• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých - diskuze

DeletedUser17592

Guest
Tywoe .. a proč ty kytky jsou zabarvený stejně jako nugety ?!! Vůbec nevím co utratím .. !! Hlavně, že musím mít hned všechny řeky červený. NESNÁŠÍM HALLOWEEN !

Jsem rad ze jsem nedavno koupil za nugety VIP .. jinak bych si ted rval vlasy i s kuzi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3338

Guest
Existuje už nějaká obdoba scriptu na to, aby se zobrazilo, komu jsem už afrikány poslal a komu ne? Nebo případně jestli funguje nějaký starší script?
 

DeletedUser18281

Guest
Nasbírej Květy afrikánu ve všech oblastech hry a odemkni tyto úžasné odměny! Dny mrtvých bude probíhat až do 17-12-2014.

Toto je info ve hře - na tom náhrobku, který datum ukončení akce tedy platí? Dík za odpověď :D

Tady na fóru je info:

Vážení hráči
Ve čtvrtek 30.10. v 10:00 h pro vás začíná akce Dny mrtvých. Tato akce bude ukončena dne 16.11. ve 23:59.
 

DeletedUser12378

Guest
losovani kartami je slusna novinka...jen mi vadi, ze kdyz prohraju musim davat zlataky (ktery nemam-nekupuju) ...kdyby se dalo davat dluhopisy byl bych s tim celkem spokojeny
 

DeletedUser7239

Guest
losovani kartami je slusna novinka...jen mi vadi, ze kdyz prohraju musim davat zlataky (ktery nemam-nekupuju) ...kdyby se dalo davat dluhopisy byl bych s tim celkem spokojeny

Ber to tak, že je to jakýsi druh prodeje a dobře vytočené karty jistý druh slevy. Co mně ale štve je systém vyplácení odměn při posílání kamarádům. Když se to tak vezme, člověk, který pošle všem nemusí dostat nazpět ani jeden a naopak ten, který nepošle může dostat. Samozřejmě se to dá pohlídat, kdo neposílá odstranit, ale lepší by bylo dostat odměnu už za poslání... tedy pošlu dostanu odměnu, nepošlu nedostanu nic. :)
 
Nasbírej Květy afrikánu ve všech oblastech hry a odemkni tyto úžasné odměny! Dny mrtvých bude probíhat až do 17-12-2014.

Toto je info ve hře - na tom náhrobku, který datum ukončení akce tedy platí? Dík za odpověď :D

Tady na fóru je info:

Vážení hráči
Ve čtvrtek 30.10. v 10:00 h pro vás začíná akce Dny mrtvých. Tato akce bude ukončena dne 16.11. ve 23:59.


já tam vidím furt dva stejné časové údaje :-)
 

DeletedUser16969

Guest
migrace kytek

Přesouvají se při migraci i kytky, nebo se vynulují? Jsou tam napsané jen dolary a dluhopisy :O
 

DeletedUser12378

Guest
jak sem psal vyse libilo by se mi vice kdyby u karet po vybrani smrtaka zustala treba aspon posledni vyhra misto kyticek...bylo by to stedrejsi... napr. konec u tretiho kola zustane vyhra z druheho kola atd... a pri prohre v prvnim kole ty kyticky jako cena utechy...ais by vice nebo skoro vsichni byly spokojenejsi...
 
to by pak všichni gamblovali dokud nevypadnou :-)

mě osobně víc vadí, že těch kytech útěchy nedali více podle druhů dosažené úrovně ..
 

DeletedUser12378

Guest
to by pak všichni gamblovali dokud nevypadnou :-)

mě osobně víc vadí, že těch kytech útěchy nedali více podle druhů dosažené úrovně ..

jo taky dobry napad...kdyz je treba vice a vice nugetu pro kazdou uroven mohlo byt i kyticek vice podle urovne vypadnuti...
 

DeletedUser16969

Guest
a jak je to s tou migrací přenášejí se kytky nebo se vynulují a na novém světě můžu začít znovu?
 
Nahoru