• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč 3

DeletedUser16495

Guest
Já mám + 801 Pracovních bodíků, občas padne stejně jako zirafke Prsten i Kousek lístku, ale item to ne..

Živím se z okrádání pocestných ... (Našel jsem boty, zajímá mě jak jsem je ukradl lol)

Level 88, Duelant bez prémia :(
 

DeletedUser15957

Guest
Jenom tak do pranice... pro získaní té truhly z hledaní pokladu je lepší mít nízkou motivaci nebo vysokou ?
 

DeletedUser16495

Guest
Mě to jde blbě :(

Našel tedy někdo už na Hrobech po 2.03 Klíč? Kolik přidával bodů?
 

DeletedUser15957

Guest
Mě to jde blbě :(

Našel tedy někdo už na Hrobech po 2.03 Klíč? Kolik přidával bodů?
"Tak hurá ... mám taky !
Vykrádaní hrobů 35× .. a stačil na to 1 den:-D stačilo mít +827 PB použil jsem bonus pro vyšší příjem ještě z minulých Vánoc jsem měl velkou zásobu lékořice +15 pracovní motivace a nějaké koláče +15 energie ... Paráda"


------------


Mno tak to bude asi celkem jedno ale přijde mi ta truhla složitější jak ten třetí klíč :-D
 

DeletedUser16495

Guest
"Tak hurá ... mám taky !
Vykrádaní hrobů 35× .. a stačil na to 1 den:-D stačilo mít +827 PB použil jsem bonus pro vyšší příjem ještě z minulých Vánoc jsem měl velkou zásobu lékořice +15 pracovní motivace a nějaké koláče +15 energie ... Paráda"


------------


Mno tak to bude asi celkem jedno ale přijde mi ta truhla složitější jak ten třetí klíč :-D

Já jsem si za hru koupil jen 2000 Nugettů no :tom:
Už maximálně nugetky pokud vyhraju soutěž Krosny

Každoápdně díky za info ! ;) Jaký jsi měl Level /Charakter? Popřípadě svět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Blackstaff :-) někdo tam nahoře tě má asi rád . Gratuluji.

Já pořád nic . body 790 až 850 a nulový výsledek .
Větší příjem taky nepomáhá .

kubik : já 120 ,dělník a taky bez :-)
 

DeletedUser15957

Guest
Zirafka :) no asi jo ale ted se musel krute na me ****** 65 × hledat poklad krome par blbosti :-/

Vlk2 hmmm to mi ani nerikej :-/ dneska ve 16:00 to bude už 72 × a myslím že to nepadne :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahojte, přemýšlel jsem, že bych zkusil najít 3. klíč na kupci ale nevím , kolik je potřeba PB+, poradte mi prosím, kolik je potřeba na kupci, děkuji moc.
 

DeletedUser680

Guest
Já hledám od začátku updatu s tanečnicí a teď posledních pár dní s celou sadou Allana Q. a pořád nic...k čemu mi je pak mega na účtě ze svítivých věcí,když klíček najít nemůžu? :'( Jsem dobrodruh+prémko+889PB+8077 nálezka..nechápu :/ a pak ještě hledat poklad..to je za trest toto...
 

DeletedUser680

Guest
Tak konečně ! 3.klíček padl na kupcovi +1139 PB včera jsem se naštvala a koupila si za dluhopisy papíry na +250PB a náááhodou to klaplo :)
 

DeletedUser

Guest
Vy to pořád někteří berete, jako že musí padnout.. ..
Ale on padnout nemusí i když máš 2000PB + Je to jenom o náhodě. Někomu padne na prvním kupci a někomu ani za 3/4 roku ... Pokud je nálezka dostatečně vysoká, pak už záleží jenom na štěstí a náhodě...
 

DeletedUser9350

Guest
Tak opět :D Není to o nálezce, ale o bodech v kolonce Obchodovat nebo Manuální zručnosti. Kdy už to konečně někteří pochopí....
 

DeletedUser

Guest
A na čem asi závisí nálezka (hodnota max. nálezu) ???

Přece na bodech, které máš v Obchodovat nebo v Manuální zručnosti ... (celkový počet bodů na danou práci)

Takže je to prašť jako uhoď.. Někdo ví, že stačí nálezka 4800+ na 3. klíč (bez premia) a někdo ví, že musíš mít přes X bodů ..
 

DeletedUser9350

Guest
Celkový počet bodů na danou práci a body v dané schopnosti jsou jablka a hrušky ;). Takže nemíchat tyto dvě věci dohromady. Je tam hranice schopnostních bodů pod kterou ten klíč najít nejde, to potvrzuje možnost nalézt ho bez prémia.
 
Nahoru