• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč 3

Zdravím, chtěl bych se zeptat, když dosáhnu 750+ PB na Vykrádání hrobů, tak kolik jsem schopen najít klíčů? Jenom 1 nebo i více? Díky za odpověď.
Mjoty
 

DeletedUser

Guest
Vždy můžeš najít jenom 1 3.klíč, i kdyby jsi měl ještě více PB.
 

DeletedUser4662

Guest
Ahoj, tim jsi si jisty? Ja myslel, ze to jeste nikdo nepotvrdil, ze jich nejde najit vice..
 

Deleted User - 31870

Guest
Najednou můžeš získat pouze jeden, ale nikdo neví, jak je tomu třeba v kombinaci, kdy získá klíč v bitvě - jestli může najít další v bitvě/při práci s dostatečným množstvím PB.

Edit:
JanValtr1 - ta otázka byla míněna, jestli může najít klíč opakovaně, tj. ne najednou (tak, jak pochopil Freashmeat)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale při práci najednou jenom 1... Víc by nešlo... zdroj: výpočet :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Osobne jsem pochopil otazku tak, zda je mozne 3. klic najit opakovane a odpoved by me take zajimala. Tj. je nekdo kdo z vykradani hrobu nasel uz alespon 2 klice (ne naraz)?
 

DeletedUser4620

Guest
Po update 1.30 som o takom prípade nepočul, ale to neznamená, že to nie je možné...Do updatu 1.30 viem minimálne o jednom hráčovi na sk1, ktorý našiel dva 3. kľúče pri hroboch...
 
Aha, děkuji všem za odpovědi, ale nejsem dostatčný lvl na Zlatou pušku, takže bych klíč někomu prodal a pak bych našel další?
 

DeletedUser

Guest
Mám taky dotaz-Dá se 3klíč najít třeba u práce pracovat jako kupec nebo jen u hrobů?
 

DeletedUser6989

Guest
Když už je tu tohle téma zeptám se : Kolik minimálně bodů potřebuji abych při hrobech našel klíč (pokud se teda během posledního updatu něco změnilo)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4620

Guest
Na tej cene nezáleží, keďže sa dá nájsť aj bez prémia...Pravdepodobne je to 750 PB, nevidel som nález kľúča pod touto hranicou...
 

DeletedUser

Guest
takže +- 850 ? protože taky záleží na štěstí... mohl ti padnout i při 849 ale nepadl, jde o štěstí...
 

DeletedUser

Guest
Mohu se jen zeptat těch,kteří ho našli,jestli měli splněn úkol "Šaty dělají člověka" v městě duchů???
Prý je to podmínka...
 

DeletedUser

Guest
Uff,díky moc :)
Jde se na něj :)
EDIT:Zatím jsem našel Allensův pepper,precizní flintu za 6300,2x bowieho nůž a toť vše :)
 
Nahoru