• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč 3

DeletedUser12110

Guest
Problém je, že já jsem duelant a na reskill nemám, koupím si návod na 250PB, myslíte že mi to padne na 5 pokusů? Máte nějaké zlepšováky, tipy?
Splnuji podminky pro nalezeni a neuspesne hledam uz 2 mesice. Ikdybys s receptem nakrasno dosahl na potrebne PB, potreboval bys k tomu jeste neskutecnou davku stesti.
 

DeletedUser

Guest
zdravim
dneska jsem našel 3.klíč ...
na práci pracovat jako kupec...
po dejme tomu 1O denní práci nepřetržitý...
takže opravdu dá se najít a je to jen mýtus že je to produkt.....je to normální předmět protože jsem s tím našel tequilu

mějte se a zbytku přeji hodně štěstí :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13667

Guest
zdravim
dneska jsem našel 3.klíč ...
na práci pracovat jako kupec...
po dejme tomu 1O denní práci nepřetržitý...
takže opravdu dá se najít a je to jen mýtus že je to produkt.....je to normální předmět protože jsem s tím našel tequilu

mějte se a zbytku přeji hodně štěstí :klubun:

Mnoho lidí to už našlo na kupci. Já to tam našel hned první hodinu. Jinak klíč je produkt z několika důvodu.
1. Lze nasadit na sebe do produktů
2. Má na sobě napsáno produkt
3. V přehledech je v produktech

Jinak tobě se nikdy nestalo,že jsi na kupci našel 2-3 různý věci? To, že se dají najít více různých produktů při jedné práci je naprosto normální. :radní:
 

DeletedUser

Guest
To ví že stalo.... jen našel jsem k tomu tequilu tak mi přišlo divný najít při tom i klíč...
ale když to říkáš řeba to tak bude

 

DeletedUser

Guest
hledam 3.klic a da se najit i kdyz mam posileni na PB ?? hodnota nalezu 7233 s premkem .. dekuji za odpoved
 

Pawn

Člen týmu
Jo měl by se dát najít pokud máš přes 7200 hranici, at už s vylepšenim nebo ne, ale osobně bych těch pár bodů dokopal pro jistotu i tak.. čim víc tim líp :)
 

DeletedUser

Guest
jo to jo .. mam max co se zatim da som jenom 60 uroven.. doufam ze to neni problem k najdeni ?
 

DeletedUser

Guest
dobre dekuji :) tak doufam ze to coskoro padne :D .. zatim 20h za sebou a padli mi jenom sede indianske kalhoty :D
 

DeletedUser15813

Guest
3. klíč

Ahojte,
hledám třetí klíč na hrobech a nevím přesně, kolik musím mít nálezné.... Někdo říká, že 7500$ s premiem a někdo říká 7250$... tak vás žádám o radu, kolik že to musím mít nálezné? :angel: ( momentálně mám 7253$ a 739PB)
geni^^
 

DeletedUser

Guest
Tak skús si zvýšiť na 750PB to už by malo stačiť..videl som na Colorade asi 20 reportov kde to padlo na 89% motivácii, ale to asi bola náhoda (aj mne to padlo 89%) .Hlavne treba trpezlivosť a neklesať veľmi s motiváciou :)
 

DeletedUser15813

Guest
snad ho najdu :D a nebudu ho hledat 3 měsíce jako od nás z města.. :)
 

DeletedUser11464

Guest
Hele já ho našel v bedně a od tý doby se za nim nehrnu. I když - až budu mít hodnotu (ještě max. o 500), tak napíšu, kolik hodin jsem ho hledal. ;)
 

DeletedUser15813

Guest
po 32 hodinách hledání je doma :)

Edit N.:
hotovo :) 32 hodin na hrobech, obrázek se třemi klíči 1h 20 min, 1h 30min mapa a 6 hodin na pokladu... :) takže 5 dní :) to ujde :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser680

Guest
Zdravím.Kdyby náhodou někomu padl teď po updatu na kupcovi,dejte vědět.Zatím nevím o nikom,komu by se to podařilo :)
 
Nahoru