• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč 3

DeletedUser

Guest
S5,
měl jsem 827 bodů,charakter vojáka,s prémiem maximální nálezní 7418.
[report=1424775127ee12eed9]Pracovní oznámení: Vykrádání hrobů[/report]
 

DeletedUser11005

Guest
Mám dotaz slyšel jsem že už asi 5 lidí našlo Klíč číslo 3 a měli na hrobech 750 PB je to Bug nebo to mám taky prubnout?
 
S8 [report=1498241625c67535fc]Pracovní oznámení: Vykrádání hrobů[/report]
já mám na hrobech 720 PB...a 3.klíč jsem tam našel:-)):indián:
 

DeletedUser11005

Guest
Prosím udělej to ve Screenu abych to viděl když na s8 nehraju
 

DeletedUser11005

Guest
Děkuji...už podle LvL jde vidět že přes 800 PB by jsi asi nedal moc moc děkuji a jdu na to :-D
 

DeletedUser10897

Guest
takže s 803 PB aj s oblečením a prémiom by malo stačiť áno ? dobre som to pochopil?
 

DeletedUser12448

Guest
v bitvách o pevnost po případě možná při práci vykrádání hrobů
 

DeletedUser

Guest
Pokud se nepletu, většina hráčů zatím získala klíč č. 3 z Vykrádání hrobů, takže pokud ten klíč chceš, je výhodnější ho hledat tam.
 

DeletedUser

Guest
Ale pozor: U vykrádání hrobů ho najdeš jako tajný produkt (máš tam větší šanci), kdežto na práci pracovat jako kupec najdeš klíč č. 3 pouze jako předmět, což je dost nepravděpodobné. Povedlo se to jen několika málo hráčům.
 

DeletedUser9530

Guest
Ale u Vykrádání hrobů není Symbol otazníku a náhodného produktu. A tajný produkt, to má být nějaká ofiko potvrzená informace? Nebo je to jen několika nálezy podložená domněnka, ptž všichni hledají klíč přes hroby a ne přes kupce?
 
Ale u Vykrádání hrobů není Symbol otazníku a náhodného produktu. A tajný produkt, to má být nějaká ofiko potvrzená informace? Nebo je to jen několika nálezy podložená domněnka, ptž všichni hledají klíč přes hroby a ne přes kupce?

naprostá vetšina hráču ho našla při vykradání hrobů....ja ho tam taky našel:-):klubun:
 

DeletedUser8261

Guest
Ale u Vykrádání hrobů není Symbol otazníku a náhodného produktu. A tajný produkt, to má být nějaká ofiko potvrzená informace? Nebo je to jen několika nálezy podložená domněnka, ptž všichni hledají klíč přes hroby a ne přes kupce?

symbol o tazníku tam není, ale je to vskutku tajný produkt. stejně jako byla hrouda u přepravy munice s s požadavkem mít nástroj na kopání v políčku pro produkt, tak tady je podmínka mít nějaký určitý počet pracovních bodů. konkrétně tolik, aby nákupní hodnota nálezu předmětu přesáhla 7200 s prémiem , či 4800 bez prémia. osobně se mi to potvrdilo, protože jsem našel 3. klíč při hodnotě nálezu předmětu 7350 dolarů (mám prémko).

další informace je, že klíč se dá najít i při práci pracovat jako kupec, a zde se jedná také o tajný produkt, protože jsem viděl oznámení, kdy jeden hráč na s7 našel v jedné dvouhodinovce 3.klíč a Natovu mačetu najednou, takže kdyby zde byl klíč jako předmět, nebylo by to takto možné.
 
Nahoru