• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých - diskuze

DeletedUser9350

Guest
Videl jsem ji dneska na trhu za 600K ... umi, co si pamatuju, zachazet se zviraty, opravovat, stavet,...neco v tom smyslu..procenta podle urovne.. rychlost +125.. nic proc mit bezesny noci.

No to si jí vidět nemohl, když se nedá dražit :D. Whiskas je pouze za kytky. Jediný co je na trhu je Jaguár a ten je sadový.
 

DeletedUser6833

Guest
Ta selma za 90k kytek je kocicka, co dava tusim +1 nebo +2 na staty, 200%? rychlost. u nekoho jsem ji videl, tak to ber +-. jinak neco jako valentynskej kun

Marihood - to je jaguar, aztecka sada. jine zvire :)
 

DeletedUser7239

Guest
Ta selma za 90k kytek je kocicka, co dava tusim +1 nebo +2 na staty, 200%? rychlost. u nekoho jsem ji videl, tak to ber +-. jinak neco jako valentynskej kun

V novinkách je kromě sadových ještě tato krásná Kitty.
dayofthedead_2014_horse5.png

Taky trochu větší kočička. :D Ta ale přidává do všech atributů podle levelu a rychlost má 125%.
 

DeletedUser

Guest
Ale tohle očividný nesmysl, je to 50/50, nicméně ve chvíli kdy otočíš sluníčko, tak můžeš točit dál - tj. ve výsledku v je v téhle tombole vytočeno více sluníček než smrtek.
Tohle je teprve očividný nesmysl.
Při předpokladu, že všichni točí do konce tak máš
100/2 procent jen na smrtku v prvním kole
100/4 procent na sluníčko a pak smrtku v druhém kole
100/8 procent na 2 sluníčka a pak smrtku
100/16 na 3 sluníčka a pak smrtku
100/32 na 4 sluníčka a pak smrtku
100/32 na 5 sluníček

To je průměrnou hru uvidíš 0,96875 smrtky a 0,96875 sluníčka

Usmiřování smrtky čísla nijak neovlivní. Ani to když do modelu zahrneš možnost, že lze ukončit hru na sluníčku. Je to prostě 50/50 to neovlivníš
 

DeletedUser9371

Guest
Na těch kytkách mě dnes vytočilo a to je u mě ve hře co říct to, že když mám konečně vydřeně získaný květináč, který dává po x hodinách 1250 kytek, vždy zmizí v nedohlednu v batohu inventáře a to ještě pokaždé na jinou stránku. Prašivé bobule a dřevo získané vždy překáží na první straně při otevření inventáře. Tohle je hnus, když hraji tři světy, chodím do práce a jsem rád že stíhám denně hrát x hodin. Pak na to zapomenu (potkal jsem Němce), nebo to honím po stránkách jako hňup.
Hlavně že tady plácáme témata a ankety na zlepšení přehlednosti inventáře. V těch báglech, krosnách, nebo jak tomu budeme nadávat je díky přehršle nesmyslných setů opravdu "pordel".
:(
 

DeletedUser7239

Guest
Je to prostě 50/50 to neovlivníš

Kdyby se do toho počítala náhoda a ne nugety tak by to možná bylo spravedlivě 50 na 50. Jenže mně se zdá, že většinou skáčou smrťáci a sluníčka, aby se to vyrovnalo na těch 50 musíš přiživit těmi nugetami. Ale podařilo se mi dosáhnout i 4. stupně zadarmo. Na pátý už si netroufám. Kolikrát však skončím už u prvního pokusu. Takže mám akorát 25 kytek cenu útěchy. INNO přitvrdilo... už ani ty posilováky nejdou tak lehce získat. :(
 
Na těch kytkách mě dnes vytočilo a to je u mě ve hře co říct to, že když mám konečně vydřeně získaný květináč, který dává po x hodinách 1250 kytek, vždy zmizí v nedohlednu v batohu inventáře a to ještě pokaždé na jinou stránku. Prašivé bobule a dřevo získané vždy překáží na první straně při otevření inventáře. Tohle je hnus, když hraji tři světy, chodím do práce a jsem rád že stíhám denně hrát x hodin. Pak na to zapomenu (potkal jsem Němce), nebo to honím po stránkách jako hňup. :(

