• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween

DeletedUser11313

Guest
Johny ja je minule na tu chybu upozornil a jako odmenu jsem dostal banan co mel trvanlivost na 11 dni :D:D:D

Banan ? ... Na to slyšim, to mne zajímá.
Jeden náš westí kolega zjistil, že si asi v INNU pletou Halloween s Velikonocema, páčto mu systém dnes dovolil ukončit Velikonoce (od jara nedostupné), s vydlabanou dýní se ale neobtěžoval. Bohužel jeho nick jsem zapomněl *5*
 

DeletedUser1318

Guest
Nahrání opravného balíčku bylo přislíbeno s verzí 2.0 - tj. 8.11. a plnění úkolů bude prodlouženo o jeden týden.

Mám dotaz, úkol Halloween má být zpřístupněn v době 30.10.2012 - 5.11.2012, tato doba bude prodloužena o týden, tedy do 12. 11., tudíž na splnění nemáme celý týden, ale vinou bugu pouze čtyři.
V případě, že se termín nahrávání updatu u nás o pár dní posune (což po zkušenostech z minula lze očekávat), tak to bude s tím úkolem jak?
 

DeletedUser10955

Guest
v nejhorsim si maknes a udelas to cele za jeden den jako ja :-)

ja to letos stihl na 3 ze 4 svetu behem jednoho dne a na tom 4 mne jen zdrzela bitva ale uz to mam i tam :-)
 

DeletedUser1318

Guest
v nejhorsim si maknes a udelas to cele za jeden den jako ja :-)

ja to letos stihl na 3 ze 4 svetu behem jednoho dne a na tom 4 mne jen zdrzela bitva ale uz to mam i tam :-)
Pořád váhám, jestli mám tu českou verzi westu dvojky zkusit, tam to asi za den nestihnu.
Ta kosa je na bitvu na prd, ale je to jediná zbraň do levé ruky (tedy mimo zlaté a sběratelské pušky), která má nějaký smysl pro dobrodruha sběratele jako jsem já.
Mapa je sice hezká :), ale neopravit bug za celý rok?
Nevymyslet nic nového, když se nabízí třeba jen namalovat pár jinýchh rekvizit ke sbírání?
No, já furt nevím...
 

DeletedUser

Guest
Tak dneska započala druhá část úkolu Helloween všechno je v pořádku až na to že když dojdete ke starý bábě příjmete ukol na tři věci pro ni nic nenajdete ? někde mam od lonska zatykač a když ho nasadím tak se nezobrazi ukol kjako sorry ale za rok to nemohli dát dohromady ti už snad jen lopatou ty eura přehazujou nic víc :(

taky jsem měl Fantomovu kresbu z minulého roku, ale to nic nemění na tom že nejdřív musíš split tu starou bábu, ikdyž už tu fantomovu kresbu máš musíš nejdříve splnit úkol u Henryho, pak ve městě duchů, zase u Henryho a Šerifa, pak u té báby 2 úkoly, najít tu kouli, krev, srdce a pak by teprve měl přijít úkol..

Ten úkol se nezobrazuje tím že si nasadíš kresbu, ale tím že splníš buď:
Halloween (Drobná laskavost), nebo Opakovatelný úkol Halloween (Drobná laskavost) a díky tomu se ti úkol zobrazí, nevím jestli to máš splněné nebo ne..

Každopádně mě to funguje správně, splnil jsem to na 7 světech jak opakovatelný, nebo jsem třeba jen dodělával/dělal kosy..

A k tomu jestli ti může padnout ta věc víckrát..
Padli mi 2 Kojotí srdce (s6) a 2 křišťálovky (s3) za jeden den..
Nejdřív padla 1 z první dvouhodinovky a z druhé padla ta 2 ..
A to jen na účtech kde jsem plnil kosu poprvé, ne opakovatelně..

Jinak na všech účtech mi popadalo všechno, přišel jsem i na to že jsem někde zapoměl něco splnit, ale prostě na každém světě mi popadali všechny 3 věci..
 
mě nejde najít nic.. zatím po 11 hodinách na kojotech a 4 hodinách rybolovu jsem nenašel absolutně nic...
 

DeletedUser11546

Guest
Já na s4 nemohu najít fantomovu kresbu, 30hodin průzkumu motivace pod 55% a nic. XD Na Coloradu jsem našel za dvě hodiny dvě. Doufám že po tom updatu to bude v cajku.
 
To je sice krásný ale když jsem ten úkol udělal, tak mi zase všechnu práci a činost smažou a budu muset znova dělat všechno, tak to je krásný, INNO udělá blbost ani neví jak má vypadat balíček opakovatelných úkolů pro haloween a hráč jako to největší (hnědý a smrdí to) to zase odskáče, fakt otřesný, hlavně že mi posílaj mailem furt nabídku na další jejich hry, už toho mám fakt dost, začíná to hraničit pomalu s tím jak si nejlíp vytřít zadek se zákazníkem. Kdyby nabídly za svojí hloupost aspoň odškodný tak nepípnu ani slovo, ale toho se přátelé nedočkáme, takže jsem zase zbytečně ztratil den hledáním něčeho co mi smažou i s odměnou a ještě k tomu beztak dostanu banána jak pro opičku, DÍK INNO, ŽE Z NÁS DĚLÁŠ OPICE!!! *13*
 

DeletedUser1318

Guest
To je sice krásný ale když jsem ten úkol udělal, tak mi zase všechnu práci a činost smažou a budu muset znova dělat všechno,...
Proč by ti mazali všechnu práci a činnost?
Já myslel, že to opraví aby to šlo normálně dodělat.
 

