• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Jo, jenze na bete muze bejt spousta veci jinak nez na live serverech, jen rikam ze z bety to neni tak uplne smerodatny
 

DeletedUser

Guest
aspoň je vědět co je pravda. Ale asi sem si měl přečíst co jsem citoval...:::))::
 

DeletedUser

Guest
Po cca 40 hodinách hledání s prémiem 2445-7335$ (+782pb) jsem klíč našel-svět 9, hráč vlada4 [report=14217043ba2cd8a9ba]Pracovní oznámení: Vykrádání hrobů[/report]
 

DeletedUser

Guest
Po cca 40 hodinách hledání s prémiem 2445-7335$ (+782pb) jsem klíč našel-svět 9, hráč vlada4 [report=14217043ba2cd8a9ba]Pracovní oznámení: Vykrádání hrobů[/report]

Na S2 máme potvrzeno, že klíč č. 3 lze získat i bez prémia při práci Vykrádání hrobů ;).
 

DeletedUser

Guest
mam ho taky na s6 bez premia penize 1670-5010/ prace na 30 min /motivace 86 procent
 

DeletedUser

Guest
Nevie niekto, ci sa da najst kluc pri kupcovi aj bez premia? (ako pri vykradani hrobov)
 

DeletedUser

Guest
Este 2 otazky :)

1)Da sa najst kluc jednym hracom aj na kupcovi, aj na hroboch? (dva kluce)

2)Zalezi pri najdeni kluca na motivacii? Da sa najst aj s motivaciou napr. 50% ?
 

DeletedUser

Guest
Este 2 otazky :)

1)Da sa najst kluc jednym hracom aj na kupcovi, aj na hroboch? (dva kluce)

2)Zalezi pri najdeni kluca na motivacii? Da sa najst aj s motivaciou napr. 50% ?


1) Ano, dá se najít na obou i vícekrát.

2) Záleží, a to hodně. S motivací se snižuje hodnota nálezu, ještě jsem neviděl nikoho, kdo by klíč našel pod mot. 80%. Takže k tomu potřebuješ dost lékořice nebo modrých vajíček :))
 

DeletedUser

Guest
1) Ano, dá se najít na obou i vícekrát.

2) Záleží, a to hodně. S motivací se snižuje hodnota nálezu, ještě jsem neviděl nikoho, kdo by klíč našel pod mot. 80%. Takže k tomu potřebuješ dost lékořice nebo modrých vajíček :))

Ano viem ze sa znizuje cena nalezu, ale na kluc nepotrebujes mat cenu nalezu 7500, ked sa da najst aj bez premia, ked je cena nalezu 4800.... preto sa to pytam :)
 

DeletedUser

Guest
Ano viem ze sa znizuje cena nalezu, ale na kluc nepotrebujes mat cenu nalezu 7500, ked sa da najst aj bez premia, ked je cena nalezu 4800.... preto sa to pytam :)


To určitě nepotřebuješ, nalezli klíč i při max. 7317$, ale ještě jsem neviděl nikoho kdo by ho našel pod 80% motivace......

Fajn tak sem hoď nějaký fyzický důkaz, že ho lze najít vícekrát. ;)

Jestli je to možné jen na betě, nevím, ale na betě se to podařilo už více lidem..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jestli je to možné jen na betě, nevím, ale na betě se to podařilo už více lidem..

Proč tedy nikde nejsou screeny? Je to jen jedna paní povídala. Stále dokola a žádný důkaz. Nebo ho někdo máte?
 

DeletedUser

Guest
Mam otazku, ake tu mate skusenosti s klucom c.3 ?
Ja hrozne :D Viem ze je to ostasti .. ale..

Mam tam vela PB, sem tam sa modlim, pouzivam sladke drievka a vajcia na pracovnu motivaciu (nejdem po 70%) a hodnotu nalezu mam:

x - 7500+ a k tomu supravu s 36% stastim, ked si otvorim pracu tak co sa tyka tej palicky na stastie, tak ta zelena ciara zabera skoro 40% celkovej palicky a to je uz co povedat a aj tak tam len asi raz za den najdem predmet (niekedy ani to nie) a prestali mi padat uz aj svietiace veci ktore na s5 zbieram.

Mozem si dat aj veci cisto na vykradanie vtedy by som mal x - 7600+ coz je o dost viac ale podla mna je to zbytocne kluc c.3 ma hodnotu 7500 a stastie by mi dost kleslo bez supravy..

Nemozem ten prekliaty kluc najst a taky Shakespeare ako som si vsimol na cz buffale uz ma aj zlatu pusku no toto je sila, kedze ja ten kluc na s5 hladam skoro od zaciatku vasho Buffala a on sa regne a najde ho este skor a pochybujem ze ma x - 7500+ , maximalne moze mat x - 7350+ :D:D:D
 

DeletedUser4620

Guest
To je predsa pred verziou 1.30, kedy to možné bolo (aj na normálnych svetoch, nie len na bete - viem o jednom prípade na sk1), keďže kľúč bol dovtedy normálny predmet a dal sa nájsť neobmedzený počet krát...To, že či sa dá nájsť v aktuálnej verzii viackrát sú vždy len dohady lebo jediní, kto to vie, sú vývojári (ani my o tom nemáme žiadne informácie)...
 

DeletedUser

Guest
A verze 1.3 z klíče udělala co?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4620

Guest
Na bete určite hej, ale to nič nemení na tom, že ten systém bol zavedený až potom a pravdepodobne sa začalo rátať od znova (opäť sa dostávame do roviny špekulácií)...Okrem toho, stále platí, že beta nie je vôbec smerodajná...
 
Nahoru