• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser13140

Guest
Zdravim. Je možnost najit klič s 7100 štěstim?
Jdou najit i dva 3. kliče?
 

DeletedUser

Guest
Áno dá sa nájsť aj z menším šťastím našiel sa už aj pri 5042, a na druhú otázku dá sa nájsť aj viac krát :)
 

DeletedUser13140

Guest
konyk87: Sám jsi to zpochybnil. Já se jen potřeboval ujistit. Tim naznačuješ ano, je možné získat 2 3.kliče?

Mam 680 pb což s premiem je 7133 štěstí. Je tady tedy šance, že najdu klič?
 

DeletedUser4620

Guest
To je predsa pred verziou 1.30, kedy to možné bolo (aj na normálnych svetoch, nie len na bete - viem o jednom prípade na sk1), keďže kľúč bol dovtedy normálny predmet a dal sa nájsť neobmedzený počet krát...To, že či sa dá nájsť v aktuálnej verzii viackrát sú vždy len dohady lebo jediní, kto to vie, sú vývojári (ani my o tom nemáme žiadne informácie)...

Myslím, že tento príspevok hovorí dostatočne jasne...
 

DeletedUser

Guest
To je predsa pred verziou 1.30, kedy to možné bolo (aj na normálnych svetoch, nie len na bete - viem o jednom prípade na sk1), keďže kľúč bol dovtedy normálny predmet a dal sa nájsť neobmedzený počet krát...To, že či sa dá nájsť v aktuálnej verzii viackrát sú vždy len dohady lebo jediní, kto to vie, sú vývojári (ani my o tom nemáme žiadne informácie)...

Jenom bych dodal, že nikomu se od 1.30 nepodařilo najít klíč vícekrát a pochlubit se a že se o to lidí pokoušelo.
 

DeletedUser

Guest
toto je uz sila ked sa mi sniva ze som nasiel treti kluc ale realita je uplne niekde inde mna to normalne psychicky zdepta blby kluc jeden :D
 

DeletedUser

Guest
Toto Ti doufám jako důkaz postačí, ty povídačko..

http://imageshack.us/f/171/2kle.png/

Abych pravdu řekl,tak tohle mi fakt nestačí. Nedá se z toho nic kloudnýho přečíst.(Aspoň mě to nejde zvětšit,abych aspoň přečetl kdy to našel) To že jeden nick našel 2 klíče nic neznamená ( jedno jméno má třeba 5 světů)
Důkaz by byl,kdyby dotyčnej měl nasazenou zlatou pušku a 3 klíček,pak bych řekl ok ,někdo ho našel dvakrát,ale takhle...
 

DeletedUser9562

Guest
ani mě to nepřekvapuje..pořád někdo postuje neověřený zprávy..úplně zbytečně
 

DeletedUser

Guest
Abych pravdu řekl,tak tohle mi fakt nestačí. Nedá se z toho nic kloudnýho přečíst.(Aspoň mě to nejde zvětšit,abych aspoň přečetl kdy to našel) To že jeden nick našel 2 klíče nic neznamená ( jedno jméno má třeba 5 světů)
Důkaz by byl,kdyby dotyčnej měl nasazenou zlatou pušku a 3 klíček,pak bych řekl ok ,někdo ho našel dvakrát,ale takhle...

Ještě jsem neviděl, aby někdo otevřel report z jiného světa, vždy to píše "svět neexistuje", opravdu dva 3. klíče našel, ale je to ještě před updatem 1.30, po tomhle updatu už jsem nic takového neviděl.

A co je pravdy na tom, že se má klíči snížit jeho hodnota? Slyšel jsem, že už se to slibuje dlouho a pořád nic..
 

DeletedUser4620

Guest
Akože nič? Pôvodná cena kľúča bola 9600$ a odvtedy sa najmenej 3x postupne znížila na súčasnú cenu...
 

DeletedUser3069

Guest
Sice to trošku odbočuje od tématu, ale snad to nebude vadit, ..

Klíč jsem našel po více jak 200 hodinách hledání, hašení i mastičkář proběhli také více méně v pohodě. Problém mi opět nastává u hledání pokladu. Je tam nějaká podmínka? Myšleno jako PB, motivace, něco na sobě. Většina lidí to kolem mě našla za pár dní, já už na tom budu brzy týden.
 

DeletedUser

Guest
myslím že to co potřebuješ je trpělivost - mi to trvalo dva týdny než jsem tu pitomou truhlu našel a to jsem měl na sobě snad vše co přidává štěstí -vydrž
 
Nahoru