• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween

DeletedUser

Guest
Ahoj potřebujeme pomoct a vice hráčů od 27.10 je ukol helloween:něco sladkeho -něco kyseleho lze to znova splnit?? mam na mysli hráče co to loni splnili děkuji *14*
 

DeletedUser13514

Guest
Kubiku, tys je určitě dělal prvně, takže tobě splnit šly, ale MARVIN0 se ptá, zda mají opakovatelnou verzi, což nemají. Opakovatelný je pouze ten hlavní úkol, za nějž si v prvním roce získal kosu.
 

DeletedUser

Guest
Tak dneska započala druhá část úkolu Helloween všechno je v pořádku až na to že když dojdete ke starý bábě příjmete ukol na tři věci pro ni nic nenajdete ? někde mam od lonska zatykač a když ho nasadím tak se nezobrazi ukol kjako sorry ale za rok to nemohli dát dohromady ti už snad jen lopatou ty eura přehazujou nic víc :(
 

DeletedUser9371

Guest
Na Coloradu to dělám poprvé a jde to.
Na sedmičce jsem kosu splnil a kdysi ji omylem prodal, když byl poprvé trh v provozu a zkoušel sem prodeje, jak fungují.
Teď mi jde plnit znovu část úkolů na sedmičce, objevila se mi i "bába" a úkoly, ale neplním to už. Kašlu na to
. :)
 

DeletedUser16495

Guest
Jeden hráč říkal, že má 3x Koule,2x Krev,4xSrdce..

Je to pravda?teda je to možné?
 

DeletedUser1318

Guest
Tak dneska započala druhá část úkolu Helloween všechno je v pořádku až na to že když dojdete ke starý bábě příjmete ukol na tři věci pro ni nic nenajdete ? někde mam od lonska zatykač a když ho nasadím tak se nezobrazi ukol kjako sorry ale za rok to nemohli dát dohromady ti už snad jen lopatou ty eura přehazujou nic víc :(
Děláš to poprvé?
Jestli si to dobře pamatuju, tak ta stará dáma byla na dvou místech, zkus se podívat co máš splněné jako poslední.
Jeden hráč říkal, že má 3x Koule,2x Krev,4xSrdce..

Je to pravda?teda je to možné?


Víc než jeden kus by asi bylo možné, čtyři už jsou asi moc, od roku 2010 by to neposbíral - jedině, že by to bylo někdy v minulosti prodejné na trhu, ale o tom pochybuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děláš to poprvé?
Jestli si to dobře pamatuju, tak ta stará dáma byla na dvou místech, zkus se podívat co máš splněné jako poslední.

Ne nedělám to poprve ale po třeti a myslím že na všech světech kde hraju už jsem psal na suuport když mi z lonska zustal někde zatykač beru že bych pokračoval dál tedy duelem proti dvojčeti ale v v salonu všude se mi objevil ukol z z nova a až k čísti kde chce bába po mně kouli kreffff a nevim co už nic nejde najít i když jsem to přijal na všech světech ktere hraju a hračů jako já je více *13*
 

DeletedUser6213

Guest
Nemohu na S3 a S9 najít věci pro bábu, na obou světech opakuji. Na S1 také opakuji a vše funguje normálně. Máte také stejný problém? Vím, že to zlobilo i loni, tak se raději ptám.
 

DeletedUser9371

Guest
Na Coloradu to dělám poctivě od začátku a zmákl jsem to za odpoledne až po kosu. Včetně získání kosy. Normálně to jede.
Na sedmičce jsem asi kolem čtvrté hodiny ráno viděl babu a teď tam není, zkusím ještě jestli půjde opakovat ta ropuší krev, koule a ten kojot. Tam jsem to už splnil, jak jsem psal, ale za zkoušku nic nedám. A ta zpráva od šerifa je splněná z předloňska a vidět není. Zkusím ještě i město duchů a uvidím
. [spoil]http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_96[/spoil]
 

DeletedUser1318

Guest
Mam ji od lonska mam ji na sobě a nemam dalši ukol krom toho v knize ukolu mam že mam najit ty tři věci *5*
Ted mi piše kolegy že ma dvě ty starý báby vedle sebe vidím tam stát lidi ale ne babku:(
Zřejmě mi to uniklo, tu smrťákovu kosu máš?
Loni to bylo tak, že jsi musel ten "první" úkol, za který dostaneš kosu napřed celý dodělat, a pak to zmáknout ještě jednou.
Tady je k tomu debata z loňska:http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=22234&highlight=halloween
Asi tvůrci zaměřili pozornost na krásnou novou mapu a staré problémy nechali u ledu.
V každém případě ti asi víc nepomohu.
Bude se muset do věci vložit někdo z týmu.

Na betě na w2 to mám tak, že nacházím krev, kouli, srdce i kresbu po dvou kusech, stará dáma je na dvou místech, ne tak překrytá jak na starých světech, takže fakt nevím... asi požádat support.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, dělám úkol poprvé a mám najít kouli, krev a srdce, zatím jsem ani jedno při pracích nenašla a navíc, když nemůžu "Lovit kojoty", znamená to, že úkolovou řadu nemůžu dodělat?Dík

*7*
 

DeletedUser1318

Guest
Ahoj, dělám úkol poprvé a mám najít kouli, krev a srdce, zatím jsem ani jedno při pracích nenašla a navíc, když nemůžu "Lovit kojoty", znamená to, že úkolovou řadu nemůžu dodělat?Dík

*7*
Asi to chce trpělivost a na kojoty sehnat nějaké vylepšení od řemeslníka nebo z UP shopu.
 

DeletedUser10611

Guest
Hm, na colorade som dnes splnil z minuleho roku, co som vtedy nestihol, ale nasiel som veci po 2 ks, cize som si myslel, ze splnil aj za tento rok a to mi uz nejde. Pridem k tej starene (ostala ta na lavo) a ta mi nic neponukne. Na ostatnych ceskych som nic nensaiel, ale na slovenskych svetoch ano a to vzdy plnim tieto casove ulohy spolocne, cize kde je chyba?
 
Nahoru