• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

jaká se vám líbí auta?

DeletedUser

Guest
Bugatti Veyron a Lamborghini Gallardo a noví zlatíčko je Maserati GT S za 2 900 000
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tohle je můj sen :

lamborghini-murcielago1.jpg


Nehoráznej luxus...
 

DeletedUser

Guest
mne stačí klasická škoda octavia 4x4 tdi, kdysi jsem měl passat V6 ale nedoporučuji. Strašně jsem na tom prodělal.

volkswagen-passat-2643f920bd_t.jpg

1223157070.jpg



A u jaké firmy jste si to auto pořídili? Já u auto heller
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1756

Guest
VW GOLF IV 1.8T je muj mazlik samozrejme hned po pritelkyni.Jinak Stale hledam GOLF R32 v dobrem stavu.
 

DeletedUser

Guest
Co člověk to názor.

Já osobně preferuju severský auta. Mám Volvo S80, ale můj sen by bylo XC70 nebo XC90.

Holt elegance, bezpečnost, spolehlivost a hlavně je to auto konstruované pro terén, což pro nás ze severu je jeden z nejdůležitějších parametrů, jak se chová auto na sněhu.

Nesnažím se nikomu vnutit svůj názor, holt je to o tom, co koho zajímá a co se komu líbí. Navíc auto "snů" si myslím docela ukazuje profil jednotlivých lidí, ať už si to vysněné auto můžou pořídit nebo pořídí. Ale to je můj názor. Názory ostatních samozřejmě respektuju, i když se dá polemizovat o čemkoli. Ani auta ani lodi nejsou dokonalý a vždy je co vylepšovat.
 

DeletedUser

Guest
Co člověk to názor.

Já osobně preferuju severský auta. Mám Volvo S80, ale můj sen by bylo XC70 nebo XC90.

Holt elegance, bezpečnost, spolehlivost a hlavně je to auto konstruované pro terén, což pro nás ze severu je jeden z nejdůležitějších parametrů, jak se chová auto na sněhu.

Nesnažím se nikomu vnutit svůj názor, holt je to o tom, co koho zajímá a co se komu líbí. Navíc auto "snů" si myslím docela ukazuje profil jednotlivých lidí, ať už si to vysněné auto můžou pořídit nebo pořídí. Ale to je můj názor. Názory ostatních samozřejmě respektuju, i když se dá polemizovat o čemkoli. Ani auta ani lodi nejsou dokonalý a vždy je co vylepšovat.

Mamka má XC70 asi dva týdny ale sme s ním fakt spokojeni no jo no volvo kvalita:)
 

DeletedUser1756

Guest
Ve volvo jsem jezdil a dost mi nevyhovovalo to ze sedadlo ridice neslo tak jak jsem potreboval koukal na horni okraj predniho okna.jinak nemam co bych vytkl.

Pro me existuje jen jedna znacka VW.zacinal jsem na golf I az IV zatim.
 

DeletedUser

Guest
A tak proč troškařit, že ano, mě se líbí McLareny, ale holt ty penízky kdyby na to byli.
 

DeletedUser4628

Guest
To se ti ani moc nedivim. Toyota dělá jedny z nejkvalitnějších aut a za tu cenu...no nekupte to. Já auto mít nemůžu(Jednak kvůli financím a taky kvůli věku), ale kdybych si měl nějaký koupit, dost bych uvažoval o starší Corolle.
Jenom, neni ten Yaris moc slabej? I s nejlepšim motorem moc nejede ne? Já bych se v něm asi unudil...

Mám motor 1.0, ale po dálnici můžu jet až 165 km v hod. (odzkoušeno). Je to pěkně živé autíčko a v provedení s motorem 1.3 to musí být super.
 

DeletedUser

Guest
mě se osobně líbí ferrari jakékoliv anejhezčí barvy-černá,bílá,červená,žlutá a ještě se mi líbí Lambo LP640 a jako rychlejší auto-Veyron,jako škodovka nová octavia a superb - neberte mě jako blba-jke mi 12 a jsem (spíše byl jsem) blázen do rychlíků
 

DeletedUser

Guest
Audii

Audi a4 avant,nissan skyline gt43,Audi q3,nissan GT-R,nissan 370Z :-D
 

DeletedUser

Guest
pánové přichází nascar-a jejich Dodge charger-škoda že to jsem nejde nahrát
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru