• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
radši řešte jestli ho skutečně jde získat z úkolu města duchů. někdo by to mohl vyzkoušet.
 

DeletedUser

Guest
Prosim Vas kolko to treba mat tych bodov na ten kluc?Myslim v man.zrucnosti,+ premium

Dik
 

DeletedUser

Guest
432+ měl známý z města. Prémko na nález, s přehozem to stálo prý 50Kč (se slevou) a 50k...
 
já hledám 3.klíč už přez 40 hodin vždy s motivací mezi 85% až 100% a hledám ho u Pracovat jako kupec mam premium a hodnota nálezu je 7776$ a skoušel jsme to i se sváteční sadou kde mam hodnotu nálezu 7564$

nevíte co proto mohu více udělat??

a taky by mě zaíjmalo jestli vy co jste našli ten 3. klíč jestli jste používali +15% pracovní motivace ?

hlavně že jsme našel rozbytou lopatu která mi je uplně k ho... a jinak nic vzácnýho :(
 

DeletedUser

Guest
3 klic a vztah k tym prvym dvom

hele resim ted takove dilema, vsade kde se pise a kdo rika jak na pusku tak ze mate mit vsechny tri klice pak delat nejake prace, take se u tretiho klice rika ze treba mit vsechno v manualce atd. ja se chci zeptat zda je mozne ziskat 3 klic s dostatocnym poctem PB i bez toho abych mel klic c1 a/nebo klic c2, nebo je nutne mit alespon jeden z techto klicu? nebo jsou nutny oba?
 

EREWAN

Člen týmu
hele resim ted takove dilema, vsade kde se pise a kdo rika jak na pusku tak ze mate mit vsechny tri klice pak delat nejake prace, take se u tretiho klice rika ze treba mit vsechno v manualce atd. ja se chci zeptat zda je mozne ziskat 3 klic s dostatocnym poctem PB i bez toho abych mel klic c1 a/nebo klic c2, nebo je nutne mit alespon jeden z techto klicu? nebo jsou nutny oba?

3. klíč můžeš najít i bez těch ostatních v inventu
 

DeletedUser

Guest
Dá,
jenom mi podle zjušeností hráčů připadá, že zase zmenšili šanci na nález.

Co miniupdate to pohyb šancí.
 

DeletedUser

Guest
ja cca tiez 200 a aj z premiom aj bez...je to blbost cely kluc,spravil som reskill za 300 000 kupil premium a nic a stale to robim len pri motivaci 100-85 a menim miesta aj oblecenie,modlim sa....
 
jak říkáš 6h makat pak něco jinýho nebo lékořici a znova :( je to na prd :( dneska jsem se dostal přez 300h ale zas na druhou stranu mi chybí už jen athosuv fleret a nwm jaký kostkovaný kalhoty abych měl všecko vzácný co se dá najít :)
 
lékořice je sice pěkná věc, ale po ní jsem 14 dní nic nenašel, takže já jí nedoporučuji, jestli si chce dát někdo poradit, ideální stav, jeden den 4 hodiny, druhej dvě a pak zase 4 hodiny, prostě se pohybovat mezi 100-86 a nechávat to přirozeně dlouho naskočit, jinak je to fakt na dlouho :(

PS: pokud hledáte klíček a už nějakej v inventu máte, tak ho nenajdete :radní:
 

DeletedUser12055

Guest
našla jsem klíč 3 u kupce, při motivaci 91%, po 15 dnech, 143 h kupcování, s prémkem a za stálého hulení cigaret a 750 PB, na sobě věci na štěstí 15% a s občasným modlením. Hodně zdaru :radní:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja som dnes nasiel 3. kluc po cca 350hoidnach...bez premia,2 hodiny
 

DeletedUser8989

Guest
3. klíč dvě hodnoty

Zdravím..
Rád bych se zeptal jak to ohledně 3. klíče je kolem něj spousta otazníků .. zaslechl jsem že 3.klíč má dvě hodnoty bez PU 4800 a s PU 7200 ( nálezní hodnota ) rád bych se zeptal jestli je to pravda a rád bych se zeptal jestli můžu najít 3. klíč když mám +735 budů a jestli má na to vliv motivace děkuji za každý přízpěvek ! :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru