• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč 3

DeletedUser

Guest
Jestli jsem tě dobře pochopil, tak např na Kupci můžu mít všechny schopnostní body ve Vystupování a max velikost nálezného 5600.-, ale 3.klíč nemám šanci najít...

(traduje se, že stačí 4800.- bez premia)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Přesně tak, proto je i s premiem ta možnost najít při nižší nálezce než je hodnota klíče, jde o ty body. Když jsem ještě fungoval na s8 byl poměrně často nalézán pod jeho náleznou cenou, ale s body v tom daném skillu co byl k nálezu třeba. Mně se to povedlo najít s body nad 400 i s bonusem z hadrů v obchodování bez problémů v celku rychle.
Zajímalo by mně proto kolik kdo měl bodů v té dané činnosti při nálezu. Jedná se pouze o Manuální zručnost nebo Obchodování i s bonusy z hadrů.
 

DeletedUser16969

Guest
Můžu nejdřív hledat 3.klíč (vykrádání hrobů), a až pak dodělat úkoly na první dva klíče? Dělal to tak někdo? Musí se pak přehazovat hodně schopností? Nebo jaký je nejrychlejší postup, poraďte??
 
Je úplně jedno, který klíč uděláš jako první. Ale vždy se musí přehazovat docela dost schopností. Takhle je to docela i jeden z nejlepších způsobů (nemusíš přehazovat atributy, když potom začneš dělat 2.klíč)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12649

Guest
Čím více to tady čtu tím více jsem zmatený.
Hledám 3 klíč zhruba 3 měsíce, zkoušel jsem každý den 100% > 70% , nebo 100% > 20% a nic.

Mám : vykrádat hroby :
houževnatost - 44
skrývat se - 85
manuální zručnost - 320
manuální zručnost - 320
opravy - 61
_________________
Pracovní body = 266
dodatkové body = 915
Hodnota nálezu = 2523,- - 7569,-
+ prémium "vyšší příjem"

___________________________________
Teď už jen čekat a "kopat hroby" a nebo vše je špatně a musím ještě jinak upravit body ???

Děkuji za postřehy a rady.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14693

Guest
Jestli Ti muzu poradit, tak z me zkusenosti je lepsi Pracovat jako kupec. Na hrobech jsem zkousel taky, ale porad nic a nic. Tak jsem prehazel schopnosti na obchodovat a po 32 zadanich jsem 3.klic nasel :)
 

DeletedUser12649

Guest
Jestli Ti muzu poradit, tak z me zkusenosti je lepsi Pracovat jako kupec.

Děkuji za informaci,
Jen se zeptám možná úplně blbě. Co je důležité pro nález ?
Z výše informací z toho nejsem moc moudrej.

Když se teď podívámna na jednotlivé schopnosti bez bonusu tak pro kupce jsem na tom takhle :
Houževnatost - 44
Nástraha pastí - 44
Obchodovat - 36
Obchodovat - 36
Vstupování - 46

Mám vyhnat všechno rovnoměrně a nebo stačí vše vrhnout do obchodování ?
A kam až to mám vyhnat ? Když se říká že nemám koukat na hodnotu nálezného ?
Jsou rozhudící samotné schopnosti a nebo i ty přidané skrz oblečení (bonus) ?

Děkuji za info.
 
Určitě všechno naházej do obchodování a charismy (sám to takhle mám na Col a klíček už jsem bez problému našel. 1745 - 5237 $ nálezka, +774 PB ) Jsou samozřejmě rozhodující i ty schopnosti přidané oblečením :)
Mám tam s bonusy :
Houževnatost - 6
Nástraha pastí - 8
Obchodovat - 519
Obchodovat - 519
Vstupování - 193
 
Já jedu od (zhruba) 7.2., zatím jsem v klidu, dodatkových bodů mám i s hadrama 836. Mno a čekám až to padne. Takové trdlíkování na té samé práci moc zábavné není, mísím to s dalšími pracemi, z nich padají předměty.
 

DeletedUser14693

Guest
Děkuji za informaci,
Jen se zeptám možná úplně blbě. Co je důležité pro nález ?
Z výše informací z toho nejsem moc moudrej.

Když se teď podívámna na jednotlivé schopnosti bez bonusu tak pro kupce jsem na tom takhle :
Houževnatost - 44
Nástraha pastí - 44
Obchodovat - 36
Obchodovat - 36
Vstupování - 46

Mám vyhnat všechno rovnoměrně a nebo stačí vše vrhnout do obchodování ?
A kam až to mám vyhnat ? Když se říká že nemám koukat na hodnotu nálezného ?
Jsou rozhudící samotné schopnosti a nebo i ty přidané skrz oblečení (bonus) ?

Děkuji za info.

Presne jak pise Mates. Schopnosti staci jen na obchodovani + bonusy z obleceni a rozhodujici je hodnota nalezu. Aspon podle me zkusenosti. Mel jsem hodnotu nalezu myslim ? - 7.800
 

DeletedUser12649

Guest
Tak jsem vše přeházel na Pracovat jako kupec
S tímto výsledkem - je to OK pro hledání klíče ?


Pracovat_jako_kupec.jpeg
 

DeletedUser12649

Guest
Ještě doplnění jak vypadaly schopnosti :

Schopnosti.JPG


Pro inspiraci. Tip k přehazování schopností : Doporučuji mít nějaké nugety a vždy po cca 50 bodech ho usmířit - dělá to vždy cca 13000 US
 

DeletedUser9371

Guest
No, Westmene ? Nezbývá než gratulovat. Na světě 7 jsem od konce roku léta páně 2009. V té době nebylo toliko informací, anebo jsem prostě nevěděl, kde je hledat. Tím jsem se seznámil třeba s moderátory, fajn hráči a na "polopatické" dotazy odpovídali. Jenže, pozdě. Takže jsem sérii úloh na loupežné výpravě a podobně pokazil, náprava nelze a zlatou pušku pomocí třech klíčů nemám.
Žíly mi to netrhá, ale ? Po pravdě ? Krutě Ti závidím, blahopřeji a jdu do kostela si jako ateista koupit odpustky za své hříchy ve hře.
:D
 
No, Westmene ? Nezbývá než gratulovat. Na světě 7 jsem od konce roku léta páně 2009. V té době nebylo toliko informací, anebo jsem prostě nevěděl, kde je hledat. Tím jsem se seznámil třeba s moderátory, fajn hráči a na "polopatické" dotazy odpovídali. Jenže, pozdě. Takže jsem sérii úloh na loupežné výpravě a podobně pokazil, náprava nelze a zlatou pušku pomocí třech klíčů nemám.
Žíly mi to netrhá, ale ? Po pravdě ? Krutě Ti závidím, blahopřeji a jdu do kostela si jako ateista koupit odpustky za své hříchy ve hře.
:D

Pokud vím tak se teď druhý klíč dá koupit, takže puška jde udělat, i když jsi předtím v loupežné výpravě udělal chybu :)
 

DeletedUser9350

Guest
Orcaaa docela by mně zajímalo to Obchodovat, ale s bonusem z věcí ne bez něj.
 

DeletedUser13140

Guest
Čau. Asi rok jsem tu nebyl a ted přihlasil. Dřiv se řikalo, že nejlepší je mit vykradani hrobu, jak je to ted? Čtu že lepší je obchodovaní.
Díky za odpověd.
 
Nahoru