• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Klíč 3

DeletedUser12129

Guest
klíč

je pravda že když používám lekorici že pak nic nenachazím ani klíč ?
 

DeletedUser6989

Guest
V jednou úkolu z updatu 1,31 je jako odměna Kovová truhla,takže kdo ví ... :::))::
 

DeletedUser

Guest
Ahoj.Chtěla jsem se zeptat.Snažím se najít 3.klíč na hrobech.Chtěla jsem se zeptat,motivaci bych měla udržovat velkou?Nebo je jednou jestli bude třeba 30 procent.Díky za odpověď
 

DeletedUser10246

Guest
Ahojte,neviem ako to je možné,že ja všetko nájdem ako posledný....tu je aj hladanie klúča č3 na cz8.Používam premko,mám hodnotu nálezu 7570 a kopem hroby v kuse už asi 2 mesiac a motiváciu udržujem stále nad 85 :kobylka: prosím poradte mi ...ja sa zbláznim:angel: jaj a klúč zatial nikde ...
 

DeletedUser9350

Guest
Jo štěstí.... dneska byl nalezen v bedně. A sprostá slova se jen linou....
 

DeletedUser

Guest
Mě by zajímalo, jestli ten klíč, jde vůbec naléz po updatu 1.32. Vím, že kamarád s tím hledáním začal (na hrobech), asi týden po tom updatu a dosud nic nenašel. Dik za rady a tipy.
 

DeletedUser12400

Guest
tady je to jak u ***ejch koukni ce na stranku predtim dal sem tam odkaz
 

DeletedUser

Guest
Po Update sa nič nezmenilo, stále je možné ho nájsť pri prácach z vysokým šťastím ako napríklad Vykrádanie hrobov alebo Zamestnanie cestujúceho obchodníka :)
 

DeletedUser11733

Guest
No...já mam 799Pb a nic...hledám ho už asi měsíc..měl jsem i premko, ale nedaří se..:zásek:
 

DeletedUser

Guest
s tim klicem je to pekne slozity u nekoho,jako trebas u me...
mam :
+737 PB
premiak na ceny nalezu
premiak bonus dobrodruha
+25% stesti ze svatecni sady

a stejne najdu velky h***o *V5* je tohle to moznyyy...jak tak ctu o lidech vsude mozne co meli kdyz nasli klic,tak moje vybava je o dost vetsi a porad nic...
asi maj fakt pravdu ti co psali ze jde hlavne o stesti...a to mam +25% stesti...boze...*V4* kde je buh kdyz ho potrebujem??*V1**V7*
 

DeletedUser

Guest
tak zmena planu :)
prave sem nasel 3. klic...jupííí :hoj:
s hodnoty,ktere jsem uvedl v minulem prispevku :)
 

DeletedUser9530

Guest
Musí to být skoro rok, co sem začal hledat 3. klíč na kupci, ani s přebytkem bodů se nezadařilo, kdybych ho nekoupil na trhu, hledám ho dodnes. Další úkoly jsem prosvištěl okamžitě, ale opět jsem se zasekl s mapkou v ruce u hledání pokladu, tedy téměř na konci. Více jak týden a stále nic. Opět je to jen o náhodě, také vám to trvalo delší dobu? Připadám si, jak kdyby si na mě Inno zasedlo :).
 

Pawn

Člen týmu
Maranzane.. já mam zkušenosti, že na kupci to trvá déle vždy ho najít.. a přijde mi to úplně o náhodě.. já ho našel okolo týdne , nicméně na pokladu sem dělal okolo 80 hodin než mi padl... Je to jen o náhodě :)
 
Nahoru