• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Live for Speed

DeletedUser307

Guest
Pokud myslíš ve hře, tak ti najde nick jen když je hráč online.

Jinak ten tvůj nick musíš zaregistrovat na lfs.net. Tam si pak zadáš heslo na otevření dema abys mohl hrát - karlos10 zaregistrovaný není.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prosím pro ty co je jejich mozková kapacita zaplněna jak stáhnu DEMO?:D:D
Tak nic už jsem to našel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ešte som to nehral ale myslim si že TrackMania (TM)! je lepsi :D
 

DeletedUser3698

Guest
Ale je mezi TM a LFS jeden zasadni rozdil, TM jsou nejaky auticka, ale LFS je simulator realne jizdy v aute, tedy s volantem je to velmi blizko realne jizde, jinak se to ovlada mysi a to je dost na prd. :)
 

DeletedUser

Guest
Asi nejlepší online závodní simulátor. Zdarma ke stažení je vlastně celá hra, jen ji je potřeba odemknout, jinak budete mít k dispozici "jen" tři auta a dva okruhy. V demu jde plně závodit po netu.

Ofic. stránky: http://www.lfs.net (zde naleznete screeny a hru zdarma ke stažení)
České stránky: http://www.czechlfs.net/
On line statistiky jezdců: http://www.lfsworld.net/

Jezdíte to někdo? Vhoďte sem vaše LFS nicky - můj je dydy.

Stáhnul jsem to ale nejde mi to.Nevíš proč ?
 

DeletedUser

Guest
Ale ja viem ze LFS je realne ale myslim ze je zabavnejsie ked robis nejake super triky a na LFS moze urobit tak akurat hodinky alebo par neplanovanych premetov po zrazke :D
A to si tiez niesom isty ci to ide sa prevratit :D
 

DeletedUser307

Guest
....jinak se to ovlada mysi a to je dost na prd. :)


Tak si to navol na klávesnici, není přece nic snažšího - Natavení a někde je tam ovládání...podporuje to všechno, volanty joypady atd...


tomsisa - po stáhnutí je to nutné rozbalit do nějaké složky. Pak si na lfs.net zaregistruješ tvůj originální nick a zadáš si tam game heslo (minimálně tuším 8 znaků - neplést s web heslem). Pak spustíš hru a odemkneš si demo pomocí nicku a toho hesla (vše je zdarma). Pak se můžeš připojit na spoustu serverů nebo jezdit offline. Tvé časy a všechny online závody se pak ukádají na lfsworld.net kde se nejdeš pod tvým lfsnickem.

PS: TM jsou nepochybně zajímavá autíčka, ale s reálným chváním na trati nemají nic společného. TM je taková arkáda pro děti. LFS je pro závodníky ;).
 

DeletedUser3698

Guest
Ja si to nastavoval na sipky, uz si to nedovedu kloudne vybavit, je to nejaky patek co jsem to naposled hral. Jak je tam takovy ten oblouk a na nem sipka, ktera ukazuje jako by velikost otoceni volantu a na tech sipkach tomu chybela ta jemnost, proste se mi ten volant otocil vzdy uplne, coz nebylo dobry. :)
 

DeletedUser

Guest
Tak si to navol na klávesnici, není přece nic snažšího - Natavení a někde je tam ovládání...podporuje to všechno, volanty joypady atd...


tomsisa - po stáhnutí je to nutné rozbalit do nějaké složky. Pak si na lfs.net zaregistruješ tvůj originální nick a zadáš si tam game heslo (minimálně tuším 8 znaků - neplést s web heslem). Pak spustíš hru a odemkneš si demo pomocí nicku a toho hesla (vše je zdarma). Pak se můžeš připojit na spoustu serverů nebo jezdit offline. Tvé časy a všechny online závody se pak ukádají na lfsworld.net kde se nejdeš pod tvým lfsnickem.

PS: TM jsou nepochybně zajímavá autíčka, ale s reálným chváním na trati nemají nic společného. TM je taková arkáda pro děti. LFS je pro závodníky ;).

DÍky už to mám.. ale nejde mi to online

Garvon -Neovládá se to myší.. si to nastav na klávesnici Nebo na volant jak kdo má

EDIT//: Dydy to mám se zaregistrovat na internetu ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale je mezi TM a LFS jeden zasadni rozdil, TM jsou nejaky auticka, ale LFS je simulator realne jizdy v aute, tedy s volantem je to velmi blizko realne jizde, jinak se to ovlada mysi a to je dost na prd. :)

Neovládá se to myší.. si to nastav na klávesnici ;) Nebo na volant jak kdo má ;)
 

DeletedUser307

Guest
Ja si to nastavoval na sipky, uz si to nedovedu kloudne vybavit, je to nejaky patek co jsem to naposled hral. Jak je tam takovy ten oblouk a na nem sipka, ktera ukazuje jako by velikost otoceni volantu a na tech sipkach tomu chybela ta jemnost, proste se mi ten volant otocil vzdy uplne, coz nebylo dobry. :)


Tak proč píšeš v předchozím příspěvku, že
jinak se to ovlada mysi a to je dost na prd.

Není nutné psát za každou cenu do každého vláka - navíc některé světové rekordy jsou zajeté právě na myši, protože to řízení je hodně přesné.


kratos2, tomsisa -
Pak si na www.lfs.net zaregistruješ tvůj originální nick a zadáš si tam game heslo (minimálně tuším 8 znaků - neplést s web heslem). Pak spustíš hru a odemkneš si demo pomocí nicku a toho hesla (vše je zdarma). Pak se můžeš připojit na spoustu serverů nebo jezdit offline. Tvé časy a všechny online závody se pak ukádají na lfsworld.net kde se nejdeš pod tvým lfsnickem.
 

DeletedUser3698

Guest
Tak proč píšeš v předchozím příspěvku, že
Není nutné psát za každou cenu do každého vláka - navíc některé světové rekordy jsou zajeté právě na myši, protože to řízení je hodně přesné.
Napsal jsem, ze je to dost naprd, tim jsem myslel, ze je to dost obtizny. Myslim, ze pokud to nekdo chce ovladat na mysi, musi tomu venovat dost casu, nez se mu to do ty ruky dostane. Vim, ze je to dost presne, taky jsem to psal v pripsevku predtim. Proste oproti volantu (odhaduji) je to dost naprd a to, ze sipky jsou uplne hrozny na tom nic nemeni. Ne, opravdu nechci mit prispevek v kazdem tematu, na forum pisu, kdyz me napadne neco napsat, nesoutezim jako vetsina ostatnich o to, abych mel co nejvice prispevku.
 

DeletedUser

Guest
uz to hraju nakej ten patek..a muzu vam rict...ze realnejsi simulator aut neni....hraju to na volantu...a je to vazne pojezdeni:)
 

DeletedUser

Guest
Tak můj NICK=batman19.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můj nick je : Tomsisa.

Tak tohle je lepší než NFS ! LFS je težší a otom to je je to prostě hodně reálné.. Dydy díky za tip super hra a musíme někdy zajet ;)
 

DeletedUser

Guest
Také díky.Jsem jel skočil najednou kuululu a je zvohnutá celá střecha.:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
skoda ze ty auta se mackaji tak nerealne....ale..to je to nejmensi
 

DeletedUser307

Guest
skoda ze ty auta se mackaji tak nerealne....ale..to je to nejmensi

One se předpokládá, že se do cíle dostaneš nepomačkaný....ovšem poškození co do vlivu na řízení, je velice reálné. Nějaká eFka (tuším F9,F10) zobrazují opotřebení kol a poškození vozu.
Někde jsem už viděl dokonce i "destruction servery" a kaskadérské layouty - také by to mohlo být zajímavé zpestření. Tam už by ta estetika poškození mohla trochu vadit.
 

DeletedUser

Guest
o tech sem teda neslysel...co to je?...jo...tak to jakoze jo...na ovladani to ma vliv velkej..to se me libi....ale to mackani je trochu mimo...ale...o mackani v te hre nejde:)...a je skoda ze kdyz do neceho narazim bokem...tak kdyz se me zmackne blatnik tak ze de videt cely kolo...tak tam neni k tomu kolu zadna osa ...to me mrzelo kdyz sem to videl no
 
Nahoru