• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vojenská technika

DeletedUser

Guest
Chci se vás zepta, jestli si dokážete představit protiletadlové dělo ráže 100 mm?
 

DeletedUser120

Guest
Jasně že znám Matrix.
Desert Eagle se vyrábí v různých variantách. Vím že některé varianty mají ráži .44 Magnum a .50 Action Express. A víte že ji používají i lovci?

nejslabší verzí desert eaglu je .357, pak je .45 a nejsilnější verze je cal .50, jen tak mimochodem cal. 50 používá desert eagle, nejsilnější odstřelovačské pušky a těžké kulomety, jinde se s takto velkým kalibrem nesetkáte
 

DeletedUser

Guest
nejslabší verzí desert eaglu je .357, pak je .45 a nejsilnější verze je cal .50, jen tak mimochodem cal. 50 používá desert eagle, nejsilnější odstřelovačské pušky a těžké kulomety, jinde se s takto velkým kalibrem nesetkáte

klasika je desert s ráží .50.hmm pochromovanej desert to musí bejt lahůdka:smoking king:
jo a jak se u citací mažou obrázky?
 

DeletedUser

Guest
Re: foldas
Mě se hodně líbí izraelská téměř dvoukilová poloautomatická pistole Desert Eagle.

Opravdu jsem netušil, že to je Izraelská zbraň. Taky se mi moc líbí a držel jsem ji v ruce.
 

DeletedUser120

Guest
Já měl asi nejsilnější zbraň v ruce to co používají americké zásaho jednotky jako pistol... nevím přesně typ...vím jen že to byl .45..
a jinak otec má ve zbraních velkou vášeň takže jsme měli doma perkusní relover .44 a opakovací kulovnici winchester
 

DeletedUser

Guest
jen tak mimochodem cal. 50 používá desert eagle, nejsilnější odstřelovačské pušky a těžké kulomety, jinde se s takto velkým kalibrem nesetkáte

Dost zavadejici vycet. Desert ma sice stejnou razi jako kulomet ci par armadnich snajperek, ale pouziva uplne jiny naboj. Kdyby pouzival naboj se stejnou prachovou naplni jako 0.50 kulomet, tak ti to utrhne pri vystrelu minimalne palec.
pro srovnani obrazky:
0.50 AE
0.50 BMG
 

DeletedUser120

Guest
To je myslím samozřejmé už typem zbraně.... nevím nevím jak by šlo nacpat náboj z pušky do pistole...
 

DeletedUser

Guest
To je myslím samozřejmé už typem zbraně.... nevím nevím jak by šlo nacpat náboj z pušky do pistole...

Mno tak minimalne MP5* v 9mm verzi pouziva pistolovou munici, takze nejake ty konverze mozne jsou.

(sice je to SMG a ne puska, ale je to priklad toho, ze nic neni nemozne)
 

DeletedUser

Guest
Mno tak minimalne MP5* v 9mm verzi pouziva pistolovou munici, takze nejake ty konverze mozne jsou.

(sice je to SMG a ne puska, ale je to priklad toho, ze nic neni nemozne)

ehm.firma HaK používá několik ráží z niž je nejrožířenější ráže NATO a 9mm Parabelum.
ráže NATO se používá převážně do útočných pušek.9ka zase do pistolí a smgcek
 

DeletedUser120

Guest
Samozřejmě ohledně "samopalů" a podobných to možné je, ale ne z pistole do odstřelovačky nebo těžkého kulometu.. myslel jsem hlavně tohle
 

DeletedUser

Guest
ehm.firma HaK používá několik ráží z niž je nejrožířenější ráže NATO a 9mm Parabelum.
ráže NATO se používá převážně do útočných pušek.9ka zase do pistolí a smgcek

ehm. a to je nejak v rozporu s tim co jsem napsal? Nebo co tim chtel autor rict?

Samozřejmě ohledně "samopalů" a podobných to možné je, ale ne z pistole do odstřelovačky nebo těžkého kulometu.. myslel jsem hlavně tohle

Mno nechci odbihat od puvodni myslenky - dat do jednoho vyctu pistoli, snajpu a kulomet s tim, ze jedine co maji spolecneho je prumer hlavne nepovazuji za nijak uzasnou inforamci a naopak spise za dosti matouci, protoze spolu nemaji nic spolecneho, alespon co se jejich vlastnosti tyce. To je jak kdybys dal do jednoho vyctu 40mm nerizene rakety a 40mm protiletadlovy kanon. Taky maji spolecneho tech 40mm, ale to je tak asi vsechno.

btw. pulpalcovou razi ma i S&W model 500, takze Desert neni vyjmecny (mezi malymi zbranemi) ani svoji razi. (A to nemluvim ani o jeho skutecne pouzitelnosti)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru