• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Buď ho můžeš najít při VYKRÁDÁNÍ HROBŮ,zde musíš mít okolo 800PB...alespoň tak jsem to kdesi četl...lepší je doplnit štěstí prémiovým účtem...
Nebo ho nalezneš na PRACOVAT JAKO KUPEC..zde nevím co musíš splňovat pro nalezení.. ale asi aby štěstí odpovídalo hodnotě klíče, také je nejspíše potřeba doplnit PÚ.
Další možností je jej získat z truhly (ocelové),kteou dostaneš buď z bitvy nebo nově za úspěchy.
A poslední možností je jej získat z trhu, kde jej může někdo prodávat :-)


Jak zde byli již psáno, tento úkol na tak silnou zbraň mě sklamal..čekal jsem pořádný,těžký úkol...vždyť teď už se Zlatými puškami běhá každý 4 člověk...
Nicméně je to pořád nic oproti TOMU,JAK HRU ZKAZILI ZLATÉ ŠAVLE A PUŠKY...
Než zde byli ty..tak se všichni snažili dostat svítící zbraně....kdo nějakou měl,byl borec..jenže s příchodem TAKOVÉHO PRIMITIVNÍHO ÚKOLU,NA JEJÍMŽ CÍLI JE NEJSILNĚJŠÍ ZBRAŇ NA WESTU... :-(
 

DeletedUser

Guest
Buď ho můžeš najít při VYKRÁDÁNÍ HROBŮ,zde musíš mít okolo 800PB...alespoň tak jsem to kdesi četl...lepší je doplnit štěstí prémiovým účtem...
Nebo ho nalezneš na PRACOVAT JAKO KUPEC..zde nevím co musíš splňovat pro nalezení.. ale asi aby štěstí odpovídalo hodnotě klíče, také je nejspíše potřeba doplnit PÚ.
Další možností je jej získat z truhly (ocelové),kteou dostaneš buď z bitvy nebo nově za úspěchy.
A poslední možností je jej získat z trhu, kde jej může někdo prodávat :-)


Jak zde byli již psáno, tento úkol na tak silnou zbraň mě sklamal..čekal jsem pořádný,těžký úkol...vždyť teď už se Zlatými puškami běhá každý 4 člověk...
Nicméně je to pořád nic oproti TOMU,JAK HRU ZKAZILI ZLATÉ ŠAVLE A PUŠKY...
Než zde byli ty..tak se všichni snažili dostat svítící zbraně....kdo nějakou měl,byl borec..jenže s příchodem TAKOVÉHO PRIMITIVNÍHO ÚKOLU,NA JEJÍMŽ CÍLI JE NEJSILNĚJŠÍ ZBRAŇ NA WESTU... :-(

Me to nevadilo kdyz sem ji mel jeden z prvnich ale ted ji ma fakt kde kdo :(
 

DeletedUser

Guest
Nebylo by špatný..všem to pobrat,prostě to zrušit...
Místo toho za každou zbraň 50.000,ale hlavně aby nebyli ty zbraně :-)
Ale je to dosti nereálný návrh :-/
 

DeletedUser

Guest
Taky možnost....
Pěkně by zase prosperovali hráči s Hernanďáky apodobnými...
By mě zajímalo..kdo přišel s tím návrhem na Zlaté zbraně..že by INNO samo o sobě?
 

DeletedUser

Guest
Po updatu se mi zdá, že "soudruzi" ke získání třetího klíče něco zpřísnili.. lépe řečeno snížili šanci na nalezení.. Jdu cestou přes kupce, mám koupené premium, maximální hodnotu nálezu 7912 a 802PB.. hledám už asi měsíc, motivaci držím kolem 80-100% a stále nic:(
(před updatem jsem na s4 našel klíč po přehoupnutí hodnoty nálezu přes 7500 po dvou dvouhodinovkách)
 

DeletedUser

Guest
Já hledal na S4 půl roku 3.klíč bez prémia na hodnotě cca 4900 a ppřed týdnem se mi to konečně povedlo
 

DeletedUser

Guest
Gratulace, po takový době to musí být hotová spása...ale tohle je na westu skvělí, každý to nejde prostě za jinou dobu, to se mi líbí.
 

DeletedUser

Guest
To je bohužel další designerská chyba vývojářů. Nalezení 3. klíče nesmí být snadné, ale hledání dobu delší než 1-2 měsíce, odradí hráče od hraní. během toho hledání jsou skoro nepoužitelní, takže se nepřihlašují tak často, načež zjistí, že je ta hra až tak nebaví, jak by mohla a mnohdy skončí. Přišel jsm tak nejméně o dva kamarády.
 

DeletedUser

Guest
Asi jsem to jaksi posral.. :/
Mám na kupci Nálezný pět tisíc, ale došlo mi, že za to se to dá najít jen na hrobech, co? :(
 

DeletedUser

Guest
jde to i na kupci, sám jsem to tam našel a viděl jsem několik oznámení.
Jen se usuzuje, že je tam šance o něco menší než na hrobech.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jde to i na kupci, sám jsem to tam našel a viděl jsem několik oznámení.
Jen se usuzuje, že je tam šance o něco menší než na kupci.

Asi si chtěl napsat než na hrobech. Jenže mě jde o to, jestli to teda můžu najít bez prémia s 5000 nálezným?
 

DeletedUser9530

Guest
Bez prémia to musí být min. 4800, alespoň tohle tu říkají téměř všichni!
 
Nahoru