• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Ten 3. klíč se v nové verzi 2.0 dá najít pořád při stejné práci nebo je to nějak jinak?
 

DeletedUser8084

Guest
to by aj mňa zaujímalo keďže sa chystám prehodiť schopnosti na manuálku :)
 
klíč č.3 se da teoreticky najit při kterekoliv práci ktera splňuje hodnotu nalezu...avšak dle času práce a šance nalezu,vychází nejlepe kupec, čili obchodování :-)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16495

Guest
Myslím jsi, že už to zde mohu napsat... :)

Už o tom dnes ví každý šmoula..

Takže 3 Klíč jse dá najít v pracích :


Vykrádání Hrobů (+750 Pracovních Bodů)
Pracovat jako kupec (+ ??? Pracovních bodů)
 

DeletedUser

Guest
merlinos: toto upravili? četl jsem, že ve verzi před 2.0 na hledat poklad to nikdo nenašel, a na kupci i obchodování to našli bez dosažení hranice nálezu
 

DeletedUser9350

Guest
Stále dokola PB PB PB kdy už pochopíte, že to není prioritně o nich, ale o bodech schopnostních :D.

To Vojta:
Při obchodování jsem neviděl ani jeden report a že jsem hrál na dost serverech.... Pouze z Pracovat jako kupec nebo Vykrádání hrobů (to už bude asi pasé ve verzi 2.0)
 

DeletedUser16495

Guest
Kolik pracovních bodů u Kupce potřebuje na Klíč číslo 3?
 

DeletedUser12649

Guest
Čím více to tady čtu tím více jsem zmatený.
Hledám 3 klíč zhruba 3 měsíce, zkoušel jsem každý den 100% > 70% , nebo 100% > 20% a nic.

Mám : vykrádat hroby :
houževnatost - 44
skrývat se - 85
manuální zručnost - 320
manuální zručnost - 320
opravy - 61
_________________
Pracovní body = 266
dodatkové body = 915
Hodnota nálezu = 2523,- - 7569,-
+ prémium "vyšší příjem"

___________________________________
Teď už jen čekat a "kopat hroby" a nebo vše je špatně a musím ještě jinak upravit body ???

Děkuji za postřehy a rady.
 

DeletedUser9350

Guest
Můj odhad je hranice 400 schopnostních bodů v dané činnosti, při těch mně padl všude. Celkové PB si strčte někam o těch to není.
 
[SPOIL]Čím více to tady čtu tím více jsem zmatený.
Hledám 3 klíč zhruba 3 měsíce, zkoušel jsem každý den 100% > 70% , nebo 100% > 20% a nic.

Mám : vykrádat hroby :
houževnatost - 44
skrývat se - 85
manuální zručnost - 320
manuální zručnost - 320
opravy - 61
_________________
Pracovní body = 266
dodatkové body = 915
Hodnota nálezu = 2523,- - 7569,-
+ prémium "vyšší příjem"

___________________________________
Teď už jen čekat a "kopat hroby" a nebo vše je špatně a musím ještě jinak upravit body ???

Děkuji za postřehy a rady.[/SPOIL]

S tímhle bys měl klíč v pohodě najít. S podobnou nálezkou jsem ho našel před updatem, ale teď po 2.0 jak je Vykrádání hrobů pouze 5-minutová práce tak je to o tom jaké máš štěstí, někomu třeba padne hned někomu až za měsíc.

Teď po updatu 2.0 jsem 3.klíč našel na Coloradu na kupci po 6 hodinách zatímco na S1 hledám klíč na hrobech už od poloviny prosince loňského roku.

Takže doporučuji dalším hráčům co budou chtít hledat 3.klíč, zkoušejte to přes Pracovat jako kupec.
 
314qtjm.jpg


Klůč je doma...
 

DeletedUser1235

Guest
zdravím
chtěl bych se zeptat když mám na práci "pracovat jako kupec +685PB a koupím k tomu posílení +75PB tím získám +760PB , je šance najít klíč č3? K čemu jinak by bylo to posílení ?
dík za odpověď
 

DeletedUser4876

Guest
Šance je ale levněji tě vyjde když si přeměniš schopnosti, jedině že bys měl jo štěsti a padlo ti to behem prvnich prací.
 
Nahoru