• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vojenská technika

DeletedUser120

Guest
přesný názec hetzera zní "Panzerjäger 38(t)" a konstrukce by se dala popsat jako podvozek z českého tanku pt 38 a dělo ráže 75mm L/48 (tento kanon využíval panzer IV)

zatímco jagdpanther využívá podvozek z tanku panther a dělo 88mm L/71
 

DeletedUser4517

Guest
King tiger VI byl nejlepsi tak za 2 svetovej vojny
Jagpanther byl stihac tanku byl rychly ale nevyhodou bylo ze nemohl otacet z vezi.proc milovniky vojenske techniky doporucuji zahrat hry jako Soldiers heroes od 2 world war,nebo Theatre of War nebo Panzer elite Action.Jsou to pekne zpracovane hry a pro miloviky tanku raj.
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě jaké jsou vůbec nejnovější tanky světa a jestli se dodnes používají tanky jako M1 merkava atd. ale řekl bych že jo třeba na nějakých přehlídkách nebo přímo v boji atd.
 

DeletedUser

Guest
no jamoc WW2 nemusim mam rad moderni zbrane a technyku
moje nej zbrane sou M82A1 Barrett
CZ750
Pak jeste Ak 47 a P90
z tanku mam rad T-80
Leclerc
a z helikopter AH-1Z Super Cobra
AH-1Z.jpg
 

DeletedUser120

Guest
co se P90 týče tak k té ti je zbrojní průkaz k ničemu, pokud se nepletu tak u nás je zákaz vlastnění plně automatických zbraní nebo zbraní umožňujících střelbu dávkou
 

DeletedUser

Guest
toje spatne P90 je fajn (ikdyzbyme zajimalo proc by clovek nemoh mit automat ??????
:smoker::crazy:
 

DeletedUser120

Guest
z důvodu bezpečnosti... plně automatická zbraň je velmi velmi nebezpečná, stejně jako nesmíš mít tlumič, či speciálně upravené střelivo...
 

DeletedUser

Guest
jojo o tlumicich vym o strelivu a otom ze nemuzes mit automat slisim poprvy
:smoker:
moje 1
vfcm82.jpg
:smoking king::smoker::crazy::sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
znáte zbran Heckler a koch G36?vyrábí se v několika verzích.pažba je slopná a lze z ní střílet i když je pažba sklopená.můžeš použít zásobník Cmag.popřípadně lze doplnit dalším kolimátorem,pistolovým předpažbím,lapačem vystřelených nábojnic a spoustou dalšího vybavení.ráže je standartu NATO.s kombinací dvojnožky a zásobníku Cmag se z G36ky stává výborná palebná podpora.tot asi vše
 

DeletedUser

Guest
znáte zbran Heckler a koch G36?vyrábí se v několika verzích.pažba je slopná a lze z ní střílet i když je pažba sklopená.můžeš použít zásobník Cmag.popřípadně lze doplnit dalším kolimátorem,pistolovým předpažbím,lapačem vystřelených nábojnic a spoustou dalšího vybavení.ráže je standartu NATO.s kombinací dvojnožky a zásobníku Cmag se z G36ky stává výborná palebná podpora.tot asi vše

G 36 taky mám rád...takto vypadá:
g36cj.jpg


Já mám nejradši takový klasiky jako M4 nebo třeba Těžký kulomet M249 :)
 

DeletedUser120

Guest
a mě se třeba líbí česká precizní práce... ČZ 75
 

DeletedUser

Guest
jo všimni si toho velkýho čudlu u pažby.tím se to sklápí:ups ha:.inak mám rád ještě kulomet M249 ale taktical version.pistoli Five seven a HaK Usp znáš asi z CSka ale jinak to sou fajnové zbraně:smoker:.P90ku ale s kolimátorem a svítilnou:devil:.

P90 má specialní podavač nábojů který otočí náboje o 90stupnů.lze z ní střílet i jednou rukou levou i pravou.pochází z Belgie.je velice štíhlá a skladná. tot vše a nemysli si že sem chodicí kniha:smoking king::crazy:

a mě se třeba líbí česká precizní práce... ČZ 75

hmm ted se chystá novej škorpion z český zbrojovky.vypadá trochu jako HaK G36 ale je bachratejší.protože G36 je poměrně štíhlá
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
škorpion nevim...ale my měli doma tu pistol.... a vypadá fantasticky... měli jsme ji v chromu...
 

DeletedUser

Guest
Dobrá je taky útočná puška SA 58 (je ve výzbroji AČR) protože vydrží vše. Zdá se to jako kopie slavného "ákáčka", ale vevnitř to má úplně jiný mechanismus. Jako dobrá zbraň se mi zdá i STEYR AUG, který má dobrý poměr délka hlavně:délka zbraně, protože má zásobník vzadu.
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbil českej samopal vz. 25 celekm lehkej s kovovou pažbou a se zásobníkem na 25 nebo 40 náboju ráže 9mm Parabellum a s kadencí 600 ran /min.
sa25-1.jpg
 

DeletedUser7063

Guest
Mě se hodně líbí izraelská téměř dvoukilová poloautomatická pistole Desert Eagle.
1250197717-Desert-Eagle-chrome-p1030142.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě se hodně líbí izraelská téměř dvoukilová poloautomatická pistole Desert Eagle.

znáš film matrix?jak smith zajme morphea?jak pak neo říká on to nezvládne a Morpheus beží aby skočil do vrtulníku.smith po něm střílí právě desert eaglem.po celou dobu smith používá deserta.ale je to krásná zbran.o ní ti toho nic moc neřeknu protože ji moc neznám.ani nevim jakou má ráži:evil:

Steyr aug no nevim.je podobnej francouzkému Famasu-protože má podobně uloženej zásobník.Je z Rakouska.zbran používá velice dobrý kolimátor.ale je dobrej.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7063

Guest
Jasně že znám Matrix.
Desert Eagle se vyrábí v různých variantách. Vím že některé varianty mají ráži .44 Magnum a .50 Action Express. A víte že ji používají i lovci?
 
Nahoru