• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

jaká se vám líbí auta?

DeletedUser

Guest
Jo to je pěkný.Mě asi tak nejnovější BMW M3
pic_200583_21mn8s58mls663.jpg

Audi R8
AudiR8.jpg

Takovej ten sporťák drahej za 3 896 600 Kč
 

DeletedUser

Guest
ja sice na auta nesom ale mne sa velmi pacia renolti:loool:(neviem ako sa to pise)
 

DeletedUser

Guest
Japonsko 4EVER. Mitsubishi, Subaru, Toyota, Nissan(Případně korejskej Hyundai)
Neuvěřitelně propracovaný auta. Jak legendární Lancer, nejspolehlivější Corola, Tak můj sen Nissan GT-R.
A když se k tomu přidá skvělá cena...No nekupte to...

EDIT: Zapomněl jsem na Hondu a Mazdu. Psal sem to ve spěchu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Japonsko 4EVER. Mitsubishi, Subaru, Toyota, Nissan(Případně korejskej Hyundai)
Neuvěřitelně propracovaný auta. Jak legendární Lancer, nejspolehlivější Corola, Tak můj sen Nissan GT-R.
A když se k tomu přidá skvělá cena...No nekupte to...
to s tebou souhlasim,pěkná je subaru ibiza
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí nejnovější škoda octavia, dále ty sporotovní a ještě BMW.:loool::loool::loool::loool::loool:
 

Deleted User - 31870

Guest
zlatá Škoda - líbí se mi Octavia i Fabia
pak se mi líbí Seat Leon, Cordoba, Ibiza a Exeo
a dále pak BMW ve sportovní úpravě
 

DeletedUser

Guest
doma v garáži máme škoda favorit.....zatím jezdí, tak není potřeba nové auto, ale líbí se mi porsche 911 carrera, a ze škodovek je to fabia, ale ne ta nová, taková ta hranatá, ale ta starší...
 

DeletedUser

Guest
Nejoblibenejsi auto : Auda A3 sportback
a asi jeste naky auta co maji nahon na zadni...lip se s nema driftuje...jinak..pro velky fandy aut a simulatoru kouknete na ... Live for speed ...
 

DeletedUser

Guest
Ze škodovek bych nepohrdl superb , ale mezi moje nesplnitelné sny patří Nissan 350z.
 

DeletedUser

Guest
ac_schnitzer_r56_mini_cooper_s_3.jpg

A ked budem velky budem mat auto aerodinamickeho tvaru najmensi odpor bude mat ako kvapka ale nie celkom a bude na solarny panel a budem mat 13bateriek stoho jedna v obehu:D
 

Deleted User - 32331

Guest
ferrari F1 :D jinak taxik deniela u filmu taxi(samo premenenej)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem nakažen virem V8 - od malička se mi líbí americký auta - nejvíc ty ze zlaté éry muscle carů, jako je můj sen 1969 Dodge Charger R/T, dále pak 1970 Dodge Challenger R/T, 1969 Chevrolet Camaro SS, 1970 Plymouth GTX 440, 1970 Chevrolett Chevelle SS, 1971 Plymouth Cuda:devil:
 
Nahoru