Deleted User - 31870

Guest
Merkele, odmítni si otevřené úkoly a po nahrání updatu je akorát znova přijmi, zbytek komentovat nebudu..
 

DeletedUser11033

Guest
Merkel to myslel tak, ze uplne zbytecne 1 den pracoval na hledani ukolovych itemu, ale chybou INNA nic nenasel, i ja mnoho hodin pracoval na "Jit na pruzkum" a zbytecne - za to by Merkel chtel odskodneni a ja samozrejme taky, treba jen tu energii vyplacanou zbytecne...

Ale jak rekl Merkel, odskodneni za chyby v INNO se nedockame, vime vsichni, jak to u nich patlaji :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Lorde ? To myslíš vážně ? Že chceš kompenzovat pár hodin strávených zbytečně na úkolu a přišel si o pár energie ? Nehledě od začátku je tady omluva Darling, že po spuštění verze 2.0. bude spuštěn i opravný balíček a ten i prodlouží termín pro splnění.
Tak já se taky připojím. Chci kompenzovat vynaložené nuggety od roku 2009 do hry, za to, že prohrávám v duelech, na sedmičce nechodí hráči do bitev, když jsem v bitvě prohraji, omylem jsem prodal zlaté srdce i kosu když jsem zkoušel kdysi novinky při spuštění trhu, nakoupené bedny na Vánoce za nuggety a v nich místo klíče dvě, který jsem pokazil při plnění plátěné kalhoty ........
Mám pokračovat ? Zamysli se nad sebou.
Nebo pojď ke mě do firmy, já Tě tam vykompenzuji i o víkendech prací a místo výplaty Ti dám truhlu a v ní šátek.
lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Lorde ? To myslíš vážně ? Že chceš kompenzovat pár hodin strávených zbytečně na úkolu a přišel si o pár energie ? Nehledě od začátku je tady omluva Darling, že po spuštění verze 2.0. bude spuštěn i opravný balíček a ten i prodlouží termín pro splnění.


Počkej ono je kompenzace a kompenzace, jako když v INNU nevědí jak vypadá balíček na haloween skoro po pěti letech a ty tam jak blbec dřeš abys udělal úkol a pak ti to všechno smažou i s tím atributem co ti daj a můžeš začít znova, jen proto, že miláčci daj blbej balíček a on nechce ani všem fungovat je fakt sprostost.

To, že nevíš duelovat a nebo si něco prodáš je tvoje hloupost, za to INNO nemůže tak jako bitvy a další věci co píšeš, ale pokud soudně uvažuješ, tohle není moje chyba ani žádnýho jinýho hráče, objevil se divnej úkol haloween, jenže bez infa, tak plníš, pak zjistíš po 5 dnech a stížnostech, že majitel hry udělal někde blbost a všechno si dělal zbytečně, bo ti to smažou a nic za to a když to chceš převést do reálu - fabrika ti dá v práci úkol, ty ho splníš a dostaneš zaplaceno, jenže za 5 dní jim dojde že to vlastně nechtěli, tak ti prachy ztrhnou a daj ti jinou práci, tudíž si makal den zbytečně a hlavně zadarmo, to mě štve, bo mě sprostě okradli jejich chybou o můj volný čas a energii postavy i odměnu za to, proto píšu co píšu.
 

DeletedUser9371

Guest
Počkej ono je kompenzace a kompenzace, jako když v INNU nevědí jak vypadá balíček na haloween skoro po pěti letech a ty tam jak blbec dřeš abys udělal úkol a pak ti to všechno smažou i s tím atributem co ti daj a můžeš začít znova, jen proto, že miláčci daj blbej balíček a on nechce ani všem fungovat je fakt sprostost.
S tímhle souhlasím. Máš pravdu. Jenže, to bych musel začít vzpomínat od jara 2009, co nám všechno INNO naslibovalo, neopravilo a podobně. To je na román.
Někdy jsem z nich už ve stádiu stagnace a jsem rád, že můžeme hrát. Nad INNEM? Dnes už moc nepřemýšlím. Vím, že s tím nic neudělám ani já a ani Vy a to včetně moderátorů. Prostě buď chci hrát a musím se přizpůsobit ač tedy někdy opravdu nerad, anebo s tím praštím. Jsem pro tu první verzi.
No a zase je o čem pokecat, ne ? Je vidět, že spousty hráčů prostě West baví. Já jsem v životě optimista a stále věřím, že se blýskne na lepší časy. Anebo z čista jasna praští blesk do INNA a osvítí je.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Merkele, odmítni si otevřené úkoly a po nahrání updatu je akorát znova přijmi, zbytek komentovat nebudu..

Pokud myslíš ten mnou splněný vlastně ještě stále aktuální haloween, tak ten už mám splněný, šlo to první den splnit a mám to hotový, nadávám na to, že jsem to dělal zbytečně, bo ten atribut mi vinou INNA seberou, aby mi dali znova dělat jinej úkol, fakt dík no!
 
Nahoru