Krosno, je tam takova lupa a tam kdyz se zada cast jmena nejakeho predmetu tak ti ho to najde ;)
 
krosna asi naráží na to, že když 'sežeru' bajonet, tak bajonet skočí na první místo, narozdíl od kytky, kde po čuchnutí je stále někde na desáté stránce.
Další věci je, že prostě nejde vyfiltrovat jen použitelné předměty (produktů mám 22 stránek ..), nebo produkty podle funkce (např. + vést). Hledání lupičkou je poslední dobou taky na zabití, protože co se ještě aspoň 1x nepřejmenovalo, brzo přejmenováno bude :-)
 

DeletedUser9350

Guest
spíš složku často používané a tam si dát to co potřebuju denně nebo ob den.
 

DeletedUser

Guest
Já dostal na 2-4. posilováky do pevnost, a na 5. stupni aztéckou pistoli...
 

DeletedUser

Guest
Kdyby někoho zajímalo jak funguje pravděpodobnost této "karetní" hry. Kdyby jte losovali každý den (to je 17x) nenugetili a měli čuch kdy přijde smrtka (tudíž se zastavili vždy na nejvyšší možné vítězné pozici) tak máte
8,5 odměn prvního stupně
4,25 odměn druhého stupně
2,125 odměn třetího
1,0625 odměn čtvrtého
0,53125 odměn páteho.

Kdyby jste každý den točili hru při snaze vyhrát všech pět kol, byla by šance na výhru nejlepší odměny
58 % na 0 odměn
42 % na alespoň jednu odměnu (32% na právě jednu)
10 % na alespoň 2 odměny (8% na právě dvě odměny)
a tak dále
0.00000000000000000000026 % na všech 17
 
Tak já bych taky rád kdyby to sypalo. Ovšem nějak se mi to přestává líbit. Tohle je mi dost nesympatická akce. Snad je dobré že nejde lehce nic vylosovat. Je to těžší na zisk a stojí to prachy. Ale "Den mrtvých" to asi nikoho moc nenadchne a k tomu nějaký šamanský set, to už je na mne moc. Měli by dát ty věci normálně do prodeje, třeba po čase. To je takové; "kousni si, ale jen trochu"!
 

Pawn

Člen týmu
Já druhý den akce, proklikal všech 5 karet na první pokus.. dostal jsem tu Aztéckou "pušku". A od tý doby jsem se nedostal přes 3. kartu.. :-)) Ostatní světy jsou chudáci na tom ještě hůř. Občas mi přijde, že je úplně fuk co otočíte že se smrtka/sluníčko generuje až v okamžik kliknutí na kartu s nějakou šancí na sluníčko, a takhle nám jen dávají pocit "volby", která vůbec nic neznamená. :-D
 

DeletedUser

Guest
Ale ono je to spíš ekvivalentem cirkusu. Lepší věci na nižší úrovni, ale horší na vyšší.
 

DeletedUser7239

Guest
Hledání lupičkou je poslední dobou taky na zabití, protože co se ještě aspoň 1x nepřejmenovalo, brzo přejmenováno bude :-)

Což o to do Hledání mi stačí zadat jen "Kvě..." a najde mi to požadovaný Květináč. Ale mohli to udělat šikovněji. Třeba na herní plochu, kde by byl ukázan čas. Hlavně, že dokážou udělat druhý časoměřič nad postavou, pro některé naprosto zbytečný. Ale u Květináče se musím podívat hluboko do batohu. :indián: Tak já vážně nevím jestli to INNO ještě stojí o hráče. Možná jen o ty, kteří jim za to ještě zaplatí. :)
 
Tys to ale vůbec nechopil, záměrem INNA to není rozdat zadarmo, naopak čím více kytek ti bude chybět, tím více nugetů, tě to bude ve finále stát :-)
 
Nahoru