• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vojenská technika

DeletedUser

Guest
Ahoj,
tak co najde se tu nějaký šílenec jako já, který má rád tuto vojenskou techniku? Jaký je váš oblíbený stroj?

Kdyby byl zájem, tak jsem TADY založil sociáln skupinu okolo tohohle téma. :loool:
 

DeletedUser

Guest
No , ja som sa zaujímal o 2. svetové vojnu , no už som prešiel v rokoch trochu dozadu , natchla ma americká občianska vojna ... pridal som sa do skupiny . ;)


Najobľúbenejší

tank : PzKw V Panther (osa)

lietadlo : Messerschmitt Bf 109 (osa) .

Bf109.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podle me byl nejlepší samopal Thompson :)


4
Thompson stojí za prd. Asi nejlěpší zbraně z WW II byli německý Sturmgewehr 44 a ruská Mosin Nagat. A není to můj výmysl, zvolili to odborníci :loool: .

Jinak www.panzernet.net je skvělá stránka. Například doporučuju přečíst sekci prototypy tanků. Najdete tam P1000 Ratte což měl byl 1000 tunový tank !!!!! Měl být poháněm dvěma lodními motory každý o výkonu 8500 koní,dohormady tedy 17000 koní ! Neuvěřitelná zrůda. Tady máte nějaké obrázky jak to asi mělo vypadat.

P1000LandCruzer.jpg


p1000panther0gh.jpg


Jinak moje oblíbená technika je například Sturmtiger, Tiger a Panzer IV. Můžete se na ně podívat v galerie na mém profilu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo němci měli hodně dobré zbraně.

Moje nejoblíbenější:
Tank: Tiger
Zbraň: MP40 (hodně používaná a je i v CoD 1)
Letadlo: Tady se mi líbí dvě Messershmit 109 a Stucka.

Měli opravdu dobré zbraňe třeba i ty pásáky.
 

DeletedUser307

Guest
Thompson stojí za prd. Asi nejlěpší zbraně z WW II byli německý Sturmgewehr 44 a ruská Mosin Nagat. A není to můj výmysl, zvolili to odborníci :loool: ...

Dáváš k sobě naprosto odlišné zbraně - Thompson je samopal, Sturmgewehr 44 je útočná puška a Mosin Nagant je opakovací puška. To je jako bys psal, že Bf-109 je na prd, že lepší je T-34...

Ony ty ankety "co bylo nejlepší" jsou takové relativní. Co třeba atomová bomba? Ta zajistila kapitulaci Japonska (2. září 1945)...
 

DeletedUser

Guest
pro dydyho: Všechno správně jenomže mosin nagant není samonabíjecí ale opakovací (po každém výstřelu nabiješ)

pro kemo: stg44 byla zbraň z konce války a tak se k ní dostali pouze WAFFEN SS. Co jsem o ní četl tak se sekala ale jinak super.
 

DeletedUser

Guest
Například doporučuju přečíst sekci prototypy tanků. Najdete tam P1000 Ratte což měl byl 1000 tunový tank !!!!! Měl být poháněm dvěma lodními motory každý o výkonu 8500 koní,dohormady tedy 17000 koní ! Neuvěřitelná zrůda. Tady máte nějaké obrázky jak to asi mělo vypadat.

Člověk by nevěřil kolik energie se dá vynaložit k vymyšlení naprosté hlouposti... Postavit pevnost bylo levnější, její jediná nevýhoda je, že se pohybuje o něco pomaleji. Je pravda, že to mělo mít lodní pancíř, takže odolnost proti tankům hezká, ale i lodě nepřežívaly všechno...

Thompson stojí za prd. Asi nejlěpší zbraně z WW II byli německý Sturmgewehr 44 a ruská Mosin Nagat. A není to můj výmysl, zvolili to odborníci :loool: .

Thompson se používal až do války ve Vietnamu. Jeho nevýhodou byly náklady.
StG 44 je zbraň která odstartovala novou generaci :)
Jenom nevím co ten Mosin Nagat. Nevíš proč tu pušku volili odborníci?
 

DeletedUser

Guest
3. říše měla tolik peněz a dychtila po vítězství že jí to ani nepřišlo.
StG 44 je předlohou na dlouhou edici útočných pušek ak-47
 

DeletedUser4088

Guest
Ahoj, kemo založil sekci německého vojenství... Tak já jsem založil spojenecké vojenství a to jak suchozemské tak vzdušné ale i vodní (podvodní)... Můj oblíbený spojenecký stroj (britský) je: http://cs.wikipedia.org/wiki/Supermarine_Spitfire ... Doufám že to nevadí.

Edit:
Dalším oblíbencem tentokrát suchozemským je tank http://cs.wikipedia.org/wiki/M4_Sherman... (Amerika USA)

Edit2:
Tuto letadlovou loď můžete vidět každé úterý ve 20:00h na ČT1... Ta je fakt dost dobrá a i s toho důvodu že toho přežila tolik... Několikrát zasažena Japonskými torpédy... WOW http://cs.wikipedia.org/wiki/USS_Enterprise_(CV-6)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
všek byla ale ten ruský děda Kalashnikov to okopíroval od hoho? Od němců. Určitě všichni znáte typickou německou přilbu, tu po němcích používá několik armád od američanů až po čechy.

cim to asi bude?? ze nemecko je/bolo/bude armadni velmoc!
hodne svetovych armad pouziva i ceske zbrane, a to my nejsme vojensky stat
 

DeletedUser

Guest
Člověk by nevěřil kolik energie se dá vynaložit k vymyšlení naprosté hlouposti... Postavit pevnost bylo levnější, její jediná nevýhoda je, že se pohybuje o něco pomaleji. Je pravda, že to mělo mít lodní pancíř, takže odolnost proti tankům hezká, ale i lodě nepřežívaly všechno...



