• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Klíč 3

DeletedUser9733

Guest
Já 3. klíč našel úplně náhodou, i když jsem po něm nešel zrovna, je to fakt o náhodě. Je ale fakt, že jsem měl odpracováno na vykrádání hrobů několik stovek hodin..tak už padnou musel :)
 

DeletedUser11464

Guest
A já našel 3. klíč z truhličky z Prémiový o Vánocích. Na hroby mam nějakejch 512 bodů. ;)
 

DeletedUser11464

Guest
Záleží na bodech ;) Minim asi 720 bodů ;)
Těch 7200 nálezný ale je 720 bodů, že jo? Takže dá. ;)
 

DeletedUser11464

Guest
No vidiš... Tak to zkoušej, nějakej bod radši přidej a klíček snad najdeš ;)
 

DeletedUser11464

Guest
HM... 15 hodin hledam poklad, truhla nikde. Mam nasazenou mapu pokladu, nějakej error a nebo pouze smůla?
 

DeletedUser11464

Guest
Vím, ujišťuju se. Je to ale mrška. Díky. Jo a motivace nevadi na 50%, že ne?
 

DeletedUser11464

Guest
Už mě to ale opravdu deptá a už to neni ani možný. Opravdu nedělam nic špatně? Doteď nepadla, motivace 18%, hledam poklad, mam na sobě gentlemana, napodobeninu zlatý, zlatýho osla, zlatej kolt, lvl 76. Mapa pokladu v produktech :D A NIC!!! Opravdu jen ta s prominutím *****ní smůla? :(
 

DeletedUser11464

Guest
Ježiš .. tos mě teda povzbudil. Ale díky a vidim, že nejsem sám.
 

DeletedUser11464

Guest
Tak tuhlička je doma. Jde se pro poklad á la zlatá puška a bude hotovo. Díky za pomoc. ;)
 

DeletedUser

Guest
Nevíte jaká je přibližně šance že mi vypadne 3.klíč s truhličky s ocelovými pláty?
 
Hodně malá, ale je tu. V tomhle tématu je napsáno co z ní kdo získal a ze 72 je tam opravdu jeden 3. klíč :).
[SPOIL]Zbraně: Kalhoty a oblečení: Opasky a klobouky: Produkty a návody: Boty a ostatní předměty:
Allensův pepperbox Čejenské kožešinové kalhoty Drahý opasek s přezkou s pistolemi 3. klíč Drahé boty
Billův Peacemaker Drahá kožená bunda Drahý stetson Návod na výrobu koňského postroje - Pony-Express Drahé boty s ostruhy
Boonova sekera Drahá látková bunda Nýtovaný opasek Sama Houstona Recept na nejpálivější čili na západě Drahé holínky
Coddyho dorážková dýka Drahé hnědé kalhoty Opasek Ala Swearengena Recept: Jak usporadat hostinu pro gentlemany Drahé jezdecké boty
Drakeova předovka Drahé chapsy Opasek Billyho Kida s přezkou lebky Výroba zlatých hracích hodinek Rudolf
Figarova břitva Drahé džíny Vlněný opasek Johna Butterfielda Výroba excelentního sera proti jedu
Huckelberyho prak Drahé indiánské kalhoty Drahý opasek s náboji
Ikeho vojenský revolver Drahé kožené kalhoty Kostkovaný opasek Neda Buntlinea
Kolt Wyatta Earpse Drahé kožešinové chapsy Drahý opasek s přezkou lebky.
Gramntova pistole Drahé lněné kalhoty Opasek Williama Tilghmana s přezkou s pistolemi
Napodobenina zlaté pušky Drahé vojenské kalhoty
Natova mačeta Drahý kabát
Polštář Drahý žaket
Precizní flinta Džíny Pata F. Garretta
Precizní perkusní puška Harmonikové polodlouhé kalhoty
Precizní revolver Huckleberyho obyčejné kalhoty
Precizní šestiranný kolt Jimovy roztrhané kalhoty
Přesná brokovnice Kostkované kalhoty Annie Oakley
Přesná winchestrovka Kraťasy Washingtona Irvinga
Přesná zadovka Lacláče Bořka Stavitele
Přesná flinta Šortky Frakna Buttlera
Revolver Jesseho Jamesa Drahé polodlouhé kalhoty
Taschunkův Tomahawk
Youngerův revolver
Šavle generála Granta
Huckleberryho prak
Napodobenina zlatého koltu [/SPOIL]
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23964
 

DeletedUser9733

Guest
Raději bych se na truhličku nespoléhal. Raději se zaměřit na manuálku a jít na hroby, to se dá pak při vysokém počtu PB najít 3.klíč i bez premka. Já osobně ho takto našel. Max. hodnota nálezu byla udávaná asi 5000$
 

DeletedUser

Guest
Problém je, že já jsem duelant a na reskill nemám, koupím si návod na 250PB, myslíte že mi to padne na 5 pokusů? Máte nějaké zlepšováky, tipy?
 
Nahoru