• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

jaká se vám líbí auta?

DeletedUser

Guest
Jo to je pěkný.Mě asi tak nejnovější BMW M3
pic_200583_21mn8s58mls663.jpg

Audi R8
AudiR8.jpg

Takovej ten sporťák drahej za 3 896 600 Kč
 

DeletedUser

Guest
ja sice na auta nesom ale mne sa velmi pacia renolti:loool:(neviem ako sa to pise)
 

DeletedUser

Guest
Japonsko 4EVER. Mitsubishi, Subaru, Toyota, Nissan(Případně korejskej Hyundai)
Neuvěřitelně propracovaný auta. Jak legendární Lancer, nejspolehlivější Corola, Tak můj sen Nissan GT-R.
A když se k tomu přidá skvělá cena...No nekupte to...

EDIT: Zapomněl jsem na Hondu a Mazdu. Psal sem to ve spěchu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Japonsko 4EVER. Mitsubishi, Subaru, Toyota, Nissan(Případně korejskej Hyundai)
Neuvěřitelně propracovaný auta. Jak legendární Lancer, nejspolehlivější Corola, Tak můj sen Nissan GT-R.
A když se k tomu přidá skvělá cena...No nekupte to...
to s tebou souhlasim,pěkná je subaru ibiza
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí nejnovější škoda octavia, dále ty sporotovní a ještě BMW.:loool::loool::loool::loool::loool:
 

Deleted User - 31870

Guest
zlatá Škoda - líbí se mi Octavia i Fabia
pak se mi líbí Seat Leon, Cordoba, Ibiza a Exeo
a dále pak BMW ve sportovní úpravě
 

DeletedUser

Guest
doma v garáži máme škoda favorit.....zatím jezdí, tak není potřeba nové auto, ale líbí se mi porsche 911 carrera, a ze škodovek je to fabia, ale ne ta nová, taková ta hranatá, ale ta starší...
 

DeletedUser

Guest
Nejoblibenejsi auto : Auda A3 sportback
a asi jeste naky auta co maji nahon na zadni...lip se s nema driftuje...jinak..pro velky fandy aut a simulatoru kouknete na ... Live for speed ...
 

DeletedUser

Guest
Ze škodovek bych nepohrdl superb , ale mezi moje nesplnitelné sny patří Nissan 350z.
 

DeletedUser

Guest
ac_schnitzer_r56_mini_cooper_s_3.jpg

A ked budem velky budem mat auto aerodinamickeho tvaru najmensi odpor bude mat ako kvapka ale nie celkom a bude na solarny panel a budem mat 13bateriek stoho jedna v obehu:D
 

Deleted User - 32331

Guest
ferrari F1 :D jinak taxik deniela u filmu taxi(samo premenenej)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem nakažen virem V8 - od malička se mi líbí americký auta - nejvíc ty ze zlaté éry muscle carů, jako je můj sen 1969 Dodge Charger R/T, dále pak 1970 Dodge Challenger R/T, 1969 Chevrolet Camaro SS, 1970 Plymouth GTX 440, 1970 Chevrolett Chevelle SS, 1971 Plymouth Cuda:devil:
 
Nahoru