• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween

DeletedUser1318

Guest
Tak tam bude asi nějaký globálnější průser, protože na betě na west dva je to úplně stejné.
Dnes jsem získal smrťákovu kosu, a zbyla mi kompletní sada krámů pro starou paní, úkol žádný.
Na německých světech mají zřejmě stejný problém taky...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6213

Guest
Mohl by se k tomu prosím vyjádřit někdo z moderátorů? Bude-li chyba odstraněna, popřípadě kdy? Děkuji
 

DeletedUser9371

Guest
Na Coloradu to mám hotové a z inventáře mi všechny předměty zmizely, takže to tam šlape.
Na sedmičce, i když je to asi vzhledem k novému update bezpředmětné to jde i opakovat. Baba je vidět, zpráva od šerifa (neprodejná) se mi už po tři roky objevila taky a mohu to opakovat. Kosu už ale nezískám.
:)
 

DeletedUser

Guest
Nemohu na S3 a S9 najít věci pro bábu, na obou světech opakuji. Na S1 také opakuji a vše funguje normálně. Máte také stejný problém? Vím, že to zlobilo i loni, tak se raději ptám.

Jsem na S1 (tam jsem akvarko008) a S9 a jsem na obou svetech ve stejnem stavu jako ty, tj. opakuju, dostanu se az k babe, mam zadanej ukol na nalezeni 3 veci, ale nikde jsem nic nenasel.
 

DeletedUser6213

Guest
Na Coloradu to mám hotové a z inventáře mi všechny předměty zmizely, takže to tam šlape.
Na sedmičce, i když je to asi vzhledem k novému update bezpředmětné to jde i opakovat. Baba je vidět, zpráva od šerifa (neprodejná) se mi už po tři roky objevila taky a mohu to opakovat. Kosu už ale nezískám.
:)


Zajímalo by mě, jestli jsi na S7 našel křišťálovou kouli, srdce a krev. Vše ostatní vím, že funguje. Bába vidět je, úkol zadá, ale ty tři věci mi nejdou najít.
 

DeletedUser1318

Guest
Jak to chápu podle infa na .de, už je to v řešení:
"Die Entwickler sind dabei den Fehler zu beheben. Der entsprechende Fix wird dann voraussichtlich morgen, mit dem Update der restlichen Welten auf Version 2.0, eingespielt. Im Zuge dieses Bugfixes wird dann auch die Zeit zum abschließen der Reihe um 1 Woche verlängert."
 

DeletedUser10611

Guest
Najnovsie aj ja na ceskych svetoch cz4, cz8, cz9, arizona, buffalo nemozem najst ropusiu krv, krystalovu gulu a kojotie srdce, u babky mam ulohu prijatu. Na colorade mam veci no babka mi neda ulohu. Na slovenskych svetoch to funguje, len je tam jedna chyba pri duely s dvojcatom, duel nejde zobrazit a pise servererror or no server response. Aj po odhlaseni a naslednom novom nalogovani ho nezobrazi. Asi tam bude viacej chyb :-(
 

DeletedUser

Guest
hram TW na vsetkych svetoch nikde nemozem dostat z prieskumu fantom.kresbu, ostatne haraburdy mam, ked to ma takto fungovat aj dalej asi sa na TW vykaslem, viac sa rozculujem ako hram
 

DeletedUser1318

Guest
Lidičkové, buďme trpěliví, zřejmě je v tom úkolu nějaká chyba, kterou zřejmě mají technici nahlášenou a snaží se ji odstranit.
A jestli mohu poprosit, nepište sem prosím další případy, kdy to někomu nejde, je tu pak nepřehledno.
Snad se k tomu někdo vyjádří...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
Máš na sobě Smradlavou rybu Nebo Kandovaný pomeranč?


Jestli Ano ukázat by jse ti to mělo,

Jestli jsi to dělal v roce 2011 (Či dříve) Už to splnit nejde.
 

DeletedUser11313

Guest
Loni v tom měli BUG jak vrata. Jen to tak provizorně zalátali a od tý doby na to určitě nikdo nechmátnul. Tak nechápu že s divíte, že to nechodí jak má.
 

DeletedUser10955

Guest
Tak dneska započala druhá část úkolu Helloween všechno je v pořádku až na to že když dojdete ke starý bábě příjmete ukol na tři věci pro ni nic nenajdete ? někde mam od lonska zatykač a když ho nasadím tak se nezobrazi ukol kjako sorry ale za rok to nemohli dát dohromady ti už snad jen lopatou ty eura přehazujou nic víc :(

Marve ja ten ukol opakoval na s9 a s7 na s9 behem prvniho dne hotovo, na s7 jsme ted u zleho dvojcete a na Buff a Col jsem to delal prvne a vse v poradku ;)
 

DeletedUser10955

Guest
Loni v tom měli BUG jak vrata. Jen to tak provizorně zalátali a od tý doby na to určitě nikdo nechmátnul. Tak nechápu že s divíte, že to nechodí jak má.

Johny ja je minule na tu chybu upozornil a jako odmenu jsem dostal banan co mel trvanlivost na 11 dni :D:D:D
Asi mi to chteli vynahradit a na vsech svetech jsem vse nasel na prvni 30minutovce (krom kojotiho srdce na s7, tam jsem se musel jednou otocit)
 

DeletedUser13514

Guest
V úlohách jsou chyby. Posíláme je technikům a nezbývá nám nic jiného, než čekat. Bohužel zatím nevíme nic bližšího.
 

DeletedUser1502

Guest
Pokud nemáš splněnou babu, tak tu kresbu nenajdeš.

To je ale divné, když se úkol s babou má aktivovat 30.10. a něco sladkého a něco kyselého má jít splnit od 27.10. do 1.11.

EDIT:Už sem se vtom asi zorientoval.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru