• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Plati to aj na kupcovi, videl som oznamenie kde na kupcovi nasiel hrac kluc c.3 bez premia.
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz, možná trochu mimo, ale jakou hodnotu podle vás může mít klíč číslo 2 ?
 

DeletedUser

Guest
Pokud by jsi teoreticky našel nějaký kousek, který by byl dražitelný na trhu (o žádném nevím), tak klidně i přes milion. Záleží také na jak bohatém světě:-)
 

DeletedUser

Guest
hmm...tak předpokládám, že to bude martýrium jako u č3.

Každopádně, můj klíč je na prodej....S7.
 

DeletedUser

Guest
Vau, oni po roce žádostí od hráčů ten klíč udělali získatelný i pro ostatní hráče:-)
 
No nechtel bych byt tim kdo prodal klic. no 3 s tim, ze mu k nicemu neni, protoze pos...kazil dvojku. Myslim, ze si tu na foru pocteme spoustu 'dekovnych' postu :-)
 

DeletedUser

Guest
Tak 3.klíč se mi po dvou měsících usilovného hledání konečně podařilo najít.. na kupci, s premiem a hodnotě nálezu asi 7900.
Teď mám bohužel další problém. Už měsíc jsem zaseklej na hledání lístku se třemi klíči. Dělám vše podle návodu, v produktu nasazený klíč, hasím ohně, ale stále ten lístek ne a ne padnout:(
Nemáte na to někdo nějaký fígl s oblečením nebo něco podobného?
 

DeletedUser14526

Guest
Tak 3.klíč se mi po dvou měsících usilovného hledání konečně podařilo najít.. na kupci, s premiem a hodnotě nálezu asi 7900.
Teď mám bohužel další problém. Už měsíc jsem zaseklej na hledání lístku se třemi klíči. Dělám vše podle návodu, v produktu nasazený klíč, hasím ohně, ale stále ten lístek ne a ne padnout:(
Nemáte na to někdo nějaký fígl s oblečením nebo něco podobného?

Dle mého je to vše jen o náhodě. Já třeba našel lístek s klíči hned ten den kdy mi padl 3. Klíč a další den mi hned padla mapa při druhé půlhodině. Poklad jsem ale týden.
 

DeletedUser

Guest
Tak 3.klíč se mi po dvou měsících usilovného hledání konečně podařilo najít.. na kupci, s premiem a hodnotě nálezu asi 7900.
Teď mám bohužel další problém. Už měsíc jsem zaseklej na hledání lístku se třemi klíči. Dělám vše podle návodu, v produktu nasazený klíč, hasím ohně, ale stále ten lístek ne a ne padnout:(
Nemáte na to někdo nějaký fígl s oblečením nebo něco podobného?

Je to už dávno co jsem tohle dělal, ale pokud se nepletu tak právě ten klíč si nedávej do pole pro produkty, měj ho jen v inventáři, jinak ti to nepadne.
 

DeletedUser

Guest
Mělo by to být jedno jestli je nasazaen, či nenasazen. Hodně lidí vypráví, že s nasazeným kyblíkem ana hašení, je šance na nález nejvyšší.
 

DeletedUser

Guest
s kýblikom ho našiel každý koho poznám, vrátane mňa na prvú 2 hodinovku.. neviem, prečo tam ľudia stále dávajú 3. kľúč :)
 

DeletedUser

Guest
Vzal jsem si vaše rady k srdci a nasadil kyblík.. po deseti hodinách lístek nalezen:D
Díky:)
 

DeletedUser

Guest
[report=112577990a4357e58c]Pracovní oznámení: Vykrádání hrobů[/report]

Dnes spravený reskill, prvá hodinovka a hneď padol - 751PB :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15244

Guest
mám 723 PB na vykrádání hrobů, cenu nálezu 7221, v této hodnotě se dá najít?

Mělo by to být jedno jestli je nasazaen, či nenasazen. Hodně lidí vypráví, že s nasazeným kyblíkem ana hašení, je šance na nález nejvyšší.

kyblík na to nemá žádný vliv, dá se normálně najít i bez kyblíku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9733

Guest
Při tomto počtu PB ho najít můžeš, já měl o dost méně PB (číslo už nevím) hodnota nálezu asi 5000 a padl :)
 

DeletedUser15244

Guest
díky za odpověd, už mě to hledání moc nebaví :D:pianista:

ale aspon sem už našel pár hezkých nálezů
 

DeletedUser9733

Guest
Hlídej si i motivaci, ať ji u té práce nemáš moc nízko, nevím sice, jestli to má nějaký vliv, ale já osobně našel 3.klíč s vyšší motivací..a to jsem ho ani nehledal zrovna :-D
 

DeletedUser15244

Guest
to budu, sand brzo padne, už sem našel 2x opasek caalaamity jane, alensův peperbox, ale klíč zatím ne :D
 
Nahoru