• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno
Mě by taky zajímalo proč je mezi tím takový rozdíl. Vím že jedno je bez prémia a druhé s prémiem. Nechápu proč na to nemá prémuim vliv, přece když si zvýším prémkem vlastnosti, tak se nemůžou zvýšit nároky na nález. Jestli je potřeba na klíč bez prémka 4800 hodnoty ceny, tak s prémkem by stačilo 3200, pak by mi to s padesáti procenty navíc hodilo těch 4800. Pomáhá mi tedy prémko v nalezení předmětů s vyšší hodnotou anebo to jen "zvýší" hodnoty?
 

DeletedUser8989

Guest
Co jsem já pochopil ( ale nemám to ověřené ) tak že PU ti při nálezu 3. klíče nepomůže .. prostě musíš mít 4800 bez PU a když si dáš PU tak máš 7200 a to ti pomůže jen při nálezu jiných předmětů .. ale nemůžu to říct na 100 procent .. a proto se tu ptám jak to je ..
 

DeletedUser

Guest
Nejde tam o cenu nálezu, ale počet PB, ktoré máte v tej práci. Takže premium na to nemá vplyv.
 

DeletedUser8989

Guest
Když mám 735 ? ptám se protože hledám už dva týdny a pořád nic :-)
 

DeletedUser

Guest
Pepew klíč se dá najít od 713 bodů na hrobech a 500 bodů na kupcovi ;) Na těchto bodech je hranice 4800 (přesně v obou případech).
 

DeletedUser6556

Guest
attachment.php


Report i příspěvek s nejnižšími PB, co jsem našel. Podle reportu má 704 - 732 PB... Týpek tvrdí, že jich měl 727, takže pochybuju, že kecal. :)

Tudíž nejnižší PB, zatím ověřené, je 727...

(pokud máte někdo důkaz o nižších hodnotách, sem s ním!)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím

Padnul někomu v dohledné době 3 klíč na Kupcovi?
hodnotu nálezu mám 7752 a pořad nic... Zatím jsem všude vyděl jen samé hrobečky :(
 

DeletedUser

Guest
koukni ma můj profil na s6, mám tam oznámení, kde jsem našel 3. klíč bez premia na kupci.
 

DeletedUser9530

Guest
Pokud je to jenom o štestí, tak mám asi smůlu nejsmůlovatější. Hledám 3. klíč na Kupci s 570PB už víc jak půl roku a stále bez úspěchu :(.
 

DeletedUser

Guest
Pokud je to jenom o štestí, tak mám asi smůlu nejsmůlovatější. Hledám 3. klíč na Kupci s 570PB už víc jak půl roku a stále bez úspěchu :(.

Ahoj,me to povidej,taky ho hledam uz asi 3 mesice,mam na nem zhruba 656 bodu u kopce.uz mi pomalu zacina dochazet trpelivost.Tady kolega na 2 svete ho nasel na kupsi asi za tyden,tak ja uz fakt nevim......Jako beru ze je to ostesti.Ale co je moc to je moc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3069

Guest
Nevím, jestli to nebyla pouze náhoda, ale už to u 3 ze 3 lidí vyšlo :)
Zatím každý, kdo delší dobu (víc jak 2 měsíce) hledal klíč, pomohlo, zbavit se pytlíku kuliček, do týdne jsme ho všichni 3 našli. Kdyby jste si to chtěli ověřit, tak na s9 jsem to byl já, pif a farmers.
 

DeletedUser

Guest
tak u me to neplati ja pytlik kulicek nemam.mozna tam bude jeste neco jineho.Mam cenu nalezu skoro 8000 :) to je nejake divne uz no.Ale proste je to jen predmet takze nahoda a stesti nic jineho.
 

DeletedUser10246

Guest
Ten klúč tiež hladám ..napr. na cz8 už asi 2 mesiace a cenu nálezu mám aj s bonusom skoro 8000 a stále nič.Skúšal som zmenu miesta práce,lebo aj to som počul že pomôže ....pytel kuličiek tiež nemám,dokonca som to skúšal aj vo sviatočnej sade a pred prácou som zadal v sedmospáčskom 5x modlenie.Aj na to som myslel ,že ma majú nejak bloknutého ,aby som nevedel nič nájsť :)Kto počul o tom ,že aj penaženku som hladal mesiac :(((((
 

DeletedUser5175

Guest
Tak já mám kliku.Po přesunutí bodů jsem 3 klíč našel na 3 pokus.*8*
Super
 

DeletedUser9530

Guest
Přece jenom, jakou hodnotu by měla mít cena nálezu, aby to byl 3. klíč? V topicu je tu napsáno 7200$, přitom prodejní cena, napsaná u klíče, je 7500$.
 

DeletedUser

Guest
Nálezní hodnota musí být minimálně 4800 bez prémia (7200 s prémiem).

U hrobů toho dosáhneš při 713 PB,u kupce při 500 PB.
 

DeletedUser12367

Guest
mozte mi poratit, Zacal som hladat kluc c. 3 na hroboch, hodnota nalezu je 7525 s PU. Sice nemam najlepsie handry, ale za 10 dni som nasiel asi 6 veci a kluc nikde
 
Nahoru