Thompson se používal až do války ve Vietnamu. Jeho nevýhodou byly náklady.
StG 44 je zbraň která odstartovala novou generaci :)
Jenom nevím co ten Mosin Nagat. Nevíš proč tu pušku volili odborníci?

Asi přesnost? I když třeba taková Kar98K byla taky super, ten její závěr se používá doteď na odstřelovačských puškách. Jinak někde jsem četl že zvolili jako nej z druhé světové PPSH-43, a to kvůli levné výrobě.
 

DeletedUser

Guest
JJ USS Enterprise (CV-6) bola najlepšia

ale môj obľúbený tank je Sherman Firefly čo je klon M4 Sherman ...
 

DeletedUser4088

Guest
USS Enterprise (CV-6) byla fakt cool podle mě jo... A potom byla dobrá její sesterská loď http://cs.wikipedia.org/wiki/USS_Hornet_(CV-8). Ale ta byla zničena kvůli náletům letců Japonského Císařského Letectva... Avšak potom se stále držela na vodě USS torpédoborci do ní pálili... Tak pořád nic nakonec to dokázala Japonská torpéda :(:(:(:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mna 2.svetova tiez hrozne moc bavi a vobec vsetko co sa okolo vojen a zbrani tyka

pocul som tu o dokumente o lietadlovej lodi Enterprise,je to fakt dobry dokument,sledujem ho pravidelne a velmi doporucujem,predtym chodil iny,s nazvom Leteckí stíhači v boji a ten bol dost podobny a tiez velmi dobry.

ale k teme:kecali ste tu o Thompsone.na dialku fakt nieje moc dobry ale davku z blizka clovek neprezije,aj keby sa na kusi roztrhal.Mosin-Nagant(a vedeli ste ze na tejto zbrani pracoval aj belgican?)je tak ceneni mozno preto ze ma fakt dost dobry dostrel,STG44 je zaklad AK-47,ale tato puska znamenala zaciatok vyvoja utocnych pusiek,takze nie iba Kalashnikova.a kdesi som pocul ze Europania si sami vyrobili pusny prach,takze ziadni cinan na tom nemal zasluhu,mozno to ale pravda neni,ale skor ano ako nie.ale je takze rozmyslat a debatovat o veciach ktore sa stali tak davno

Moje naj:
tank:M1 Abrams,Chalenger
lietadlo:asi Spitfire
zbran:M16,M14,M15,AK-101,Javeline,MP5
 

DeletedUser

Guest
USS Enterprise (CV-6) byla fakt cool podle mě jo... A potom byla dobrá její sesterská loď http://cs.wikipedia.org/wiki/USS_Hornet_(CV-8). Ale ta byla zničena kvůli náletům letců Japonského Císařského Letectva... Avšak potom se stále držela na vodě USS torpédoborci do ní pálili... Avšak pořád nic nakonec to dokázala Japonská torpéda :(:(:(:(

Dobrá byla taky USS Yorktown.
Něco o lodi USS Yorktown:
Tři americké letadlové lodě, Yorktown, Enterprise a Hornet, shodou náhod všechny spadající do třídy Yorktown, se u atolu Midway počátkem června 1942 střetly s japonským úderným svazem se čtyřmi letadlovými loděmi. V průběhu bitvy byl Yorktown zasažen a na lodi vypukl velký požár. Záchranné čety odvedly skvělou práci a Yorktown brzy mohl pokračovat v bitvě. Další osud lodi byl víceméně již jen tragický. Při jednom z dalších útoků byl Yorktown opět velmi těžce poškozen. Bylo rozhodnuto opustit loď a ponechat ji svému osudu. Yorktown se však nevzdal a poté, co vyhořelo vše, co mohlo, stále plul na hladině. Nakonec jej oceánský remorkér USS Vireo vzal do vleku a pomalu nabral kurs k Pearl Harboru. Pomalu taženou letadlovou loď spatřila 6. června japonská ponorka I-168 a torpédovala ji. Yorktown, těžce zkoušený posledními týdny, se potopil v ranních hodinách 7. června severovýchodně od atolu Midway na pozici 30°46′ s. š., 167°24′ z. d.[1].

Tak skončila krátká, leč intenzivní válečná činnost letadlové lodi USS Yorktown (CV-5). Letci, kteří z jeho paluby vzlétali do bojů u ostrova Midway se zásadní měrou podíleli na potopení čtyř letadlových lodí japonského námořnictva.

Zdroj Wiki.
 

DeletedUser

Guest
Amrické lodě, zbraně, atd.. nemusím. Mám radši zbraně osy zdají se mi více propracovanější a přesnější.
 

DeletedUser

Guest
OK,tak podme o Ose,napr. taky MP 40

a ako si prisiel na to ze su lepsie?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
..........zbraně osy zdají se mi více propracovanější a přesnější.


Třeba Vergeltungswaffe 2 :D rozptyl 17 km :D ....díky propracovanosti a přesnosti zbraní osy osa prohrála, Hitler zbaběle spáchal na dně betonové díry sebevraždu a my si můžeme užívat svobody :).
 
Nahoru