• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Klíč 3

DeletedUser13667

Guest
Mně osobně to tak dlouho netrvalo. Ale kamarádovi na buffalu ano. Hledal klíč na kupci asi 300 hodin a nikde. Pak na hrobech a nic. Až si nakonec musel udělat zlatku až na 120 lvl. A klíč našel přes hroby.
 

DeletedUser

Guest
takže ked som mal 3. kluč v truhlici od inno, tak ho už pri hroboch nenájdem? :/
 

DeletedUser

Guest
A dá sa nájsť aj okolo lvl 75 a keď nemám náleznú cenu až 7500?
 

DeletedUser

Guest
nezáleží na levlu, ale na hodnotě nálezu :) pokud máš aspon 7200 s premiem, nebo 4800 bez, tak by měl jít :)
 

DeletedUser13667

Guest
Jestli nemáš takovou hodnotu nálezu, tak to najít nemůžeš, na levlu nezáleží ale ty prac. body jsou důležité, čím víc pra. bodů tím větší hodnota nálezu. Na hrobech potřebuješ něco okolo 800 prac. bodů a na kupci asi 600+prémium (na obojím).

To není pravda. Nálezka může být i menší. ostatně jsem byl svědkem jak dobrodruh našel klíč bez prémka na 4800 nálezné. A těch bodů stačí na hrobech kolem 730...
 

DeletedUser

Guest
Ludia prosim pomoc neviem ci to je novym updatom alebo cím :(

3 kluc hladam bez premia na SK svete 1,3,4,5

hornu hranicu nalezu mam:
SK1 - 4 825
SK3 - 4 815
SK4 - 4 803
SK5 - 4 803

Vykrádam hroby od 22.12.2011 (co je uz pomaly 2mesiace) denne 6x po 2 hodiny miesta menim, motivaciu doplnam sladkymi drievkami...pod 85percent neklesne

Ak dobre pocitam je to uz nieco cez 660 hodin vykradania, inu robotu som za 2mesiace ani nerobil (takmer)

Neviete mi nejako poradit? :)
 

DeletedUser

Guest
Prečo nie, môžeš nájsť aj pri kupcovi, keď tam máš dostatok bodov. Samozrejme premium, bez toho to nejde.
 

DeletedUser11232

Guest
Tady Nejde o žádné nálezné...jde o počet pracovních bodu :-)))
 

DeletedUser10611

Guest
teraz sa mi podarilo na Buffale najst 3. kluc. pocet bodov 786, cena nalezu 7343$, motivacia 91%. hm, makam na nom na Colorade a tam sa nedari :-(
 

DeletedUser

Guest
Klic nalezen

Colorado, 751 PB, nalezka zhruba 7260, klic nalezen po 30. hodinach. Hledal sem ho 29 hodin. Poté jsem opustil město a našel ho během první hodiny. Možná na to má město nějaký vliv, ale nejspíš je to jen náhoda.
 

DeletedUser

Guest
B je správně, je to o náhodě, s tímhle jsem se setkal už mockrát, něco nemůžeš dokončit/najít pak uděláš v zoufalství nějakou změnu a bingo stal se zázrak.
 

DeletedUser10611

Guest
Colorado, 751 PB, nalezka zhruba 7260, klic nalezen po 30. hodinach. Hledal sem ho 29 hodin. Poté jsem opustil město a našel ho během první hodiny. Možná na to má město nějaký vliv, ale nejspíš je to jen náhoda.

mne sa na colorade vobec nedari. opustil som mesto, aby som sa venoval hrobom, no mam uz za sebou viac ako 100 hodin a nic :-( ked clovek moc chce, vtedy to nejde. mam 847 bodov, nalez 7453$. 2x som pouzil posilnenie +250 bodov na 10 pouziti a aj tak mi to nepomohlo.
 

DeletedUser11464

Guest
Jen nemáš štěstí. Hledej dál, nevzdávej se a najdeš ho! :)
 
Nahoru