu stále opakuji,je rapidně snížen drop a prac.motivace.

Jinak když tady obhajuješ současnou verzi,měl bys začít uvažovat o zakoupení nuget,protože až odejdou takoví hráči jako já,kteří dlouho platili nugetami,a ti hráči určitě odejdou, tak ti ten krásný west,zruší.Tak to vidím já.

čítal si si vôbec môj príspevok ? mal si tam prepočet pre tých tvojich 10 ľudí, čo si povedal, že máš aktívnych, ak už ani vy sa nedokážete zorganizovať, tak budiž ... k môjmu veku 18, neviem síce, čo s tým dosiahneš ...

prečo by som mal uvažovať o nuggetoch ? už niekoľkokrát som sem písal, že si prémium platím pravidelne, ako myslíš si, že inno pocíti to, že odide pár hráčov čo platili ? idú vianoce počkaj ako im poletia zisky, až sa ti hlava zatočí

Práce jsou energeticky náročnější ale drop horší...

o tomto dosť pochybujem, teda pri väčšine prác je to práve naopak po update maximálne sú časovo náročnejšie energiou určite nie
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ano četl jsem tvé příspěvky a ty si myslíš že jenom proto,že jsou vánoce tak se lidi rozšoupnou a budou utrácet za west?No to určitě ne etoxi.a myslím že pár nugeťáků z westu neodejde spíše jich odejdou stovky.Dost se to projeví.No uvidíme etoxi co bude za půl roku.Sleduj se mnou ty tisíce nových hráčů na českých světech:)
 

DeletedUser

Guest
asi si ma nepochopil, ako minulý aj tento rok predpokladám nejakú akciu s nuggetmi, ako bol vianočný stromček minulý rok (su v hre nahrate 3 nove supravy, tak asi o ne pojde) a tak ako minulý rok, aj tento rok ľudia neodolajú a tie "darčeky" si nakúpia ---
 
Hej co z nás furt dělátě nějaké bezprizorní indivudualisty. Sotva je někdo na druhé straně, tak hned se na něj začne hledat nějaký cejch. Většina z vás jste sami solisti a nás škatulkujete. Tak se nejdřív podívejte sami na sebe. To samé s nugetami, nejdříve jsou u vás všichni nugetáři, co si kupují všelicos a sami to tak děláte. Navenek ovšem budete tvrdit, jak je špatné že je vše k mání za reálné peníze a jak to kazí hru.

Produkty a hlavně takové (drobnější jako; šunka, kladívko, bavlna, džbán) do řemesel, padají jak divé. Já mám na dakotě 33 kladívek, které jsem obsmrndal z prací potřebné do úkolů, nijak zvlášť jsem je nehledal. Tolik jsem toho nanašel na starých světech za celou dobu hraní. Řemeslo teď půjde dělat velice dobře. Pevnosti jsou náročnější, ale aspoň déle vydží zábava, dříve to bylo příliš nanáročné.

Já mám průpravu z DK a pár jiných her. Tady nemám problém, tohle je selanka. Kdyby jste se museli starat o vesničku, kterou když vám někdo sebere tak končíte, jinak by jste se oháněli. Tady příjdte o pevnost, ta se dá získat zpátky a vy maximálně omdlíte. Kdyby mdloby znamenaly 48 zmrznutí hry, to by byla teprve hra. Zatímco já jsem přesedlal z DK, tak většina přišla na west zřejmě z nějaké farmy.

Ps: to chce akorát pustit se do hraní a nehladat pořád nějaké hnidy...
 
etOx-snad jsi s1cz hrál,ale už se tam nevyskytuješ (já jsem tě nenašel),pokud budeš operovat ,,úplným začátkem,, a nepřeklepl jsi se,tak v době kdy jsi začal,tak svět už skoro rok běžel.
jinak v souvislosti s tvým externím působením ve městech si myslím,že je docela škoda,nemožnost dohledat v tomhle směru historii hráče.
Jednoho takovýho si docela dobře pamatuju a věř,že kdybych měl šanci si to dohledat,tak v našem městě nebyl ani půl vteřiny.Je sice všechno s kostelním pořádkem,je to jistá filosofie hráče,ale abych vlezl do města jenom za účelem nákupu a za tři dny byl na straně protivníka,abych za tejden podtrhl i jeho,je velice podivný,skoro bych povedal zákeřný.Ale účel světil prostředky,pohyboval se hodně nahoře ve všech sekcích žebříčku.
 
Mcu,nebylo to tak trochu obráceně se škatulkama? Tady projevilo několik lidí jistý výhrady k novýmu UD,a oni začali bejt napadaný ve smyslu ,,my,co to platíme to platíme i za vás,bez nás by jste si nezahráli,pokud se vám to nelíbí,tak to nehrajte,,. Nebyli snad zrovna tito hr. ocejchováni,skoro jako lenoši a budižkničemové skoro nesvépravný,protože ráno nesedí u bedny a neřeší u kalkulátoru,jak si rozvrhnout práci?Pokud se tady někdo zmínil,že mu to zabere víc času než dřív a děti by si hráli,tak se tady objevila reakce,že kvůli hře nemá čas na potomky.Jeho mi bylo líto a za pisatele odpovědi jsem se styděl. Ono i naklikat si 40 harpunryb trvá 10 min a to je pro děti lačný hry dlouhá doba.Další typická ukázka byla reakce na tat,když na něco žehral.Bylo tady napsáno,že to bude asi tím,jak rychle se na D rozjel ,ale nějak se zasekl,tak hledá mouchy,protože už tak neletí nahoru.
Takže spíš bych to viděl,že nespokojenci nadhodí cosi a ti spokojení se to snaží stále vyargumentovat nějakým příkladem rozpitvaným na atomy a většinou nezapomenou dodat,jak jsou ti druzí neschopní.A potom ještě zbývá otázka,jestli těm spokojenejm to taky všechno vyhovuje,nebo to obhajujou ze setrvačnosti,potažmo nechtějí ztratit tváře.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru